ققنوس در نظر $27M در کاهش بودجه از جمله برخی از پلیس نظارت

پیامدهای اقتصادی رمان coronavirus شروع به نفوذ به بودجه شهرستان.

کاهش هزینه های خود را در فروشگاه ها و رستوران ها برابر کمتر فروش درآمد مالیاتی است که یکی از مهم ترین راه های شهرستانها صندوق خدمات خود را — چیزهایی مانند کتابخانه ها خیابان تعمیرات افسران پلیس و وانت زباله.

بیش از 30 درصد از این شهر درآمد حاصل از فروش مالیات مربوط به خرده فروشی, گردشگری و سرگرمی.

ققنوس در انتظار حداقل 26 میلیون دلار کسری بودجه در سال مالی که آغاز خواهد شد ژوئیه 1. در اوایل ماه مارس قبل از دامنه کامل از COVID-19 همه گیر شد آشکار شهرستان بود طرح ریزی یک $28 میلیون مازاد در آن $1.47 میلیارد دلار بودجه است.

به 26 میلیون دلار کسری بودجه است که به احتمال زیاد برآورد خوشبینانه COVID-19 تاثیر ققنوس بودجه. تعداد محاسبه شده با فرض کامل تاثیر همه گیر تنها طول می کشد تا ماه جولای شهرستان معاون مدیر جف بارتون گفت: شورای شهر.

اگر آن را طول می کشد تا ماه اکتبر ققنوس خواهد چهره 56 میلیون دلار کسری بودجه. اگر آن را همچنان از طریق دسامبر تاثیر خواهد رشد به 79 دلار میلیون نفر است. و اگر آن را طول می کشد تا ماه ژوئن سال آینده کسری بودجه خواهد top 100 میلیون دلار بارتون گفت.

در حال حاضر ققنوس شورای شهر در حال آماده سازی برای تصویب بودجه با فرض اینکه 26 میلیون دلار کسری که دانستن آن می تواند به کاهش بیشتر بعد.

روز دوشنبه این شورا بررسی خواهد شد یک دادگاه بودجه تهیه شده توسط شهر مدیر اد Zuercher. این شهرستان خواهد شد اجازه می دهد تا ورودی عمومی در بودجه در روز دوشنبه و در جلسات اضافی در آینده است.

$27 میلیون در کاهش 1 میلیون دلار در اضافات

Zuercher مسدود غیر ضروری شهرستان هزینه و استخدام در مارس 19, پیش بینی بلندی کمبود درآمد.

که بخشنامه رود که به صرفه جویی در حدود 13 میلیون دلار کمک خواهد کرد که محدود کردن ضربه از کاهش بودجه.

در یادداشتی به شورای Zuercher گفت: باقی مانده مبلغ 14 میلیون دلار توصیه می شود کاهش خواهد “را کاهش نمی دهد خدمات مستقیم به مردم شهر یا کارکنان.”

در علاوه بر این به استخدام یخ در اینجا است که Zuercher است پیشنهاد صرفه جویی در هزینه:

  • انتقال $6.8 میلیون دلار از درآمد حاصل از شهرستان خرید و فروش زمین به مجمع عمومی صندوق. پول بود که قبلا اختصاص داده است.
  • حذف یک برنامه ریزی 4 میلیون دلار انتقال به شهر بارانی-صندوق روز.
  • کاهش $2.2 میلیون در شهرستان برنامه ریزی شده جایگزینی خودرو.
  • تعویق انداختن 1 میلیون دلار برنامه ریزی شده پرداخت به این شهر امنیت عمومی و حقوق بازنشستگی صندوق تثبیت.

کل پس انداز برابر است با $27 میلیون فراهم می کند که این شورا با $1 میلیون بافر به صندوق اولویت های آن برنامه ریزی شده بود قبل از همه گیر.

Zuercher توصیه می شود صرف $1 میلیون نفر در راه شرح زیر است:

  • 400.000 دلار برای راه اندازی غیر نظامی بررسی هیئت مدیره و دفتر حسابدهی و شفافیت است که اجازه خواهد داد که برای استخدام یک مدیر اجرایی و معاون اداری و صندوق خارج خدمات حقوقی.
  • $600,000 هشت موقعیت های جدید در ققنوس آتش به منطقه اعزام مرکز فراهم می کند که 911 آتش نشانی و اورژانس پزشکی برای اعزام ققنوس و 26 حوزه های قضایی دیگر.

در یادداشت خود به شورای Zuercher گفت: او درخواست هر شهرستان بخش تعیین 25 درصد از بودجه خود را که می تواند برش به طوری که شورای گزینه اگر به آن نیاز دارد را بیشتر کاهش در ماه های آینده.

او گفت که این شهرستان را بررسی بودجه ماهانه حرکت رو به جلو در مورد پروژه های اقتصادی بهتر است — و یا حتی بدتر — که انتظار می رود.

غیر نظامی نقد و بررسی فیلم “هنوز در مسیر’

قابل توجه ترین تغییر در Zuercher پیشنهاد بودجه مربوط به پلیس نظارت.

در اوایل سال جاری به تصویب شورای برنامه بحث انگیز برای اضافه کردن یک جامعه بررسی هیئت مدیره و دفتر حسابدهی و شفافیت است که اجازه خواهد داد که شهروندان به بررسی افسر پلیس سوء رفتار و توصیه به نظم و انضباط.

زمانی که به تصویب شورای برنامه ریزی این پیش بینی آن را به حدود 3 میلیون دلار — گریه به دور از 400.000 دلار اختصاص داده شده برای این طرح در حال حاضر.

عضو شورای کارلوس گارسیا, که منجر به فشار برای غیر نظامی, بررسی, گفت: در یک مصاحبه تلفنی جمعه که او راحت بود با کوچکتر تخصیص در حال حاضر.

“ما می خواهیم برای حفظ راه به آن را دریافت خواهید اما در عین حال آگاه از آنچه اتفاق می افتد در جهان” گارسیا گفت.

او گفت: فرآیند استخدام برای مدیر اجرایی جدید را چند ماه به عنوان ساختار هیئت مدیره.

او گفت: زمان این فرآیند بازی می کند, او با اعتماد به نفس این شهرستان خواهد بود قادر به بازگرداندن بودجه به این طرح است.

“من هنوز هم ما با این تخصیص که در مسیر امیدوارم افتتاح این زمان در سال آینده با دفتر کل” گارسیا گفت.

بودجه برنامه

این شورا انتظار می رود که به بحث در مورد Zuercher بودجه و احتمالا رای به حرکت به جلو با روند بودجه در 1 p. m. دوشنبه.

چرا که ارشاد از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از ساکنان اجازه داده نخواهد شد برای حضور در فرد است.

در این نشست خواهد بود زنده جریان در phoenix.gov یا ققنوس کانال 11 یا ساکنان می توانید گوش دادن در تماس 602-666-0783 و ورود به جلسه ID 294612375#. ساکنان باید فشار # دوباره وقتی پرسیده شد که برای شرکت کنندگان ID.

ساکنان می توانند با ارسال یک بلندگو کارت در هر مورد در دستور کار قبل از 12 p. m. روز دوشنبه توسط ایمیل [email protected] و یا تماس 602-262-6001.

این شورا رای در بودجه در مارس 19, با نهایی تصویب رای دادن در ژوئن 17.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 480-694-1823. او در توییتر دنبال کنید @jboehm_NEWS.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im