ققنوس آتش می میرد و پس از مبارزه با کار مرتبط با سرطان

ققنوس آتش نشان درگذشت روز جمعه پس از مبارزه با کار های مربوط به سرطان, ققنوس آتش نشانی گفت: در روز پنج شنبه.

دیوید Mathis درگذشت و در خانقاه مراقبت در روز سه شنبه. Mathis شد دیرین آتش نشان با Phoenix Fire با توجه به پست از بخش.

او مبتلا به لنفوم غیر هوچکین در سال 2007 و با توجه به گروه یکی از اولین آتش نشانان به تشخیص سرطان تایید شده تحت presumptive سرطان قانون آریزونا که نمایندگان مجلس به تصویب رسید در سال 2001 مثال هشت سرطان است که باید تصور می شود ناشی از آتش نشانی.

او همچنین یکی از اولین برای دریافت اتفاقی ناتوانی مزایای بازنشستگی برای سرطان در نوامبر 2008 بخش گفت.

Mathis ” مرگ “یک خط از وظیفه مرگ” و همکار آتش نشانان در حال ماندن در حضور و غیاب توسط بدن خود را در طول یک “افتخار دیده بان” یک سنت برای آتش نشانان’ line-of-duty مرگ و میر.

“هر روز پس از بازنشستگی او دیو جنگیدند خوب مبارزه در برابر شر بیماری گرفتار شده است که بسیاری از برادران و خواهران ما. ما سوگواری برای از دست دادن اما به راحتی در دانستن است که او رنج می برد نه بیشتر” ایالات ققنوس آتش نشانان انجمن گفت: در Facebook post.

از سال 2009 حداقل نه آریزونا آتش نشانان را از سرطان درگذشت به گفته انجمن بین المللی آتش نشانان. ده ها تن بیشتر تشخیص داده شده اند با توجه به شهر ادعا می کند.

آتش نشانان ببینید 9 درصد افزایش سرطان تشخیص و 14 درصد افزایش سرطان های مربوط به مرگ و میر که در مقایسه با جمعیت عمومی با توجه به یک مطالعه چندین ساله به این نتیجه رسیدند در سال 2015 توسط موسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی.

گلندیل آتش نشانی توییتی تسلیت و گفت: “خوشبختانه او پوشیده شده بود. متاسفانه هنوز هم وجود دارد آتش نشانان برای مبارزه با پوشش بیش از 10 سال بعد.”

تامی Arriaga یک زن 36 ساله آتش نشان با تمپه آتش پزشکی نجات بخش نیز درگذشت و کار مرتبط با سرطان در تاریخ 6 مارس.

چه باید کرد ؟ سرطان bankrupting آریزونا آتش نشانان. وجود دارد هر چیزی که ما می توانید انجام دهید برای کمک به?

رسیدن به خبرنگار جیمز Carr در [email protected] و یا در توییتر @JamestheCarr.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im