ققنوس جابجا بخشی از عظیم خانمان گاه در تلاش برای فاصله اجتماعی

صبح روز چهارشنبه آغاز شد و مانند بسیاری از شنبه صبح ها انجام عظیم خانمان گاه که خطوط خیابان ها خارج از خدمات انسانی دانشگاه جنوب غربی مرکز شهر فینیکس.

ققنوس افسران پلیس خواسته حدود 500 نفر زندگی می کنند که در خیابان — تقریبا بین 9 and13th راه و جفرسون و جکسون خیابان — برای گرفتن چادر برزنت و دیگر اموال تا خیابان ها را می توان جاروب و منطقه تمیز.

پس از پاکسازی و مردم به طور معمول مجاز به دوباره سوار اردوگاه های خود را در خاک منطقه که خطوط پیاده رو. اما این جمعه ققنوس ماموران گفت: دو تا سه ده نفر که آنها نمی تواند بازگشت به لکه های که در آن زندگی می کردند.

به جای این افراد یا تا به حال به حرکت به جدید “اجتماعی فاصله” پارکینگ ها و یا پیدا کردن محل دیگری برای چادر خود را.

شهر و شهرستان رهبران نگران هستند که اگر رمان coronavirus وارد جمعیت بی خانمان در داخل و اطراف خدمات انسانی دانشگاه های دولتی بزرگترین پناهگاه بی خانمان, آن را به سرعت به یک در حال حاضر گروه های آسیب پذیر از مردم است.

از روز شنبه چهار نفر تجربه بی خانمانی, تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. هیچ یک از آنها تا به حال شده است در این منطقه زندگی در یا در اطراف پردیس با توجه به پردیس کارکنان.

مقامات شهرستان گفت: آنها در حال تلاش برای تشویق مردم دچار بی خانمانی برای قرار دادن فضای بیشتر بین خود campsites با استفاده از تعیین پارکینگ با فاصله مشخص شده برای اطمینان از مناسب اجتماعی فاصله — اما برخی از ارائه دهندگان خدمات نگرانی در این شهر تاکتیک می تواند انجام بیش از آسیب خوب.

تصمیم به حرکت کمپ

صبح روز چهارشنبه ققنوس افسران پلیس گفت: ساکنان دو تا سه ده اردوگاه در سمت غرب خیابان 11th بین مدیسون و جکسون خیابان و در سمت جنوب از خیابان مدیسون بین 11 و 12 خیابان است که آنها را به حرکت می کند.

افسران پلیس نمی پوشیدن ماسک یا هر نوع دیگری از تجهیزات حفاظتی در حالی که در تعامل با مردم است.

ققنوس پلیس Sgt. مرسدس ثروت گفت: وزارت پروتکل است که به پوشیدن ماسک تنها در صورتی افسران در حال تعامل با مردم شناخته شده به COVID-19 یا COVID-19 علائم.

اما CDC توصیه می کند افراد با پوشیدن ماسک در نه آنقدر برای محافظت از خود را دارند اما از آنجا که ممکن است متوجه آنها coronavirus و ماسک کاهش شانس خود را از گسترش آن به دیگر جمعیت های آسیب پذیر.

ققنوس سخنگوی طمرة Ingersoll گفت: این شهرستان تصمیم به حرکت مردم به آنها را تشویق به حرکت به “گزینه های امن تر.”

هفته گذشته Maricopa شهرستان افتتاح دو حصار پارکینگ که شد برش به 12-پا-با-12 فوت مربع برای ترویج اجتماعی فاصله بین چادر. وجود دارد حدود 90 فضاهای در بسیاری.

شهرستان نصب شستن دست ها-ایستگاه ها و توالت های قابل حمل در این منطقه است. کارکنان از خدمات انسانی دانشگاه ارائه 24/7 امنیتی است.

قبل از چهارشنبه حدود 40 90 لکه شده بود پر از آسیب پذیر ترین مردم هنوز هم زندگی در خیابان — سالمندان و یا افراد با بیماری های مزمن است.

پس از ققنوس و پاکسازی و barricading برخی از خیابان بخش های باقی مانده از لکه های پر.

ماریکوپا کانتی خدمات انسانی مدیر بروس Liggett گفت: این شهرستان در حال آماده سازی یکی دیگر از بسیاری بین 8 و 9 راه است که نگه اضافی 90 نفر با اتاق را برای اجتماعی فاصله. که می تواند به عنوان اوایل به عنوان در این آخر هفته.

Ingersoll گفت که زمانی که لکه های جدید در دسترس هستند, شهرستان خواهد شد به احتمال زیاد شروع barricading بیشتر خیابان بخش به usher بیشتر مردم به مقدار زیادی.

در طول COVID-19 گیر مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری توصیه کرده است نه شکستن encampments مگر سرپناه در دسترس است. به اندازه کافی وجود ندارد پناهگاه تخت موجود در Maricopa.

“پاکسازی encampments می تواند باعث شود مردم به پراکنده در سراسر جامعه و شکستن ارتباط با ارائه دهندگان خدمات. این افزایش بالقوه برای بیماری های عفونی گسترش” با توجه به CDC سایت.

CDC توصیه می کند که ارائه دهندگان خدمات تشویق مردم در encampments برای جدا کردن خود چهارم خواب با حداقل 12-پا-با-12-فضای هر فرد است.

آن را نیز توصیه حصول اطمینان از امکانات سرویس بهداشتی باز 24 ساعت شبانه روز و مجهز با صابون و کاربردی شیرهای آب. اگر امکانات حمام در دسترس نیست CDC توصیه می کند ارائه تلفن همراه توالت و دست شویی امکانات برای encampments از 10 یا بیشتر مردم است.

Ingersoll گفت: این شهرستان شد مطابق با دستورالعمل CDC با وادار کردن برخی از مردم از خیابان ها و تشویق آنها برای رفتن به پارکینگ.

“این اجازه خواهد داد که ما این فرصت را به شروع به کار با این افراد به امن خدمات لازم به آنها نیاز به گذر کردن در خیابان به مسکن دائمی,” او گفت:.

Ingersoll گفت: موانع قرار داده شد در برخی از مناطق به تشویق اجتماعی فاصله است که افراد “نیست انجام می دهند خود را”

او گفت: بسیاری از مردم او صحبت کرد صبح روز چهارشنبه شد و در حال حاضر آماده برای رفتن به مقدار زیادی و به دنبال به جلو به آن است.

“آنها نمی تواند صبر کنید برای رفتن به,” او گفت:.

مثل یک زندان’

اما نه هر کس که آواره هیجان زده بود برای رفتن.

Ronnie Lee, 51, گفت که او “نه خیلی خوب انجام می دهند در همه” در 7:10 صبح پنج شنبه صبح.

ققنوس افسران پلیس تا به حال از خواب بیدار شده و او را تا حدود یک ساعت زودتر و به او گفت که او می خواهم که به حرکت خود در چادر از خیابان مدیسون در نزدیکی 12th Avenue. لی و همسرش گفت: افسر درخواست شد اولین آنها شنیده می خواهم از این شهر نقل مکان برنامه مردم از خیابان.

افسر گفت: Lee او هم می تواند حرکت به پارکینگ در خیابان نهم و یا پیدا کردن محل دیگری برای رفتن — اما او نمی تواند بازگشت به کشش از خیابان مدیسون که در آن او شده است می خواهم کمپینگ برای چند ماه.

در ماه اکتبر لی پیدا کرده بود متوجه اخراج بر روی درب خود را پس از او صرف 23 روز در بیمارستان برای یک وضعیت پزشکی مرتبط با دیابت است. او و همسرش نقل مکان کرد و بر روی خیابان ها در آن نقطه است.

لی را هنوز هم کار می کند و آنها صرفه جویی برای پیدا کردن یک محل برای اجاره. اما اخراج در رکورد خود را ساخته شده است آن را دشوار است برای واجد شرایط برای مسکن, او گفت:.

“من مجبور به اینجا در حال حاضر. این نیست که من یک ادم بیکار و تنبل. من درآمد. من در زمینه مالیات در سال گذشته” لی گفت.

لی گفت که او مطمئن بود که در آن او می خواهم حرکت خود چادر و وسایل. او علاقه مند بود در پارکینگ — “ارزش آزادی من,” او گفت: — اما او نمی باید هر جای دیگر بروید. بسیاری از خیابان های اطراف در حال حاضر نقطه چین با چادر.

David Mitchell, 61, گفت که او نیز بیدار توسط یک افسر گفتن او می خواهم به حرکت می کند.

او از دست رفته خود در مورد 1½ سال پیش شده است و در خیابان های نزدیکی انسان, خدمات, پردیس پس از آن. او شده است در همان نقطه در خیابان مدیسون حدود سه ماه.

“من نیاز به جمع آوری افکار من” میچل گفت: در حدود 7:30 صبح روز شنبه.

او نمی دانست که در آن او را برای حرکت به, اما او نمی مشتاق به پیوستن به پارکینگ جمعیت.

“است که بسیار شبیه به زندان” میچل گفت. “این بسیار موجود است.”

او گفت: این پارکینگ می تواند تبدیل به یک بسیار خوب, محل اقامت, اما وجود دارد بسیاری از ناشناختهها است که او را نگران.

میچل گفت: caseworkers تا به حال ارائه نشده او هر مسکن فرصت های دیگر از پارکینگ.

او گفت: coronavirus اتحادش را تغییر برخی از امور روزمره خود را در تلاش برای گرفتن بیشتر احتیاط کنند. اما او گفت: زندگی بدون ارائه تعداد بی شماری از چالش های دیگر در هر روز است.

“هنگامی که شما در وضعیت کرونا ویروس(ویروس) فقط مشکل دیگر شما ممکن است” میچل گفت.

‘ضربت سخت زدن یک مول با زندگی انسان’

رهبری در خدمات انسانی پردیس و آندره که کار با این جمعیت بی خانمان در این منطقه هر روز متوجه شدم که این شهر خواهد بود barricading بخش هایی از خیابان مدیسون و 11 خیابان در روز سه شنبه بعد از ظهر.

خدمات انسانی پردیس, مدیر اجرایی, امی Schwabenlender گفت: این امر می تواند مفید باشد اگر شهر را به او صحبت کرد سازمان و کارکنان قبل از اجرای روش های جدید چرا که آنها هستند که در حال حاضر روابط با جامعه.

او گفت که او می خواهم برای دیدن بیشتر تمایل از شهرستان برای حل مشکل و همکاری قبل از تصمیم گیری و….

“ما باید روابط و ارتباط با مردم و من فکر می کنم ما جمعی از کارکنان خواهد بود بهتر رسولان به این جمعیت از شهرستان کارکنان و یا افسران پلیس” Schwabenlender گفت.

او همچنین گفت که او تلاش برای درک این شهر تصمیم به جابجایی مردم از پارکینگ در حال حاضر کامل و محدود که در آن آنها می توانند اردوگاه در خارج از پارکینگ فقط افزایش خواهد یافت نزدیکی بین چادر.

“اگر من در مورد آن فکر می کنم منطقی … اگر 200 چادر چپ و ‘x’ مقدار فضای سنگر می شود, کسانی که 200 چادر بالقوه خواهد بود و بیشتر به هم نزدیک و از آنها قبل از” Schwabenlender گفت.

خاکستر Uss حمایت و مشارکت هماهنگ کننده برای آندره خانه گفت که او شاهد این پس از این موانع نصب شد چهارشنبه.

او گفت: یک تعداد انگشت شماری از مردم که نمی خواهم برای رفتن به پارکینگ راه اندازی چادر خود را در نهم Avenue, افزایش خوشهبندی مردم در آن خیابان.

Uss گفت: این شهرستان و شهرستان تصمیم به باز کردن پارکینگ هستند و در عین حال یکی دیگر از گروه کمک موقت برای یک بحران مسکن که شده دم برای سال.

“ما بازی ضربت سخت زدن یک مول با زندگی انسان و من فکر نمی کنم که خوب چیزی که اتفاق می افتد,” او گفت:.

‘حداقل آنها در حال انجام کاری’

کسب و کار و ساکنان اطراف خدمات انسانی دانشگاه درخواست شده است این شهر نقل مکان مردم در زندگی و اطراف خود را خواص و easements برای ماه می باشد.

محله گروه لقب مدیسون پیشگامان ائتلاف خبر داد افزایش استفاده از مواد مخدر و خشونت و سرقت اموال در ماه های اخیر.

اردوگاه abuts و در برخی موارد نشت بر روی املاک مسکونی و تجاری در این مناطق است.

قبل از به پارکینگ وجود دارد حمام امکانات موجود به 500 یا بیشتر مردم در خواب در خیابان. اغلب فضولات انسانی و زباله های انباشته شده در این خصوصی خواص.

مدیسون پیشگامان ائتلاف جمهور انجی Ojile گفت: این شهرستان اجازه نداد او گروه خود را بدانید barricading برنامه. اما او گفت که او بود با احتیاط خوش بینانه به شنیدن این که چیزی در حال انجام است.

او گفت: COVID-19 مجبور به پرداختن به نگرانی های ایمنی و بهداشت است که او و گروه او شده اند افزایش برای ماه می باشد.

“این نوع صبر کنید و ببینید” Ojile گفت. “حداقل آنها در حال انجام چیزی است.”

مناطق سنگر شنبه به طور مستقیم در مقابل Ojile اموال.

تماس صبح روز چهارشنبه Ojile گفت که او تا به حال نشده است به کسب و کار خود را, اما برنامه ریزی برای بعد از آن در روز.

“من در واقع ممکن است ببینید (خارج از) من ملک برای اولین بار در هفت ماه” Ojile گفت. “من نمی دانم آنچه که خواهد بود.”

پارکینگ در 100 درجه گرما

شهرستان پارکینگ ممکن است کار در حال حاضر, اما مردم کمپینگ وجود دارد در مورد قریب الوقوع گرمای تابستان.

در حال حاضر 64 ساله انریکه Troche-Valentine یکی از اولین مردم را به حرکت به پارکینگ بیمارستان بستری شد برای کم آبی بدن و نارسایی کلیه.

“من شده است در دره و برای 30 سال و من هرگز تا به حال کم آبی است. و آن را تنها 101 درجه در حال حاضر,” او گفت:.

در یک کنفرانس خبری سه شنبه Liggett گفت: شهرستان, خدمات انسانی دانشگاه و سازمان های دیگر به طور جدی به برنامه ریزی برای آب و امداد و امکانات.

“در حال حاضر وجود دارد بیشتر در سایه ساختار موجود (در پارکینگ) از چادر خود را,” او گفت:.

در سال گذشته حدود 300 نفر مجاز به ساختمان در خدمات انسانی پردیس در گرمای شدید. اما در حال حاضر کسانی که در فضاهای پر شده با مردم دچار بی خانمانی که در معرض خطر بالا برای COVID-19, Liggett گفت.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 480-694-1823. او در توییتر دنبال کنید @jboehm_NEWS.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net