ققنوس شهردار کیت Gallego اعلام کرد روز سه شنبه این شهر اعلام وضعیت اضطراری وادار به بسته شدن میله و حرکت رستوران به بایگانی اطلاعات تحویل و از طریق درایو تنها با شروع در 8 بعد از ظهر شنبه.

توسان انجام داده است همان چوب پرچم ساخته شده مشابه حرکت در روز دوشنبه.

در دره گیلبرت و مسا اعلام محلی متحده اضطراری در روز دوشنبه و سه شنبه و تمپه در حال آماده شدن برای رای دادن در همان این هفته به شهرستانها در سراسر دره و ملت گسترش اقدامات برای مبارزه با کروناویروس جدید.

وضعیت اضطراری اجازه می دهد تا شهرداران به سطح شیب دار بالا پاسخ در سطح محلی و به “حکومت با اعلام” به معنی آنها می توانید چیزهایی مانند نیروی رستوران تعطیلی سازماندهی امنیت عمومی پاسخ و یا تحمیل حکومت.

در یک ویدیو ارسال شده در توییتر Gallego توضیح دلایل خود را برای اعلام وضعیت اضطراری.

“ما درک می کنیم که این فوق العاده دشوار است برای ما کسب و کارهای کوچک و نیروی کار خواهد شد که تحت تاثیر این. من این تصمیم پس از آن بحث و گفتگو با رهبران کسب و کار گروه های جامعه ما بیمارستان و بهداشت و انجمن” Gallego گفت.

“چیزی که آنها به من گفت که در حال حاضر آنها در حال آماده سازی برای درمان مردم در چادر چرا که ما لازم نیست به اندازه کافی تخت است که ما انتظار داریم پزشکان باید دلخراش تصمیم گیری در مورد که می شود یک ونتیلاتور و چه کسی ندارد. آنها گفتند که با اعلام شرایط اضطراری ما در شهر فینیکس به کمک آنها می تواند زندگی را نجات دهد.

این یک زمان بسیار دشوار است برای کشور ما و شهر ما, اما ما در حال تلاش برای انجام بهترین ما می توانیم برای حمایت از ما سیستم مراقبت های بهداشتی و آنها را به یک مبارزه شانس” Gallego گفت.

با توجه به ققنوس و شهرستان منشور هر گونه تخلف از شهردار اضطراری اعلام نظر گرفته خواهد شد بزه.

به طور کلی آریزونا دولت به رهبری تلاش ها برای جلوگیری از گسترش این بیماری شده اند و کمتر تهاجمی از آن گرفته شده توسط کشورهای دیگر.

روز دوشنبه دیابت Kyrsten Sinema به نام در آریزونا به عمل به مراتب بیشتر به شدت اصرار دولت به طور موقت نزدیک “باشگاه های, میله, موزه ها, کتابخانه ها و ورزشگاه ها و مکان های دیگر که در آن گروه زیادی جمع.”

آریزونا شهرداران به نظر می رسد به پله و با توجه به این اقدامات در شهرستانها است.

گیلبرت مسا اعلام متحده اضطراری

گیلبرت شهردار Jenn Daniels گفت: گیلبرت اعلام وضعیت اضطراری در درجه اول پس از شهر می تواند شهری ساختمان ها و دسترسی بهتر “ابزار و منابع است.” با توجه به شهر موجب شهری ساختمان ها نمی توانند به لبها شهر تحت یک حالت اضطراری است.

آن را نیز اجازه می دهد تا این شهر به سرعت و به راحتی دسترسی تمیز کردن وسایل و لوازم برای اولین پاسخ دهندگان Daniels گفت. “شما این کار را به منظور در واقع خودتان را جلوتر از خط اگر شما خواهد شد.”

دانیلز در حال حاضر دارای اقتدار کامل به اقدامات جدی تری اتخاذ نمایند و همچنین با توجه به دولت اساسنامه و شهر موجب. او می تواند تحمیل حکومت, منظور, کسب و کار به شاتر بستن هر خیابان و یا مکان و بر اجرای قانون در داخل و یا خارج از گیلبرت برای کمک به.

پرسید که آیا این مراحل ممکن است در نظر گرفته Daniels گفت: “این امر می تواند غیر مسئولانه برای خودم یا هر رهبر به طور کامل حذف گزینه ها از روی میز در این زمان است.”

دانیلز گفت: هیچ اضافی تعطیلی برنامه ریزی شده است. او تشویق شهروندان برای بازدید از رستوران های محلی با در نظر گرفتن و یا انجام منظقه وانت و یا تحویل.

“من نمی دانم که این آخرین بار است که این شهر تا کنون اعلام وضعیت اضطراری بنابراین ما قصد داریم بر اساس آنچه که موجب می گویند” Daniels گفت. “ما در حال تلاش نیست که به موضوع خودمان هر اضافی و یا قدرت های جدید ما فقط تلاش قادر به واکنش نشان می دهند به سرعت.”

گیلبرت عضو شورای Jared Taylor گفت Daniels اعلامیه ممکن است “شتابزده” و بیش از حد بیش از حد به زودی. او نا امید شده بود که او به عنوان یک شورای منتخب عضو شد نه مشورت.

“این یک تصمیم بزرگ برای فقط یک جانبه” او گفت:. “بدون هر گونه موارد در گیلبرت, من حدس می زنم زمان خواهد شد بگویید که آیا این یک تصمیم خوب است یا نه.”

تیلور گفت که او نگران این شهر تصمیم ممکن است فقط به علت “بیشتر وحشت و هیستری” در میان ساکنان و خریداران.

مسا شهردار جان جایلز گفت: مسا ساخته شده تصمیم به طوری که این شهرستان می تواند فعال و انعطاف پذیر به عنوان وضعیت بدتر. او گفت: دولت اضطراری اجازه خواهد داد که این شهر را به استفاده از تعدادی از اقدامات و منابع برای حفاظت از ساکنان.

این شامل توانایی برای به دست آوردن “کمک های اولیه امداد و کمک های فدرال و ایالتی و مقامات شهرستان” اگر لازم است.

“یک شهر اعلام اورژانس اضافی به فرماندار اعلام” جایلز گفت.

همانطور که از شنبه شب مسا شد توصیه ساکنان دنبال دستورالعمل برای جلوگیری از اماکن با بیش از 10 نفر است. این شهر هنوز بسته و یا محدود رستوران ها و کافه ها اما جایلز گفت: “انتظار” مردم را به پیروی از توصیه های برابر در محل ناهار خوری. به عنوان چیزهایی را تغییر دهید شهرستان توصیه ممکن است تبدیل به یک اجرای, او گفت:.

“چیزی که آشکار است در همه این است که این مایع وضعیت و در هر روز وجود دارد تغییرات” جایلز گفت. “تنها چیزی که من می دانم برای مطمئن است که فردا خواهد بود متفاوت تر از امروز. من نمی خواهد سرمایه گذاری یک حدس می زنم که چگونه به سرعت و یا اگر در همه برخی از این اقدامات دیگر گرفته خواهد شد.”

دیگران با توجه به همان

این تمپه شورای شهر اعلام کرد که جلسه ویژه ای برای چهار شنبه با رای خود در تصویب یک اورژانس سراسر شهر بود. عبور خواهد نیاز به یک “بله” رای از حداقل شش نفر از هفت نفر اعضای شورا با توجه به آن شهر منشور.

شهردار مارک میچل پس از آن که قدرت را به تصویب برسانند “لازم است پاسخ اضطراری اقدامات از طریق اعلام” با توجه به انتشار اخبار از شهرستان.

تمپه تا به حال توانایی در منشور آن به اعلام چنین اضطراری از سال 1964 اما این شهر هرگز از آن استفاده می شود در پاسخ به بهداشت عمومی اورژانس با توجه به انتشار اخبار.

تمپه است پس از “اقدامات مشابه توسط دولت های ایالتی و فدرال و همچنین شهرهای آریزونا و” آزادی گفت.

چوب پرچم شهردار مرجان ایوانز با صدور یک بیانیه که دوشنبه شب بسته شدن تعدادی از کسب و کار و رستوران تبدیل شدن به اولین Arizona شهرستان را از جمله اقدامات است. اعلام ممنوعیت تمام رستوران ها و دیگر مواد غذایی و یا نوشیدنی های کسب و کار از اجازه می دهد در محل مصرف. آن را نیز می بندد تعدادی از جمع آوری و سرگرم کننده در مکان هایی مانند کافه تئاتر, سالن های ورزشی و بولینگ alleys.

شهرستانها باید به روش های مختلف اعلام متحده از شرایط اضطراری و بسته شدن کسب و کار است که تا حد زیادی بر اساس تفاوت در شهرستان منشور.

ققنوس و مسا شهرستان منشور به شهردار اقتدار به اورژانس اظهارات بدون شورای اسلامی رای دادن. گیلبرت است نه اجاره, شهرستان, معنی این عمل تحت قانون دولت و شهر کد که می گویند شهردار می تواند با اعلام وضعیت اضطراری بدون یک شورا رای دادن. تمپه از سوی دیگر دارای یک بخش در منشور آن است که نیاز به شش نفر اعضای شورا به رای دادن به نفع قبل از شهردار می تواند اعلام شبیه اضطراری است.

این حساب برای برخی از اختلاف و شکاف زمان در شهرستان اقدامات است.

غرب دره شهرستانها را خاموش نگه دارید در حال حاضر

هیچ West Valley شهرستانها را صادر کرد اضطراری اعلام تا کنون.

Avondale شهردار Kenneth Weise گفت: این شهرستان خواهد شد و مطابق با فدرال و مقامات دولتی اما قصد ندارد به یک وضعیت اضطراری اعلام کرد.

“بسیاری از کارکنان در حال کار از خانه. برخی از کسب و کار لازم نیست که گزینه بنابراین برای یک شهر به دستور است که آنها را به نزدیک من خواهد بود مردد به انجام این کار است,” او گفت:.

Weise بخشی از یک شنبه کنفرانس بین آریزونا شهرداران و رژیم صهیونیستی است. mlb. بحث از محدوده چگونه برای دریافت بیشتر ماسک صورت برای ایمنی کارکنان به چگونه مجامع عمومی باید باشد.

“غذای آماده شد که در هر شهر باید در همان صفحه” Weise گفت. “من فکر می کنم شهرستانها نیاز به کار با فرماندار و مطمئن شوید که آنها آنچه آنها نیاز دارند.”

جایلز گفت: فرمانداری درک نقش مهم شهرداران شهرستان و دولت است و آن را احترام به تصمیم گیری برای اعلام متحده از شرایط اضطراری.

“آن اذعان شد که اتفاق می افتد و آنها نمی باید یک مشکل با آن” جایلز گفت.

تعجب شهردار جست و خیز سالن گفت: Ducey نمی دهد شهرستانها مستقیم توصیه در مورد اینکه آیا به تعطیل کردن رستوران.

او گفت: Ducey به آنها گفت که آنها باید تشویق رستوران ها به دنبال دستورالعمل های ارسال شده توسط Arizona Department of Health Services.

این دستورالعمل بگویید ناهار خوری ایجاد برای تضعیف ناهار خوردن در ترافیک محل مشتریان 6 فوت از هم جدا تشویق درایو-از طریق خدمات و کارکنان حفظ استانداردهای بهداشت.

سالن و اعضای شورای شهر صحبت شده است به شهرستان کارکنان در مورد اینکه آیا به اعلام شرایط اضطراری سالن گفت.

او گفت: برخی می گویند که اعلام اورژانس خواهد شد آن را آسان تر برای شهرستانها برای بازیابی پول صرف مبارزه با شیوع اما او نبوده است قادر به تایید آن نشده است.

در این مرحله سالن گفت: او را به جای ترک آن را به رستوران ها و کسب و کار برای تصمیم گیری خود را در مورد باز یا بسته و او را درک نمی کند چگونه شهرستانها در حال اجرای مجبور تعطیلی.

“اگر کسی باز می شود ما ارسال یک پلیس بیش از وجود دارد؟” هال گفت. “چگونه ما در اجرای آن؟”

پیوریا هنوز موظف رستوران و یا کسب و کار تعطیل است و کار با دولت فدرال و دولت همکاران به “اطمینان از قوام” با توجه به بیانیه ای از شهردار کتی Carlat.

گودیر سخنگوی Tammy Vo گفت: این شهرستان گرفته هر گونه اقدام در این جبهه اما این وضعیت در حال تغییر روزانه.

گیاهی شبیه شاهبلوط هندی است که با توجه به راه های شهردار می تواند اقدام به گفته سخنگوی آنی DeChance. “در حال حاضر که ققنوس با اعلام وضعیت اضطراری ما تعیین اگر ما همان را انجام دهید.”

گلندیل در نظر گرفتن یک نگاهی از نزدیک در چه همسایه شهرستانها انجام می دهند هنگامی که تصمیم گیری از قبیل اینکه آیا به تعطیل کردن رستوران ها با توجه به مقامات شهرستان.

این شهرستان می تواند تصمیم به رستوران نزدیک, اگر شهردار یا شورای تصمیم به انجام این کار, شهرستان, مدیر, Kevin فلپس گفت: در دیدار با گلندیل شورای شهر در روز سه شنبه.

Councilwoman جویس کلارک خواسته کارکنان شهرستان اشاره کرد و به پرسش در مورد اینکه چرا شهرستان بود و با توجه به این که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و توصیه می شود برگزاری تجمع بیش از 10 نفر.

“من حدس می زنم من بیشتر رادیکال” او گفت:.

اعضای شورای وزن این گزینه در این نشست همچنین در حالی که بحث در مورد آسیب این امر باعث کوچک کسب و کار و اقتصاد و پتانسیل دولت نفس بیش از حد.

“من کسی هستم که نمی خواهند دولت برای خارج شدن از آن لین” Councilwoman لورن Tolmachoff گفت. اما او افزود: شما نمی توانید به دنبال رئیس جمهور توصیه و هنوز هم رستوران باز است.

گلندیل شهردار جری Weiers تصریح کرد که چگونه بسیاری از ملاحظات مختلف را به یک تصمیم گیری مانند این است که چرا تصمیم گیری می شود ساخته شده است “متد و با برخی از اطلاعات است.”

“این چیزی که لمس مردم در بسیاری از راه های مختلف,” او گفت:. “من نمی دانم اگر مردم درک کنند که چگونه بزرگ این است.”

جمهوری خبرنگاران جسیکا Boehm, Paulina Pineda, جاشوا, بازی بولینگ, جن Fifield و ریچارد Ruelas کمک به این مقاله است.

رسیدن به خبرنگار در Alison.Steinbach@arizonarepublic.com یا در 602-444-4282. او در توییتر دنبال کنید @alisteinbach.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im