ققنوس شهردار, عضو شورای پیشنهاد متضاد برنامه ای برای پلیس نظارت

ققنوس شورای شهر رای خواهد داد روز شنبه در دو متضاد پیشنهاد اجازه می دهد تا مردم نظارت بیشتر پلیس سیاست ها و شیوه های.

شهردار کیت Gallego و عضو شورای کارلوس گارسیا هر معرفی یک غیر نظامی نظارت مدل.

گارسیا گفت که او نمی تواند حمایت Gallego پیشنهاد به دلیل آن را ندارد تحقیقی جزء که نگه پلیس پاسخگو باشد.

Gallego گفت گارسیا پیشنهاد خواهد گودال یک پیشنهاد غیر نظامی نظارت دفتر در برابر اداره پلیس تحقیقی اداره است. او گفت که نیروی پلیس برای انتخاب بین افسران توصیه و یک غیر نظامی را توصیه.

مدل های ارائه شده در حال پاسخ به اعتراض عمومی پس از بالا, پلیس تیراندازی رای در نه سال گذشته تعدادی از استفاده-از-نیروی موارد که منجر به قانونی شهرک و یک مارس 2019 ویروسی تلفن همراه ویدیو نشان می دهد یک افسر با اشاره یک تفنگ را در یک مرد سیاه پوست و خانواده اش در جریان یک دزدی از مغازه بررسی است.

این شورا در نظر گرفتن هر پیشنهاد در طول یک جلسه عمومی در 2:30 بعد از ظهر در تالار شهر و گاز ،

وجود خواهد داشت شورای آرا در آینده برای تعیین چقدر پول باید اختصاص داده شود سطح نیروی انسانی و مطمئن شوید که هر آنچه در مدل اعمال شده است ملاقات شهرستان قوانین و که آن را نقض نمی کند از زمان قرارداد بین اتحادیه پلیس و شهرستان.

دو طرح های مختلف

Gallego پیشنهاد ایجاد یک رئیس بازرس که کار خواهد بود به نگاه در اداره پلیس روند و توصیه هر گونه تغییرات است که می تواند کمک به جلوگیری از مشکل افزایش است.

بازرس را به شکایت علیه اداره پلیس از ساکنان اما نمی خواهد آنها را بررسی.

تحت این مدل, رئیس پلیس تصمیم می گیرید اگر او و یا او را به هر گونه تغییر سیاست و یا هر گونه اقدامات انضباطی بر اساس بازرس را توصیه.

گارسیا پیشنهاد ایجاد یک غیر نظامی جدید دفتر نظارت و اجازه می دهد تا یک غیر نظامی به سوال یک افسر در طول یک امور داخلی بررسی و به دفاع از فردی که شکایت علیه اداره پلیس.

دفتر می نوشتن خود را گزارش انضباطی با توصیه به رئیس پلیس که باعث می شود هر گونه تصمیم گیری نهایی. این دفتر همچنین نگاه کنید به اداره پلیس داده به جستجو برای هر گونه روند که ممکن است تلقی مشکل ساز است.

با توجه به اسناد و مدارک ارائه شده به این شورا در جلسه این شهر صرف 26 میلیون دلار در مالیات دهندگان بودجه مالی سال 2008 و سال مالی 2018 در قانونی شهرک به دلیل اقدامات پلیس.

هر دو Gallego و گارسیا امید که طرح های پیشنهادی خود را کاهش این رقم است. این پول می تواند مورد استفاده برای دیگر منابع گفتند. آنها همچنین هر دو گفت که هیچ یک از طرح های پیشنهادی خود را که شامل ندیده شهروندان است.

کاهش آسیب پیدا کردن تعادل

گارسیا گفت: پیشنهاد خود را خواهد نگه پلیس پاسخگو و مدافع برای کسی است که از طریق خشونت تجربه با پلیس است.

“کاهش آسیب است که ما نمی باید به عنوان بسیاری از OIS (افسر-درگیر تیراندازی) که ما نمی باید به عنوان بسیاری از مردم صدمه دیده است اولویت شماره 1” گارسیا گفت. “برای اطمینان از خشونت پلیس اتفاق می افتد نیست.”

Gallego گفت: پیشنهاد خود را می توانید پیدا کردن راه حل در حالی که همچنین نسبتا درمان هر دو شاکیان و افسران.

“چیزی که من در مورد این سیاست این است که من می توانم به مادر یک پلیس استخدام و می گویند” این سیاست عادلانه است و من می توانم به مادر کسی که تا به حال بد تعامل با اداره پلیس و بگو: من فکر می کنم این منصفانه است,'” Gallego گفت: جمهوری اسلامی در یک مصاحبه. “و این واقعا برای من مهم است.”

در یک کنفرانس خبری صبح روز دوشنبه در خارج از شهر برخی از فعالان جامعه صحبت می کرد در برابر Gallego را پیشنهاد کرد و گفت مدلش امر بستگی به روند فعلی که کار نکرده برای افرادی که تجربه خشونت پلیس.

Estela وارلا داوطلب با Poder در عمل یک گروه حمایت است که با تمرکز بر خشونت های پلیس گفت: غیر نظامی نظارت لازم است به نگه پلیس پاسخگو باشد.

Gallego را “مدل نادیده درد مادران که کودکان کشته شده اند توسط پلیس که خواستار مستقل و شفاف تحقیقات” وارلا گفت: در اسپانیا از طریق یک مترجم. “این پیشنهاد شهردار را تغییر دهید هیچ چیز به روند فعلی است که اجازه می دهد تا پلیس برای بررسی خود را. این مدل را ادامه خواهد داد برای حفاظت از فرهنگ خشونت زندگی می کند که در بخش.”

ویروسی تلفن همراه فیلم

روز سه شنبه رای می آید نزدیک به یک سال پس از یک تلفن همراه تصویری نشان داد افسر سابق کریستوفر مایر با اشاره به خدمات خود اسلحه گرم در یک مرد سیاه و سفید در مقابل فرزندان خود و سپس باردار نامزد.

این حادثه زمانی آغاز شد که یک کارمند فروشگاه با نام 911 که به گزارش یکی از Dravon ایمز ” و Iesha هارپر دختر گرفته بود یک عروسک. تلفن همراه فیلم ثبت شده در آوریل 2019 اما نمی شد تا بعد ماه ویروسی رفت.

رئیس Jeri ویلیامز بعد از اخراج مایر پس از یک امور داخلی تحقیقات با وجود اداره پلیس انضباطی بررسی هیئت مدیره معرفی Meyers دریافت 240 ساعته پرداخت نشده تعلیق برای اقدامات خود را.

مایر درخواست کرد او شلیک و او مورد انتظار است.

این حادثه موجب اعتراض و خواسته برای آموزش پلیس اصلاحات از اعضای جامعه که برای سال خواسته بود این شهر را به اتخاذ غیرنظامی نظارت سیاست.

رئیس اجرا و یا تسریع برخی از تغییرات پس از این حادثه. مثلا اداره پلیس آغاز شده به سند در هر زمان یک افسر امتیاز یک سرویس تفنگ را در یک فرد است.

آن را تسریع رول بر روی بدن دوربین برای اکثریت آن 3,000 سوگند یاد کردند. در حال حاضر همه افسران گشت یک بدنه دوربین.

شورای شهر توافق کردند که به تحقیقات غیر نظامی نظارت گزینه های.

سطوح مختلف نظارت

تعدادی از شهرستانها در سراسر کشور به غیر نظامی نظارت از افسران پلیس. بسیاری ایجاد شد به دلیل یک “اوج نقطه’ لحظه و یا اینکه وزارت دادگستری ایالات متحده آنها را مجبور به انجام این کار.

“اغلب وجود دارد یک نقطه اوج برای بسیاری از این چیزها” آنی DeGraw, Gallego را سخنگوی گفت. “ما تجربه چیزی به آن درجه در تابستان گذشته.”

اما قدرت پشت شهرستانها’ پلیس نظارت به طور گسترده ای متفاوت است.

بویزی آیداهو; Washington, d. C.; و پیتسبورگ باید غیر نظامی دفاتر که بررسی یک مورد پس از اقامت یک شکایت مشابه به آنچه که گارسیا می خواهد.

در گارسیا پیشنهاد ساکن خواهد باید سه گزینه که در آن به شکایت: اداره پلیس, اداره پاسخگویی و شفافیت و یا در طول یک غیر نظامی بررسی هیئت مدیره جلسه ماهانه.

در هر کجا که ساکن فایل های شکایت, این امر باعث اداره پلیس حرفه ای استاندارد اداره به بررسی این ادعا است. اگر وجود دارد یک تحقیق کسی از دفتر پاسخگویی و شفافیت خواهد بود بخشی از این بررسی است.

وجود خواهد داشت دو تحقیقات در پشت سر هم و به اداره پلیس حرفه ای و استاندارد را اداره و دفتر حسابدهی و شفافیت می نوشتن گزارش جداگانه برای رئیس پلیس.

در نهایت رئیس پلیس خواهد وزن هر دو و تصمیم گیری در هر اقدام انضباطی.

حسابرس مدل است که چه Gallego پیشنهاد شده پس از اجرا شده در شهرستانها مانند توسان, نیویورک, لس آنجلس و نیو اورلئان.

در این مدل به عنوان Gallego پیشنهاد کرده است که بازرس نیز می تواند شکایت از ساکنان.

اما آن را نمی خواهد انجام تحقیقات خود را و همچنین نمی خواهد که یک بررسی در هیئت مدیره. آن را یک جامعه روابط مدیره که نوشتن توصیه هایی بر اساس تحقیقات داخلی پلیس انجام داده اند و سه ماهه جلسات ،

بازرس خواهد “واسطه شکایت” به این معنی که اگر اداره پلیس تصمیم می گیرد به بررسی یک شکایت بازرس می تواند توصیه به رئیس پلیس که شکایت سزاوار بررسی است.

هدف از این پیشنهاد خواهد بود برای اشاره به هر گونه مشکل در روند است که می تواند به تشدید مسائل بزرگتر شهردار گفت.

“ما باید خیلی بیشتر داده ها از ما حتی پنج سال پیش” او گفت:. “بنابراین داشتن یک آموزش کارکنان با سیاست تحلیلگران که می تواند چشم تازه به این اطلاعات بسیار با ارزش خواهد بود به مقامات منتخب بخش و ساکنان است.”

Gallego کاهش یافته است می گویند که آیا او فکر او پیشنهاد خواهد به اندازه کافی شورای آرا به تصویب. گارسیا گفت که او معتقد است که او به اندازه کافی رای برای پیشنهاد خود را اگر Gallego نیز آن را پشتیبانی می کند.

“این واقعا پایین می آید به شهردار,” او گفت:.

‘ماموران پلیس نمی خود را’

این طرفداران که تا به حال در کنفرانس خبری در خارج از شهر سالن رفت و به دفتر شهردار درخواست به صحبت می کنند به او و حمایت گارسیا مدل.

یک سخنگوی Gallego گفت: گروه او نمی تواند آنها را ببینید چرا که از جلسات برنامه ریزی, اما که او می تواند خراب کردن نگرانی های خود را به اشتراک گذاشتن با شهردار.

Charm alexandria pro uk, co-مدیر پونت جنبش حقوق بشر خواست به جای دو دقیقه از Gallego زمان.

“ما یک صفحه گسترده” alexandria pro uk گفت. “این است که زندگی ما در حال برخورد با اینجا. ما به او این فرصت امروز به شنیدن آنچه که جامعه نیاز دارد و می خواهد.”

ققنوس اجرای قانون اساسنامه اتحادیه که نشان دهنده اداره پلیس رتبه-و-فایل دارای قاطعانه مخالف هر نوع مدل است که اضافه کردن بیشتر موشکافی.

آنها در گذشته گفته است که روند فعلی در حال حاضر شامل غیرنظامیان و آثار آن.

هنگامی که ادعای تخلف ساخته شده است بخش استانداردهای حرفه ای اداره بررسی. اگر اداره می یابد وجود دارد کارمند سوء محققان می توانند با مراجعه به این مورد به رشته نقد و بررسی مدیره است که ریاست یکی از گروه دستیار روسای پلیس و شش اعضای اضافی از جمله دو همکار افسران دو غیرنظامی و دو پلیس فرماندهان.

پس از بررسی مورد هیئت مدیره باعث انضباطی توصیه به رئیس پلیس که در نهایت تصمیم می گیرد هر گونه مجازات است.

کارمند حق درخواست تجدید نظر به این شهر پنج عضو خدمات مدنی مدیره آن را حفظ یا کاهش مجازات. در مورد کارمند اخراج هیئت مدیره می تواند به او و یا او کار خود را به عقب.

طرفداران گفته اند که آنها در مخالفت با روند فعلی به دلیل افسران معمولا در حمایت از همسالان خود.

“افسران پلیس نمی تواند پلیس خود,” جنین Gelsinger مدیر اجرایی یکتاپرست عدالت آریزونا شبکه گفت. “ما همچنین می دانیم که افسران لازم نیست به ترس از یک بررسی اگر آنها انجام داده ام هیچ چیز اشتباه است. بیشتر پاسخگویی و شفافیت را نگه می دارد همه ما امن تر, بهتر ققنوس.”

Uriel گارسیا عمومی را پوشش می دهد-مسائل ایمنی در آریزونا. او را در رسیدن به [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @ujohnnyg.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>