ققنوس که به تازگی آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس توصیف یک فرایند دشوار در گرفتن تست شده با وجود اینکه در تماس مستقیم با کسی که قبلا مبتلا به این ویروس است.

آندره “Drei” Marghitas گفت او شروع به توجه به آنفولانزا مانند علائم چند روز پس از حضور در یک جشن تولد در فوریه. 29.

Marghitas گفت که در حزب او را تکان داد دست و بغل یک مرد که بعدها ارسال شده در عمومی فیلم گفت: او دوم تایید coronavirus مورد در آریزونا.

با وجود داشتن تماس با تایید مورد Marghitas گفت: آریزونا جمهوری که گرفتن آزمایش جدید کروناویروس دشوار بود.

“هر زمان که من به خارج اولیه-مراقبت پزشکان آنها را به من بگویید برای رسیدن به اتاق اورژانس” Marghitas گفت: جمهوری. “اتاق اورژانس گفت: آنها نمی خواهد من را.”

Marghitas گفت که او مصمم به گرفتن آزمایش به عنوان او و خود را نامزد کرده اند 1-ماه-پیر پسر برای مراقبت از اما این روند طولانی و خسته کننده با تعداد زیادی از متخصصان بهداشت گفتن او را به خود قرنطینه اگر او می خواست به اما است که او واجد شرایط برای آزمون.

“این وحشتناک” Marghitas گفت. “آن را به معنای واقعی کلمه بود مصرف من چون من می خواستم به انجام کمک گرفتن و من احتمالا این بوده است, مداوم, اگر من یک پسر بود که 1 ماه. او نمی باید سیستم ایمنی بدن, بنابراین من نگران سلامت خود را.”

تداوم منجر به یک آزمون

او در نهایت به نام اضطراری پرستار در HonorHealth در دره آهو که پس از یادگیری چگونه جوان Marghitas’ او گفت: در یک آزمون.

Marghitas گفت: این بیمارستان در ابتدا آزمایش او برای آنفولانزا که برگشتم منفی است. او گفت: Arizona Department of Health Services در نهایت مورد تایید بیمارستان برای آزمایش او برای جدید کروناویروس.

او گفت: کادر پزشکی زد یک سواب پنبه تا بینی خود را و گفته شد که این نمونه می توان به یک آزمایشگاه در کالیفرنیا و دریافت نتایج در عرض سه تا پنج روز کسب و کار.

آن را تنها در زمان دو.

Marghitas دریافت یک تماس حدود 8:30 صبح در 14 مارس از Maricopa County Department of Public Health Administration. او تا به حال آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس. Marghitas که در حال حاضر در قرنطینه خود را از نگرانی برای خود و خانواده تبدیل به یکی از 18 نفر مبتلا به کروناویروس جدید به شنبه.

آن روز او نوشته شده یک ویدیو را در یوتیوب توصیف تجربه خود و ناکامی. آن مشاهده شده است بیش از 42000 بار در دو روز.

او به اشتراک گذاشته یک ایمیل با جمهوری آریزونا نشان می دهد که یک Maricopa County health رسمی تایید به او گفت که آزمایش مثبت برای این بیماری نیز نامیده می شود COVID-19.

جدا از خانواده خود را در زیر همان سقف

Marghitas گفت که او خرج می کند روز خود را در اتاق یدکی از این خانه سه اتاق خوابه در شمال ققنوس. وقتی پرسید که چگونه او نگه داشتن خود مشغول در حالی که تحت قرنطینه Marghitas گفت: اشتراک گذاری داستان خود را با متعدد رسانه های خبری در زمان بیشتر وقت خود را از اواخر سال.

“این نوع از جنون در حال حاضر” Marghitas گفت. “و من قصد دارم به مطمئن شوید که به عنوان بسیاری از مردم ممکن است که اطلاعاتی که من باید. زیرا من می دانم که مردم ناجور و برخی از مردم نگران هستند و شما می دانید, من فقط می خواستم مردم بدانند که به عنوان یک سالم 27-year-old male من انجام شده است بسیار خوب است.”

نامزدش آماده وعده های غذایی برای او و برگ مواد غذایی در خارج از درب خود را قبل از بازگشت به اتاق خواب خود را. Marghitas پس از آن قرار می دهد در N95 ماسک, ماسک قبل از باز کردن درب و مصرف مواد غذایی است.

او را نگه می دارد خود را از ظروف کثیف داخل اتاق و اسپری آنها را با Lysol برای جلوگیری از رشد باکتری ها. Marghitas گفت که او نگران بازگشت این ظروف می تواند در معرض نامزدش و نوزاد پسر.

Marghitas گفت: ویدیو چت با خانواده اش در زیر همان سقف به بحث و نگه داشتن آنها را به روز رسانی در مورد وضعیت خود را.

Marghitas که با این نسخهها کار به عنوان یک مدیر حساب برای یک تدریس خصوصی شرکت به نام تیم اول دانشگاه یا دانشکده آموزگار گفت شرکت او شده است بسیار حمایتی به عنوان او مبارزه ویروس. او گفت: شرکت مدیر عامل به نام و پیامک او را شخصا به او و خانواده اش.

علائم شبه آنفولانزا با یک پیچ و تاب و

Coronavirus به Marghitas تعدادی از علائم ناخوشایند مانند سردرد بیش از حد سرفه و تنگی نفس. او گفت: سردرد می تواند بسیار شدید و گذشته بین یک تا سه ساعت است. او به یاد می آورد یک زمان که در آن او از خواب بیدار در سراسر نیمه شب و سرفه به مدت هفت دقیقه مستقیم.

مانند روز به روز آن را مانند آنفولانزا Marghitas گفت. “اما شما باید این پراکنده لحظات است که در آن آمده است که پا زدن در آن بسیار چشمگیر است و آن را مانند هر چیزی من تا کنون تجربه کرده اید قبل از.”

خوشبختانه علائم خود را به نظر می رسد نشست به عنوان بدن خود را مبارزه ویروس. او تنها سرفه کردن مخاط گذشته چند صبح در حالی که قبل از آن را مخلوط با خون.

نا امیدی بر عدم تست

در حالی که Marghitas تحت تاثیر قرار گرفته بود که چگونه به سرعت او تشخیص داده شد پس از آزمایش او ناراحت و نا امید چقدر دشوار بود برای آزمایش و احساس او تنها موفق به دریافت توصیه های پزشکی و توجه او به دنبال او پس از آزمایش مثبت برای coronavirus.

“من دوست دارم’ ، من خوشحالم که شما به من گفتن این همه در حال حاضر و شما می گویید این همه اما کجا بودی بچه ها وقتی که من نیاز به کمک دارید؟'” Marghitas گفت. “”من به شما گفتن بچه ها کل این زمان بود که من تقریبا مثبت است که من این. من را تکان داد این (دیگر بیمار) ، من بیمار هستم و هیچ کس مراقبت و در حال حاضر همه به طور ناگهانی به مراقبت خیلی زیاد است.”

Marghitas گفت که او نیز نگران به مردم او را به تعامل با قبل از توسعه علائم. او خودش را خیلی اجتماعی و تلاش برای به یاد داشته باشید که او صرف زمان با دو هفته پیش هنگامی که او به احتمال زیاد انجام این ویروس بدون علائم است.

Marghitas گفت که او در ابتدا عصبی و خجالت در مورد ارسال خود را coronavirus تشخیص به یوتیوب اما احساس او مورد نیاز برای به اشتراک گذاشتن تجربه خود را و آنچه که او می دانست که با مردم به عنوان بسیاری از او می تواند.

در حالی که بسیاری از نظرات خود تصویری مثبت بوده است, Marghitas گفت: او طول می کشد umbrage با چند نفر ادعا او در تلاش برای سود کردن تجربه.

“من نمی باید یک GoFundMe حساب” Marghitas گفت. “من حاضر به راه اندازی یک GoFundMe حساب. هر کسی که خواسته است و یا ادعا می کند که یک GoFundMe حساب برای من یک دروغگو است.”

Marghitas گفت که او نمی پست تصویری به کلیک و یا پول است اما به اطلاع مردم نگران به دنبال پاسخ.

“من هدف اصلی و هدف این است که مردم بدانند من تجربه” Marghitas گفت. “من تست مثبت برای این. من می دانم که بسیاری از مردم نمی هر گونه اطلاعات است.”

رسیدن به خبرنگار پری Vandell در 602-444-2474 یا perry.vandell@gannett.com. او را دنبال کنید در توییتر @PerryVandell.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de