ایستاده در گوشه خیابان در مرکز شهر فینیکس میرا کینگزلی غوطه ور خود را در یک شیشه کوچک از خاکستر و مشخص خاکستر صلیب به پیشانی ققنوس افسر پلیس که طول کشیده برای خدمات سریع.

“که برای اولین بار بود,” او گفت:. کینگزلی است شماس در ترینیتی اسقفی کلیسای جامع در شهر فینیکس یکی از این کلیساها که در زمان خاکستر به مردم در خیابان های این چهارشنبه.

“ایده این است که آوردن کلیسا برای جهان است,” او گفت:. “مردم نمی آیند به کلیسا به طور منظم, و آن را یک راه حل برای یک لحظه فیض به مردمی زندگی می کند — به زندگی ما.”

رهبران کلیسا از اسقفی اسقف نشین از آریزونا ضربه خیابان در مرکز شهر فینیکس شنبه به ارائه “خاکستر به-برو” برای دانشجویان و مسئولان شهرستان افسران پلیس و حتی در 4 هفته کودک که حضور نداشتند خدمات به طور منظم.

چهارشنبه علامت اول بعد از لنت برای مسیحیان و کاتولیک ها.

پارچه کلفت پردهای Oraha با این نسخهها کار در نزدیکی و گفت: او قدردانی چگونه مناسب محل “خاکستر و برو” بود به بازدید در طول ناهار.

“من فکر می کنم این فوق العاده است چون قبل از من در اینجا من در گوگل اگر من تا به حال در واقع رفتن به نزدیکی کلیسای” Oraha گفت. “این که چگونه ما معمولا آن را انجام دهد اما من تو را دیدم که آن را در خارج از, بنابراین من فکر می کنم آن را بسیار جذاب است.”

در “خاکستر و برو” ایده شده است در حال رشد در محبوبیت در سراسر کشور در طول سال و کینگزلی گفت او شده است در بخشی از ارائه خدمات در ققنوس برای حداقل چهار سال. اولین برنامه آغاز شد و در شیکاگو در سال 2010.

“هنگامی که ما برای اولین بار شروع به انجام این کار, شما می توانید یک تعداد کمی از مردم در اینجا و آنجا” کینگزلی گفت. “در حال حاضر مردم منتظر ما و آنها می دانند که ما در حال آمدن است.”

خاکستر نیز ارائه شده توسط اسقف نشین به کسانی که مبارزه با فقر در ICM مواد غذایی و پوشاک بانک صبح روز چهارشنبه و به دانش آموزان خارج از دانشگاه ایالتی آریزونا را در مرکز شهر فینیکس دانشگاه که بعد از ظهر.

Prescilla Cuellar گفت که او به دنبال “ashes to-go” بنابراین نوزاد پسر لوکاس Cuellar نمی باید آن را از طریق یک خدمات سنتی است.

“او کمی بیشتر داد و بیداد کن در بعد از ظهر و کمی پرحرف تر است, بنابراین من واقعا خوشحالم که قادر به دریافت او را خاکستر او در حال حاضر” Cuellar گفت.

جورج موران یک دانش آموز حضور ASU را در مرکز شهر پردیس گفت: برنامه پر مشغله خود اجازه نمی دهد او را به حضور در خدمات شب چهارشنبه و او غافلگیر شده بود برای دیدن اعضای کلیسا در راه خود را به کلاس.

“همه این است که در طول هفته مشغول کسب و کار و مدارس و چیزهایی مانند آن — پس از آن سخت را برای مردم به واقع به خدمات” مورن گفت.

کینگزلی گفت که او تا به حال بسیاری از فوق العاده تعاملات در طول روز است.

“آن را ساخت کلیسا قابل مشاهده است به جهان که ما نه فقط در برخی از محافظه کار کمی ساختمان بیش از وجود دارد و که به خدا همه را دوست دارد که آیا شما می آیند به کلیسای ما و یا شما نیست” کینگزلی گفت.

سنتی چهارشنبه خدمات در ترینیتی اسقفی کلیسای جامع در 7 p. m. عید پاک است که 12 آوریل این سال است.

خبرنگار چلسی هافمن را می توان در رسید chelsea.hofmann@arizonarepublic.com. او در توییتر دنبال کنید @chofmann528.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de