ققنوس و شوهر به اتهام 1-قتل عمد در درایو توسط تیراندازی

ققنوس مرد و زن به اتهام قتل درجه اول در ارتباط با کشته شدن یک مرد در یک درایو توسط تیراندازی با توجه به اسناد دادگاه.

در فوریه. 23 ققنوس اداره پلیس افسران در پاسخ به یک تماس اضطراری در نزدیکی 83 خیابان و مک داول جاده در غرب ققنوس. پس از ورود ماموران دریافتند یک مرد با زخم گلوله مرده در صندلی راننده از خودرو نیسان.

یک کیسه از نیمه خورده غذا از carl’s Jr., همچنین, واقع در داخل خودرو. افسران تصمیم به مشاهده دوربین های مدار بسته در مجاورت نزدیک carl’s Jr. به جایی که قربانی کشته شد.

افسران تماشا نظارت تصویری از کسب و کارهای مختلف در این نزدیکی هست و دیدم چند نمونه از قربانی نیسان در حال دنبال شدن توسط maroon شورلت مالیبو.

فیلم های نظارت نشان داد قربانی, کشته شد در مدت کوتاهی پس از مالیبو کشیده تا کنار ماشین خود و نورد مسافر آن طرف پنجره پایین به فاش کردن مسافر در صندلی جلو.

طی مصاحبه ای با خانواده مقتول, ماموران متوجه شدند که قربانی ممکن است به سرقت رفته اند مخدر از نهایی قاتل که به نام “آنتونی.”

با استفاده از این قربانی تلفن افسران پیدا یک شماره متعلق به نام “آنتونی” و پس از در حال اجرا تعداد در یک جستجو از طریق مختلف جنایی پایگاه داده یافت آنتونی Valenzuela, 24.

افسران کشف کرد که یکی از این ممکن است آدرس برای Valenzuela تا به حال یک ماشین است که همسان ظاهر ماشین درگیر در تیراندازی ثبت شده برای آن است. خودرو ثبت شد به نام بریتنی مارتینز 26, که به نظر می رسد Valenzuela دوست دختر.

امنیت فیلم در روز قتل نشان داد هر دو قربانی و مارتینز قرار دادن دستورات در carl’s Jr. در مالیبو درگیر در تیراندازی پارک شده بود در نزدیکی carl’s Jr., و مارتینز رو در خودرو با توجه به اسناد دادگاه.

Valenzuela و مارتینز هر دو دستگیر شده در مارس 14. Valenzuela در ابتدا تکذیب دخالت خود را در قتل و سپس بعد از آن ادعا کرد که او کشته قربانی در دفاع از خود. یک تفنگ داشت در مارتینز کیف پول که همسان شرح سلاح Valenzuela پلیس گفت که او استفاده می شود.

مارتینز شد به اتهام قتل درجه اول در درایو توسط تیراندازی و در اختیار داشتن مواد مخدر.

Valenzuela شد متهم با یک تعداد از قتل درجه اول یک تعداد از درایو توسط تیراندازی یک تعداد از در اختیار داشتن سلاح های ممنوع فرد و یک تعداد از در اختیار داشتن مواد مخدر. او منتشر شد در $1 میلیون وثیقه و بعدی دادگاه است مارس 22.

رسیدن به خبرنگار کانر ون Ligten در [email protected] و یا در توییتر @Connor_VL.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im