ققنوس مرد محکوم به 12 سال برای بهره برداری جنسی از یک جزئی

یک ققنوس است و محکوم به 12 سال زندان برای بهره برداری جنسی از یک جزئی آریزونا دادستان کل علامت Brnovich روز جمعه اعلام کرد.

ارنستو گومز-Enisco, 36, شده بود, دانلود پورنوگرافی کودکان از بین المللی فایل سرور و یک peer-to-peer file شبکه تجاری با توجه به انتشار از آریزونا دفتر دادستان کل است.

او همچنین صاحب یک آی فون است که شامل تصاویر متعدد از مشکوک فرزند برداری.

“در ماه ژوئن سال 2017 تحقیقات امنیت داخلی (HSI) مشاهده شده در یک کامپیوتر است که های دیجیتال فایل حاوی گرافیک توصیفاتی از استثمار جنسی کودکان بیش از یک همکار به همکار به اشتراک گذاری فایل شبکه گفت:” آزادی مطبوعات از AG ، “سوابق از سرویس دهنده اینترنت نشان داد که این سرویس برای آن آدرس IP بود که ارائه شده در یک محل اقامت در ققنوس.”

عوامل اعدام یک حکم جستجو برای گومز-Enisco محل اقامت در 20 ژوئن 2018. گومز-Enisco بستری برای دانلود صریح فایل ها با توجه به انتشار.

گومز-Enisco التماس کرد گناه را به دو جنایت, تعداد پذیرش در هر که او دارای صریح تصویری مربوط به یک کودک تخمین زده می شود 13.

“حفاظت از کودکان آسیب پذیر از بهره برداری از همیشه خواهد بود یک اولویت بالا برای دولت” Brnovich گفت: در آزادی مطبوعات. “ما درک ما شرکای اجرای قانون و تلاش های مشترک ما برای اطمینان از شکارچیان آنلاین هستند پاسخگو باشند و محاکمه به حد کمال از قانون است.”

پس از آزادی از زندان در 2032 گومز-Enisco آغاز خواهد شد عمر مشروط و باید برای ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی.

“به این جمله روشن می سازد منحرف و انحرافی رفتار نسبت به کودکان را نمی توان تحمل در جامعه در حال رشد ما گفت:” اسکات براون نماینده ویژه مسئول برای HSI کار در شهر فینیکس در آزادی مطبوعات. “HSI می ایستد در خط مقدم سوءاستفاده تحقیقات به عنوان عوامل خاص اختصاص ساعت های بی شماری برای اطمینان از شکارچیان صورت عواقب جدی برای این جنایات شنیع.”

رسیدن به خبرنگار کانر ون Ligten در [email protected] و یا در توییتر @Connor_VL.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>