شناخته شده Phoenix دفاع جنایی وکیل لری هموند درگذشت دوشنبه پس از یک بیماری طولانی.

او بود احاطه شده توسط خانواده با توجه به وکیل ویلیام Maledon.

“ما در Osborn Maledon هستند, دل شکسته,” Maledon گفت: Arizona Republic. “او واقعا یک وکیل و یک فرد بزرگ است.”

هاموند بود که بسیاری از اعضای ارشد Osborn Maledon بررسی و دفاع جنایی ، او شروع به کار برای شرکت سلف در سال 1974.

هاموند صرف سالها نمایندگی Arizonans معتقد شده اند به ناحق متهم در نظر گرفته و یا بی بضاعت در آریزونا. او تاسیس آریزونا عدالت پروژه در سال 1998 در حالی که او یک عضو از آریزونا وکلای مدافع برای عدالت کیفری. او به عنوان سازمان رئیس جمهور برای بیش از 20 سال است.

هاموند مطرح شد در ال پاسو تگزاس و نمی آرزوی یک وکیل. پدر او یک فروشنده و مادر خود را بازی ارگ کلیسا.

او با لکنت به عنوان یک کودک.

او متوجه شد که زمانی که او صحبت کرد زبان ها غیر از انگلیسی او نمی لکنت. او تصمیم گرفت برای عمده در روسیه, اما بعد از آن شروع به لکنت در آن زبان به عنوان به خوبی. او تغییر تمرکز خود را به قانون است.

“صحبت کردن بسیار مشکل بود برای من,” او گفت آمریکا کاروانهایی از دادگاه در سال 2016. “بسیاری از چیزهایی که در اوایل زندگی تعریف شد توسط این واقعیت است که من سعی کردم برای جلوگیری از صحبت کردن در انگلیسی. زمانی که من شروع به لکنت در روسیه, من تصمیم به رفتن به مدرسه قانون به منظور پرداختن به چالش ها است.”

در حالی که در دانشکده حقوق در دانشگاه تگزاس انجام شد و سردبیر در رئیس تگزاس قانون را نقد کنید. او مدرک لیسانس خود را از دانشگاه تگزاس در سال 1967 و مدرک حقوق خود را در سال 1970.

او clerkships با قاضی Carl E. McGowan ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای دی سی مدار و ایالات متحده آمریکا دیوان عالی کشور هوگو سیاه و لوئیس پاول جونیور

هاموند آیا طرفدار بونو کار برای NAACP در دهه 1970 زمانی که این سازمان مشغول به کار به desegregate توسان مدارس دولتی.

هاموند شد دستیار ویژه دادستان در واترگیت. او همچنین کمک به مذاکره برای آزادی گروگان آمریکایی در ایران در حالی که او برای اولین بار معاون دادستان کل در دفتر مشاور حقوقی.

او بخشی از یک جنایت جنگی نیروی کار برای کانون وکلای آمریکا که پایه و اساس سازمان ملل متحد-تحریم دادگاه بین المللی برای مقابله با جنایات در طول جنگ بوسنی. او همچنین یک عضو از یک عدالت کیفری اصلاحات پانل به رهبری سابق ایالات متحده دادستان کل ژانت رنو.

در طول سال هموند نمایندگی متهمان متعدد در بالا مشخصات محاکمه از جمله جان هنری نزدیک.

نزدیک یک مسا راننده تاکسی از زندان آزاد شد و پس از محکومیت به ارتکاب آتش سوزی و کشتن دو دختر خود را در سال 1973. نپ ادعا کرد او هرگز شروع آتش. بعدها مشخص شد که این ممکن است ناشی از flashover.

هاموند نیز یکی از وکلا که کمک کرد با لوئیس تیلور انتشار.

تیلور صرف 42 سال در زندان برای توسان پیشگام هتل آتش که به کشته شدن 29 نفر در سال 1970. آریزونا عدالت پروژه استخدام کارشناسان که تعیین آتش را علت نمی تواند حکومت آتش سوزی.

هاموند همچنین کمک در بر داشت آریزونا سرمایه نمایندگی پروژه بود که قبلا صندلی از ایالتی آریزونا نوار بی بضاعت دفاعی نیروی کار و رئیس جمهور آمریکا قوه قضائیه جامعه است.

هاموند دریافت جوایز متعدد در سراسر زندگی حرفه ای او از جمله وزارت دادگستری استثنایی جایزه خدمات در سال 1980 و آمریکا کاروانهایی از دادگاه در سال 2015. او همچنین به کالج آمریکایی محاکمه وکلا در سال 2013.

هموند بود و استاد در ساندرا روز اوکانر دانشکده حقوق در دانشگاه ایالتی آریزونا دانشگاه آریزونا دانشگاه, قانون, وزیر دفاع آمریکا دانشگاه کالج و دانشگاه شهر بیرمنگام دانشکده حقوق در انگلستان است.

اطلاعات در مورد خدمات یادبود نمی شد فورا در دسترس است.

افکار در مورد آریزونا سیستم قانونی است ؟ رسیدن به عدالت کیفری خبرنگار لورن قلعه در Lauren.Castle@gannett.com. او در توییتر دنبال کنید: @Lauren_Castle

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im