ققنوس پلیس بازداشت مرد چهار متهم به ارتکاب دو ضرب و جرح و سرقت در همان روز در ماه سپتامبر 2019.

Jayanni علی جونز فیشر, 22 دستگیر شد در گیاهی شبیه شاهبلوط هندی پس از مثبت شناسایی شده توسط یکی از قربانیان, با توجه به اسناد و مدارک ثبت شده توسط پلیس در Maricopa County Superior Court.

فیشر گفته رو به یک قربانی خودرو در درایو از طریق یک تعقیب و گریز بانک در شمال خیابان 35 در ققنوس در سپتامبر. 2.

فیشر نمایش داده می شود چاقو و خواستار قربانی به او پول و اسناد و مدارک می گویند. قربانی جیبش اسلحه و تلاش برای مبارزه با به عقب بود اما با خلع سلاح فیشر.

قربانی انصراف پول از یک دستگاه خودپرداز داد و آن را به فیشر. او دستور داد که قربانی به خارج شدن از خودرو و سوار دور با توجه به اسناد و مدارک.

بعد از آن روز فیشر با نزدیک شدن دومین قربانی در QuikTrip در شمال 27th خیابان و پرسید: برای سوار شدن به یک تعقیب و گریز بانک در شمال 35 خیابان سیمرغ است. قربانی توافق با توجه به اسناد و مدارک.

پس از ورود در پارکینگ بانک فیشر تهدید قربانی با تفنگ و خواستار قربانی تلفن همراه و خودرو. پس از دریافت تلفن فیشر در زمان باتری را داد و تلفن را قبل از رانندگی.

اگر چه فیشر توضیح داده شد با پوشیدن لباس های مختلف در هر حمله فیزیکی توصیف به عنوان به خوبی به عنوان نمونه DNA از هر دو اتومبیل همسان اجازه می دهد ققنوس پلیس برای شناسایی و تعیین محل بازداشت فیشر در ماه فوریه است.

او به رزرو یک Maricopa County زندان به اتهام سرقت مسلحانه و تشدید حمله و سرقت خودرو به اسناد دادگاه می گویند.

فیشر محروم داشتن هر گونه دخالت در این جنایت با توجه به اسناد و مدارک.

رسیدن به خبرنگار کانر ون Ligten در Connor.VanLigten@arizonarepublic.com و یا در توییتر @Connor_VL.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im