ققنوس تا به حال و هوا بزرگ این بهار اما همه ما می دانیم چه آینده. آیا شما آماده برای گرما ؟

پیش بینی از خدمات ملی آب و هوا در بعد از ظهر دوشنبه به نام برای درجه حرارت در بالا 80s نزدیک به 90 درجه توسط پنج شنبه. که ممکن است به نظر می رسد مانند بسیار در مقایسه با سوزان به اوج می آیند اما این بهار نشده است مانند دیگران در سال های اخیر است.

ققنوس به حال نه 90 درجه روز تا کنون در سال 2020 است. به طور متوسط اول 90-درجه بعد می آید در 31 مارس است.

این شهر دیده نمی شود یک راهپیمایی بدون بالا از حداقل 90 درجه پس از 2014 و آخرین باری که خط به 14 آوریل تمدید شد و در سال 2010. در سال گذشته ققنوس در حال حاضر به حال دو روز با اوج 97 درجه و در سال 2018 بالا دما به 100 درجه در آوریل 10.

اوج بوده است در 70s برای بسیاری از هفته گذشته که همراه با زمان بیشتری را صرف در داخل خانه با توجه به این رمان coronavirus شیوع می تواند به معنای مردم نیست به عنوان آماده برای گرما به عنوان آنها ممکن است در غیر این صورت.

چرا این شده است یک بهار سرد

این ماه برای دمای بالا ققنوس از طریق مارس 13 باید به طور متوسط بیش از 81 درجه یک درجه سردتر از نرمال. که پس از ماه مارس تا به حال به طور متوسط بالا از 74.5 درجه بود که 2.4 درجه زیر نرمال است.

دولت Climatologist نانسی Selover گفت: این منطقه شده است تحت تاثیر آب و الگوهای معمول تر از زمستان است.

“طوفان همچنان به فرم و حرکت کردن سواحل کالیفرنیا, آینده تمام راه را از جنوب به آریزونا” Selover گفت: از طریق ایمیل. “کسانی که طوفان را هر دو بارش باران یا برف به همراه هوای سرد. این است که یک الگوی غیر معمول اما بسیاری از سال های گذشته در طول دوران خشکسالی طوفان نمی آیند و در این دور در جنوب بسیار پس از فوریه.”

چه آمده است ؟

آب و هوا مرکز پیش بینی چشم انداز برای دو هفته آینده خواستار بالا-دمای معمولی برای منطقه ققنوس و بقیه از آریزونا.

عادی بالا برای ققنوس در این زمان از سال 85 درجه است. متوسط بالا نمی رسیدن به 90 درجه تا آوریل 30, و آن را نمی رسیدن به سه گانه رقم تا پایان سال ممکن است اگر چه این شهر به طور معمول به دیدن آن اول 100-درجه بعد در اطراف ممکن است 2.

اجازه دهید بدن خود را سازگار کنید

ساکنان دره باید آماده برای تنظیم به افزایش درجه حرارت. با توجه به U. s. اداره ايمنی و بهداشت شغلی آن طول می کشد از چند روز تا حدود دو هفته برای بدن تبدیل به عادت کرده اند به دماهای بالاتر.

Selover با اشاره به این که میانگین اوج بوده است کمی زیر نرمال در بهار امسال به دلیل درجه حرارت باید قابل ملاحظه ای سرد برای چند روز بعد از هر طوفان سیستم از طریق به تصویب رسید. در غیر این صورت درجه حرارت شده اند نزدیک به نرمال.

“اگر درجه حرارت در ادامه به نزدیکی طبیعی است و ما به آرامی حرکت می کند به درجه حرارت گرمتر مردم باید قادر به تنظیم” او گفت:. “مشکل تمایل به آمده اگر همه ما از یک پرش ناگهانی به یک بسیار گرمتر و الگوی مردم ندارد و یک شانس برای تنظیم.

“اگر مردم صرف برخی از زمان در خارج از در حیاط خود را گرفتن هوای تازه و ورزش به عنوان آنها را می شکند و از کار کردن در خانه و مدرسه از خانه آنها به خوبی ممکن است از نظر تنظیم به آب و اگر درجه حرارت به آرامی افزایش می دهد.”

رسیدن به خبرنگار در weldon.johnson@arizonarepublic.com. یا او را دنبال کنید در توییتر @weldonjohnson.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im