ققنوس درمانگاه ماری جوانا بازها, COVID-19 ‘ایمن سازی تثبیت کننده’ دستور دولت آن را برای متوقف کردن

ققنوس ماری جوانا داروخانه متوقف شد و فقط از آن گفت: تا به حال COVID-19 درمان است.

اما YiLo فروشگاه می گویند آن را به حال یک کوروناویروس “ایمن سازی تثبیت کننده تنتور” که شما می توانید ترکیب با آب “باید شما را با یک ویروس کشنده.”

YiLo آگهی سدیم کلریت راه حل به عنوان یک قاتل ویروس و سیستم ایمنی بدن ساز در وب سایت خود تحت عنوان “CoronaV دستورالعمل” و “یک کلمه در Coronavirus.”

آریزونا دادستانی کل اتحاد کلمه ای دیگر برای محصول: تقلب.

تنظیم کننده دولت در روز جمعه آمار YiLo با یک متوقف و دست بردارد سفارش کرد و گفت: این تبلیغات به نظر می رسد به نقض آریزونا تقلب مصرف کننده عمل می کنند.

“در صورت عدم وجود شواهد علمی تبلیغات نشان می دهد که یک محصول می تواند ایمن سازی در برابر COVID-19 ایجاد یک ارائه اطلاعات نادرست و غلط وعده پزشکی پیشگیرانه و یا درمانی” AG ارشد دادخواهی وکیل نوشت: در سفارش.

سفارش خطاب به YiLoLife LLC صاحب کارستن Loelke خواستار شرکت متوقف آگهی و تبلیغات تنتور شنبه بعد از ظهر و اخطار و جریمه تا $10,000.

“بهره برداری از بیماران آسیب پذیر’ نگرانی های سلامت با فروش جعلی درمان و یا درمان یک بیماری جدی اشتباه است” دادستان کل علامت Brnovich در بیانیه ای گفت.

کلاهبرداران سعی کنید به سرمایه گذاری در coronavirus

درمان و ایمنی بدن-افزایش elixirs در میان آخرین کلاهبرداری پس از Coronavirus در آن جامعه گسترش یابد.

COVID-19 طرح حمله به کیف پول و حس مشترک از مصرف کنندگان در سراسر کشور است. کلاهبرداری شامل جعلی بسته محرک ارائه می دهد فیشینگ و سرقت هویت تلاش و ساختگی pop-up virus تست چادر.

لیست کلاهبرداری: در اینجا آنچه شما باید بدانید در مورد کوروناویروس کلاهبرداری در آریزونا

آریزونا دیده است خود را افزایش ویروس های مربوط به کلاهبرداری است. خرید دزد در حال کار محله preying در کسانی که کمتر قادر به خارج برای ملزومات است. دیگر مردم ارائه جعلی مطابق با اصول بهداشتی خدمات در حال رفتن درب به درب. الکترونیکی scammers استفاده از robocalls رسمی به دنبال ایمیل و ساختگی دولت ارتباطات به انفجار مجازی در درب.

یک رویداد برنامه ریزی شده برای ققنوس ماه گذشته وعده داده شده supernatural حفاظت در برابر COVID-19 با توجه به دفتر دادستان کل است.

“اینترنت بوده و آب گرفتگی را با تبلیغات به شم درمان مانند دست و صابون و مکمل های خمیر دندان و روغن های ضروری” Brnovich هشدار داد در ماه مارس است. “در حال حاضر هیچ واکسن برای COVID-19 و هیچ محصول ثابت شده برای درمان این ویروس.”

هیچ پاسخ از YiLo مالک و مدیر

YiLo را مالک و مدیر نیست بازگشت ایمیل یا تلفن پیام های جمعه یا شنبه.

کارمندان در در فروشگاه در تاندربرد جاده در نزدیکی بزرگراه بین ایالتی 17 گفت: “CoronaV” کشیده شد خاموش قفسه اما ارائه پیام های مخلوط مورد چه مدت آن را برای فروش.

یک کارمند گفت: آن حذف شد, روز پنج شنبه پس از “فقط برای یک روز.” یکی دیگر از کارمند گفت: آنها تا به حال به فروش می رسد CoronaV “در یک زمان واقعا طولانی” پس از آن اذعان کرد و آن را در حال حمل به آن عرضه شده است.

“ما در حال فروش آن به کسی” فروشنده گفت تمام سوالات به مدیر. “این در حال پردازش به عقب برگردید.”

YiLo را از سایت های دیگر تبلیغ تنتور. آن را قبلا آموزش کاربران در دو مرحله solium کلريت و اسید هیدروکلریک رها کردن راه حل است که می تواند مخلوط را در یک فنجان آب (پلاستیک تنها هرگز فلزی آن هشدار داد).

“اگر شما احساس می کنید بهتر است پس از مصرف دو دوز کاهش مصرف خود را به سه فعال قطره در نصف فنجان آب در هر ساعت به هشت ساعت در روز تا زمانی که کاملا خوب” دستورالعمل اعلام کرد.

آن را توصیه برش دوز نصف اگر آن را به شما احساس می کنید بدتر است.

کلریت سدیم است که مواد معدنی و نمک استفاده می شود به عنوان یک سفید کننده در مقاله-فرایند تولید. آن را اغلب تبلیغ شده است به عنوان یک درمان — همه اما سازمان غذا و داروی آمریکا هشدار بوده است در مورد آن از سال 2010. مقامات بهداشتی می گویند که می تواند القاء استفراغ, اسهال و کم آبی بدن.

اگر که نیست به اندازه کافی برای نگه داشتن شما را از کف تا هیدروکلریک اسید است که دقیقا آنچه در آن برای تلفن های موبایل مانند یک خورنده اسید و معرف های شیمیایی اغلب مورد استفاده در تولید پلاستیک و کاغذ.

YiLo گفت: در وب سایت خود را که ترکیبی از سدیم و مواد غذایی درجه اسید ایجاد دی اکسید کلر قوی ضد عفونی کننده ترین مصرف کنندگان می دانند بهتر است به عنوان صنعتی-قدرت سفید کننده.

در آن شرکت بین صفحات وب YiLo گفت: تثبیت کننده “می تواند کشتن بسیاری از بیماری های انسان است.” آن افزود: “به هر دلیل وجود دارد برای بسیاری از افراد به آن اعتقاد دارند می تواند موثر باشد در دولا شدن و جلوگیری از جریان رمان Coronavirus رفتن در اطراف است.”

YiLo ماه گذشته ارائه 10% تخفیف در سفارشات عمده فروشی. و حداقل یک مشتری ستایش آن شفا کیفیت و گفت CoronaV همیشه برگ معده خود را با کمی سوزاند.

“من می توانم بگویم که سفید کننده در آن است که کار پس از من چند قطره” مشتری نوشت: در مارس 25 پست.

Loelke و همسرش باز YiLo فروشگاه در سال 2015. کسب و کار خود را به نظر می رسد در حال گسترش است. در اسناد ثبت شده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار آنها شرح داده شده YiLo “به عنوان سریع ترین رشد دانه-به-قفسه ماری جوانا مربوط به نام تجاری در آریزونا است.”

Loelke, 63 سابق املاک و مستغلات کارگزار و پیمانکار از فلوریدا. او و همسرش رو به ماری جوانا کسب و کار در سال 2011 با شروع درمانگاه ها در, Bisbee, و Springerville.

این Loelkes تحت عمل غیر انتفاعی به نام تسکین طبیعی درمانگاه است که با مجوز در آریزونا به رشد تولید و فروش ماری جوانا پزشکی و خوراکی. این شرکت دارای دو درمانگاه ها و کشت های سایت.

NRC است YiLo منحصر به فرد عرضه شده است. شرکت Springerville داروخانه مجوز منتقل شد به ققنوس در سال 2015.

این Loelkes همچنین چند کار مربوط به کسب و کار در آریزونا و کالیفرنیا و نیومکزیکو تحت YiLoLife Inc., نام تجاری. SEC سوابق نشان می دهد که “خانواده از شرکت” شامل املاک و مستغلات و توسعه و مدیریت عرضه CBD و محصولات غذایی است.

نه Loelke و نه همسر او است و هر محکومیت های کیفری با توجه به سوابق دادگاه.

دفتر دادستان کل گفت نادرست و وعده های کاذب غیر قانونی و دستور داد Loelke به حفظ تمام نوشته شده و پرونده های الکترونیکی مرتبط با COVID-19 در راستای تقلب در دادخواهی.

“این (دادستانی کل) را تحمل نکرده و با تلاش های کسب و کار به طعمه ترس از Arizonans در طول این بحران” منظور اعلام کرد.

رابرت Anglen به بررسی مسائل مربوط به مصرف کننده برای جمهوری. اگر شما قربانی از تقلب زباله و یا سوء استفاده او را در رسیدن به [email protected] یا 602-444-8694. او را دنبال کنید در توییتر @robertanglen.

کمک به ما برای مبارزه با شما و حمایت های محلی و روزنامه نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im