در حالی که جهان کشتی با جهانی همه گیر وجود دارد یکی دیگر از نبرد فروزان در داخل ققنوس شهرستان سالن.

این یکی در مورد قدرت — که باید آن را دارند که نباید و عواقب آن است.

آن را تا حدی سیاسی بلکه عمیقا شخصی است.

آن را به یک نقطه اوج ماه از تنش بین شهردار کیت Gallego که حدود یک سال پیش و یک جناح از این شورا است که به طور فزاینده ای روشن است که آنها را پشتیبانی نمی کند او را — و شاید اصلا احترام او ،

Gallego اعلام اورژانس بعد از ظهر سه شنبه و دستور داد تمام میله های زندان به نزدیک 8 p. m. و رستوران ها تنها به ارائه مواد غذایی را از طریق, را از تحویل و یا درایو-از طریق.

در زیر شهر کد Gallego می تواند اعلام بزرگ “اورژانس” اما اکثریت شورای شهر باید تصویب بیانیه در نشست شورای بعدی.

یک تصویب اعلامیه زیادی اضطراری اجازه می دهد Gallego برای اجرا در این شهر اعلام کرده و قدرت را به “اعمال تمام مقررات لازم برای حفظ صلح و نظم شهر” با توجه به کد شهرستان.

در روز چهارشنبه شورای, جلسه اکثریت اعضای شورای پشتیبانی نمی دادن Gallego که مقدار زیادی از قدرت. این شورا در نهایت رای به تاخیر انداختن رای گیری تا جمعه.

در ابتدا به نظر می رسد نگرانی اصلی برای برخی از اعضای شورای مربوط به بسته شدن کافه ها و رستوران ها. در یک Facebook پست Councilwoman لورا پاستور نوشت که او نمی خواهد حمایت تعطیلی تا زمانی که یک برنامه در محل برای حمایت نهفته خدمات مواد غذایی کارگران است.

اما روز آهنگ تغییر کرده بود.

در یک بیانیه مشترک پاستور معاون شهردار بتی Guardado و councilmen کارلوس گارسیا و مایکل Nowakowski گفت: “میله باید بسته باقی می ماند و رستوران ها باید همچنان به محدود کردن خدمات به بایگانی اطلاعات درایو-از طریق خدمات و تحویل.”

اما آنها هنوز هم نمی خواهد حمایت Gallego را اعلام.

مبارزه بیش از بار و رستوران تعطیل است و در حال حاضر مسئله — آریزونا دولتی mlb صدور یک فرمان اجرایی پنج شنبه شب سفارش تمام میله های سینما و ورزشگاه بسته شد و رستوران به ارائه ناهار خوردن-کردن خدمات تنها.

اما بحث بر سر اینکه آیا Gallego باید قدرت مجاز تحت بزرگ “اورژانس” باقی مانده است.

اعلام شرایط اضطراری

در بیانیه خود به اعضای شورا گفت: آنها پشتیبانی نمی کند اعلام بزرگ “اورژانس” از آنجا که آن را “قرار دادن یک فرد به تنهایی مسئول تمام تصمیمات به طور خاص شهردار.”

“‘بزرگ اضطراری’ نمی دهد یک صدای به کسانی که واقعا به آن نیاز دارند” با توجه به این بیانیه.

اعضای این شورا در ادامه می گویند که خود را در منطقه نشان “جمعیت زیادی از مردم از رنگ پناهندگان کم درآمد ساکنان خانواده هایی که زنده به چک چک و خانواده ها با یکی تنها نان آور درآمد.

“خود را به عنوان اعضای شورای اولویت ما این است که برای پیدا کردن راه حل برای اطمینان از آنها محافظت می شود همانطور که ما در مبارزه با این بیماری همه گیر.”

اعضای این شورا گفت: آنها می خواهم حمایت اعلام “اورژانس محلی” به جای آن که نمی خواهد به Gallego هر قدرت های اضافی و در ادامه به نیاز اکثریت شورا رای در هر گونه تصمیم گیری.

“ققنوس متنوع شهرستان است که به انتخاب 9 نمایندگان به تصمیم گیری از طرف آنها. در این زمان بحرانی از آن است که حتی بیشتر مهم است که ما صدای برای جوامع ما کردند.”

دیگر شهرستانها به صورت محلی و در سراسر کشور باید مورد تایید اورژانس اعلامیه که به شهردار قدرت حاکم با اعلام.

تمپه تصویب چنین اعلامیه چهارشنبه. در روز پنج شنبه تمپه شهردار مارک میچل صادر اول خود را اعلام و خواستار بسته شدن کافه ها و کاباره ها و محدود کردن فرد ناهار خوری. او همچنین خواستار بسته شدن, تفریحی, سرگرمی, تناسب اندام و سالن های.

روشن نیست که آیا Gallego حمایت خواهد تنزیل رتبه او اعلامیه به “اورژانس محلی.”

در بیانیه ای که پس از چهار جلسه Gallego گفت: “ما نه تنها مبارزه با ویروس, ما در حال مبارزه با زمان. برای هر لحظه از انفعال ما متاسفانه پرداخت قیمت با زندگی ساکنان.

“من تصمیم به اعلام حالت اضطراری و به طور موقت تغییر در این عملیات از کافه ها و رستوران ها در شهر فینیکس بود و پس از ساخته شده در عمق گفتگو با متخصصان پزشکی و رهبران کسب و کار و گروه های اجتماعی. متخصصان پزشکی من صحبت کرد و گفت که پزشکان مجبور خواهد شد به دلخراش تصمیم گیری در مورد که می شود یک ونتیلاتور و چه کسی ندارد. به همین دلیل اقدام در حال حاضر نه بعد بسیار مهم” Gallego گفت.

پس از Ducey را اعلام Gallego گفت در توییتر شورا باید هنوز تصویب او اعلامیه “به ادامه مصرف اقدامات قاطع در برابر بسیاری از چالش های پیش رو در مبارزه با این ویروس است.”

او پرسید: پیروان توییتر برای به اشتراک گذاشتن خود را از او حمایت اضطراری اعلام و با هشتگ #ImWithKate.

به نظر می رسید به گرفتن برخی از کشش در توییتر بعد از ظهر پنجشنبه اما ممکن است تاثیر کمی. حمایت او واقعا نیاز باید از شورای شهر — و هیچ یک از مخالفان نشان داد نشانه هایی از مدل.

اخیر گرد و غبار-یو پی اس بین شورا و شهردار

همان گروه از اعضای شورا با هم متحد شدند در حال حاضر برای اطمینان از Gallego دریافت نمی کند یک جانبه قدرت دور او یک ماه پیش در یکی دیگر از موضوع مهم: پلیس نظارت.

گارسیا ساخته پلیس نظارت یک پلت فرم خود را از شورای مبارزات انتخاباتی سال گذشته و به سرعت تحت فشار قرار دادند برای این شورا برای اجرای یک غیر نظامی بررسی هیئت مدیره.

او یک مدل است که با ارائه تحقیقی قدرت به یک غیر نظامی مدیره به نگاه به شکایت از اداره پلیس.

قبل از آن رفت و به یک رای در فوریه Gallego معرفی او مدل خود را برای پلیس نظارت است که انجام نمی دهد شهروندان تحقیقی قدرت.

اکثریت این شورا را پشتیبانی نمی کند Gallego را برنامه ریزی و او در نهایت حرف و طرفه با گارسیا پیشنهاد برای جلوگیری از هر دو آنها را از شکست.

چند هفته بعد Gallego به نام یک کنفرانس خبری اعلام کرد که او را حمایت یک بحث منطقه بندی تغییر است که اجازه می دهد پناهگاه بی خانمان در جنوب مرکز شهر به اضافه کردن پناهگاه تخت.

Nowakowski که منطقه شامل پناهگاه تحت فشار قرار دادند و راه خود را به Gallego را در کنفرانس خبری به عنوان برخی از کارکنان اقدام به جسمی او را از اتاق کنفرانس.

زمانی که Gallego به پایان رسید او آماده سخنان و خواسته برای سوال از رسانه ها Nowakowski صحبت کرد.

“شهردار, من یک سوال است. آیا من می توانم راه اندازی یک جلسه با شما به بحث در مورد CASS است که در منطقه؟” Nowakowski پرسید.

او شروع کرد به سرزنش کردن او و نه از جمله او در گفتگو یا ملاقات با همسایگان در منطقه قبل از انتشار طرح خود را.

چگونه به سازمان دیده بان جلسه شورای شهر

روز جمعه در جلسه شورای اسلامی آغاز خواهد شد در ظهر. به دلیل نگرانی های سلامت مخاطبان اجازه داده نخواهد شد در اتاق اما می توانید با شرکت در راه های زیر:

  • ساکنان می توانند نظرات مربوط به شورای شهر ویژه در دستور کار جلسه قبل از 11:00 صبح روز جمعه با ایمیل councilmeeting@phoenix.gov و یا تماس 602-262-6001.
  • ساکنان می توانید به تماشای جلسه شورای livestreamed در phoenix.gov یا ققنوس کانال 11.
  • ساکنان می توانید تماس بگیرید و گوش دادن به جلسه با پیروی از این مراحل:
  1. شماره گیری 602-666-0783.
  2. ورود به جلسه ID 625711874#.
  3. مطبوعات # دوباره وقتی از شما خواسته برای شرکت کنندگان ID.

رسیدن به خبرنگار در jessica.boehm@gannett.com یا 480-694-1823. او در توییتر دنبال کنید @jboehm_NEWS.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net