ققنوس افسر پلیس که زخمی شده بود در یک تیراندازی که منجر به کشته شدن او فرمانده منتشر شد از یک بیمارستان در روز سه شنبه با توجه به ققنوس اداره پلیس.

افسر Alicia Hubert, 22 است که با ققنوس پلیس برای نزدیک به دو سال مجروح شد و چهار پلیس در پاسخ به یک داخلی موضوع بین هم اتاقی در شمال ققنوس و یکی از مردان شروع به شلیک در افسران.

Cmdr. گرگ Carnicle کشته شد, در تیراندازی.

یک سوم افسر ماریسا Dowhan, 23 است که با اداره پلیس به مدت سه سال است که هنوز در بیمارستان بستری است اما انتظار می رود به بهبودی کامل را به قتل رسانده اند.

“یک نقطه روشن در این بعد از ظهر در غم انگیز تیر اندازی در اوایل این هفته از فرمانده Carnicle و دو نفر دیگر از افسران” با توجه به بیانیه ای که در اداره پلیس Facebook صفحه. “ما خوشحال هستند به گزارش افسر Alicia هوبرت بود فقط از بیمارستان مرخص خواهد شد و در حال حاضر بازیابی با عزیزان خود را در خانه.”

پلیس گفت 22 ساله یعقوب Emry Mcilveen شات در افسران به قتل Carnicle یک 31-سال Phoenix اداره پلیس کهنه کار که در حال برنامه ریزی برای بازنشسته بعد از این سال و مجروح شدن دو نفر دیگر.

ققنوس رئیس پلیس Jeri ویلیامز تقدیر هوبرت و Dowhan روز دوشنبه در یک Facebook live تصویری در بخش صفحه تماس با آنها را شجاع.

یکی دیگر از افسر پلیس را شناسایی نمی کند بعد از کشته Mcilveen, پلیس گفت:.

یک هم اتاقی درگیری

افسران در پاسخ به یک تماس در مورد یک خانواده مبارزه در 4:40 بعد از ظهر یکشنبه در محل اقامت نزدیک به 40 رانندگی و اوج قله جاده Sgt. مرسدس بنز, ثروت یک سخنگوی این گروه گفت: در یک شنبه در کنفرانس خبری.

ماموران متوجه شدند که تماس درگیر یک گروه از هم اتاقی تلاش برای حذف Mcilveen از خانه به خاطر او بود “اقدام عجیب و غریب و کمی نامنظم” ثروت گفت.

“هنگامی که ماموران وارد اتاقی شد تعاونی” ثروت گفت. “وجود دارد هیچ نشانه ای که وجود دارد هر گونه مشکلات است.”

افسران گفت Mcilveen او را مجبور به ترک و آنها به او کمک کرد حذف برخی از اموال خود را با توجه به ثروت ،

ثروت گفت: در برخی از نقطه در طول تماس Mcilveen درب بسته و سمت چپ افسران خارج است.

بیشتر ماموران وارد محل اقامت و قادر به رفتن در داخل یک بار دیگر بخت گفت. افسران نمی تواند Mcilveen او به عنوان طبقه بالا اما آنها قادر به صحبت کردن به او ثروت گفت.

“در برخی از نقطه سه افسران از پله ها بالا رفت و این زمانی است که گمان باز آتش در افسران” ثروت گفت.

Uriel گارسیا عمومی را پوشش می دهد-مسائل ایمنی در آریزونا. او را در رسیدن به uriel.garcia@azcentral.com. او را دنبال کنید در توییتر @ujohnnyg.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im