ققنوس در کتابخانه شهر دیگر کارکنان کارکنان فدرال COVID-19 تست سایت

بیش از 100 شهر کارکنان کمک خواهد کرد که کارکنان فدرال COVID-19 خروش تست سایت در غرب و جنوب ققنوس برای دو هفته آینده.

به عنوان آریزونا چهره برخی از بالاترین COVID-19 نرخ در کشور, مترو, ققنوس نیز دیده می شود عدم تست ظرفیت. در برخی از نقاط جنوب و غرب ققنوس ساکنان باید منتظر ساعت در گرمای تابستان به تست.

ققنوس شهردار کیت Gallego به نام دولت فدرال در هفته گذشته برای ارائه توده تست سایت در ققنوس مانند فدرال انجام داده اند در دیگر مشابه به اندازه شهرستانها.

پس از درخواست آمریکا معاون وزیر بهداشت و درمان برت Giroir متعهد به ارائه منابع برای افزایش تست سایت در ققنوس. که بدل به دو سایت یکی در Maryvale بالا و یکی در جنوب پارک کوهستان که انتظار می رود برای باز کردن در روز جمعه به مدت 12 روز.

اما یکی از شرایط کسانی که فدرال سایت است که محلی صلاحیت در این مورد ققنوس — ارائه غیر پزشکی و نیروی انسانی برای حوادث.

بنابراین در این شهرستان خواستار آن در کتابخانه افسران پلیس و دیگر شهرستان, کارکنان, برای تامین امنیت, بررسی, در انتظار مردم برای, تست, توزیع آب و انجام سایر وظایف اداری.

شهرستان مسئول نیروی انسانی

با توجه به وزارت بهداشت و خدمات انسانی سخنگوی دولت فدرال ارائه تجهیزات حفاظت فردی پرسنل پزشکی قرارداد از طریق eTrueNorth تست لوازم پارچه پوشش صورت برای افرادی که به دنبال آزمون و ثبت نام ،

شهر مسئول است برای همه غیر پزشکی کارکنان و تجهیزات و برای انتخاب و مدیریت, تست, سایت, سخنگوی گفت.

ققنوس سخنگوی صدفی Jamison گفت: ققنوس کارکنان ارائه شده اند این نوع از پشتیبانی لجستیکی از طریق همکاری خود را با دیگر تست حوادث برای سال در حال حاضر. تنها تفاوت در این مقیاس از این رویداد او گفت:.

HHS کارکنان نشان داده است که آنها امید به تست 5000 نفر روزانه در این سایت.

Jamison شهر گفت: رهبری با اعتماد به نفس است که آنها می تواند نیاز به نیروی انسانی برای حمایت از خروش سایت.

“من شنیده ام نیست هیچ گونه نگرانی که این چیزی است که ما می توانیم انجام,” او گفت:.

شهرستان مدیریت خواسته کارکنان پلیس و آتش و پارک و تفریح و سرگرمی حمل و نقل عمومی و خدمات انسانی و کتابخانه بخش به داوطلب به مدت چهار ساعت در شیفت در تست حوادث با توجه به Jamison.

کارکنان در این بخش لازم نیست برای شرکت خواهد شد و پرداخت منظم دستمزد و اگر آنها را انتخاب کنید به کار این رویداد, او گفت:.

Jamison گفت: وجود خواهد داشت در حدود 60 شهر کارکنان مشغول به کار در محل در هر محل روزانه. حدود 20 نفر از اعضای گارد ملی و برخی از داوطلبان از یک سازمان به نام HandsOn بیشتری ققنوس نیز خواهد شد کمک به او گفت.

از اعضای گارد ملی را برای اولین بار از تماس با مردم به عنوان آنها رانندگی و ارائه آنها را با ماسک قبل از دریافت آنها را تست, او گفت:.

همه کارکنان و داوطلبان کار صورت خواهد دسترسی به تجهیزات حفاظت فردی و بهداشتی لوازم Jamison گفت.

اتحادیه: باید داوطلب تنها

ققنوس کارکنان کتابخانه دریافت یک ایمیل از یک مدیر پنج شنبه که به نظر می رسید نشان می دهد که کار در COVID-19 تست سایت بود نه اختیاری.

ایمیل گفت که آنها خواهد بود “با شروع داوطلبانه کارکنان کتابخانه,” به ظاهر نشان می دهد که اگر وجود دارد به اندازه کافی داوطلبان برخی از کارکنان ممکن است مورد نیاز برای کار در سایت.

ایمیل گفت: مدیران کتابخانه می تواند با استفاده از اختیار خود در هنگام پذیرش داوطلبان بر اساس یک کارمند “نیاز دارد و حجم کار.” اما ایمیل ادامه داد: “لطفا در نظر بگیرید که این فوق العاده است توسعه جامعه فرصت و در هر ساعت داوطلب تاثیر مثبت بر روی جامعه ما است. بنابراین بهترین کار خود را به منبع داوطلبان و ایجاد تسهیلات لازم برای کسانی که داوطلب.”

Jason استوکس رئیس اداری و نظارت حرفه ای و فنی کارکنان انجمن گفت: اتحادیه نگران بود, پس از دیدن این ایمیل که کارکنان احساس نمی راحت مشغول به کار در یک تست سایت ممکن است مجبور به انجام این کار.

او گفت: او را پس از روشن با شهر است که هیچ کس را نمی توان مجبور به شرکت در تست رویداد.

استوکس گفت: گروه برنامه ریزی شده برای دیدار با شهر دوشنبه برای بحث در مورد روش های ایمنی به طوری که هر کسی که داوطلب در امان نگه داشته شود در حوادث و پس از بازگشت به کار خود را تنظیم.

“شهردار یک کار بزرگ انجام داد گرفتن (بیشتر تست) برای ما شده است و او دفاع به شدت برای این” استوکس گفت. “ما می خواهیم برای حمایت از این اما … ما همچنین نیاز به مطمئن شوید که آن را بی خطر است.”

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 480-694-1823. او در توییتر دنبال کنید @jboehm_NEWS.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im