در صبح روز شنبه ققنوس ساکنان که تکیه بر اتوبوس های عمومی برای رسیدن به محل کار فروشگاه های مواد غذایی و دیگر خدمات ضروری کشف آنها را مجبور به پرداخت هزینه و دسترسی به کرایه جعبه و درایور های مسدود شده بود ،

به نظر می رسد اتوبوسها در ققنوس — ملت پنجمین شهر — در حال حاضر اساسا رایگان. زرد نوار احتیاط مسدود کردن مناطق نزدیک به جبهه اتوبوس برای حفظ ایمنی رانندگان در میان coronavirus بیماری همه گیر.

رهبران اتحادیه برای دره حمل و نقل اپراتورها گفت: اتوبوس در سراسر ققنوس گلندیل تمپه مسا و همچنین در Yuma در حال حاضر تحت همان محدودیت. نور راه آهن قطار در دره نیز مسدود راننده منطقه برای ایجاد, اجتماعی, فضا فاصله توصیه شده توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

اقدامات جدیدی تصویب شد شنبه بعد از آریزونا به حال اول خود را تایید مرگ — ققنوس کارمند شهرستان — به کوروناویروس. بیش از 104 موارد گزارش شده در سراسر کشور که از روز شنبه و ملت موارد فراتر از 20 ، 000.

اقدامات جدید برای محافظت از رانندگان

هیچ مسافر می تواند وارد ققنوس اتوبوس را از طریق درب جلو است که در حال حاضر با محاصره توسط زرد نوار احتیاط. همه مسافران ملزم به ورود از طریق درب عقب برای نگه داشتن 6 پا فاصله از رانندگان که نگران سلامت خود را به عنوان آنها را جمع آوری کرایه.

سوزان Tierney دره مترو مدیر ارتباطات گفت که جدید اجتماعی فاصله اقدامات را بهتر محافظت از رانندگان و موتورسواران است.

“ما مهمترین نگرانی است و همیشه خواهد بود و ایمنی کارکنان ما به مسافران و جوامع ما در خدمت است. این است که چرا ما گرفته ایم گام جسمی فاصله ما خط مقدم کارکنان و مسافران” Tierney نوشت. “این قرار داده شده است در جای خود به عنوان یک راه برای حفظ فاصله از پروتکل های توصیه شده توسط CDC.”

جمهوری صحبت کرد و به چندین رانندگان در مسیرهای اتوبوس در روز جمعه و شنبه.

Darlene W., یک راننده ای که می ترسید واکنش از کارفرما و سواران اگر نام کامل او منتشر شد گفت که هر زمان او پذیرفته کرایه او را با قرار دادن در عرض چند پا از مسافران او را در افزایش خطر از قرار گرفتن در معرض به کوروناویروس. او را خوشحال و برای دیگر بود که خطر اما نگرانی این کافی نیست. این سرویس باید تعطیل به خاطر همه, ایمنی, او گفت:.

“من مسن مامان که زندگی با من,” او گفت:. “اگر من آن را به او؟”

برخی از رانندگان نگران بودند که این شرکت نشده ارائه شده ضد عفونی کننده دست و یا تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و دستکش. دیگران گفتند که می خواهم گفته شده است که حتی اگر آنها به حال یک ماسک آنها می خواهم که به درخواست این شرکت برای اجازه به آن را می پوشند به دلیل سواران شکایت کرده بود. یک راننده گفت: آنها تا به حال به درخواست برای اجازه دریافت و دکتر توجه داشته باشید اگر آنها می خواستند به پوشیدن ماسک.

Transdev آمریکای شمالی و یکی از بزرگترین شرکت های خصوصی در بخش حمل و نقل شرکت ها پاسخ نمی دهند به جمهوری درخواست برای تایید اینکه آیا رانندگان مجاز به پوشیدن ماسک و بدون اجازه و یا چرا این شرکت ارائه تجهیزات حفاظت شخصی برای رانندگان است.

باب لوبیا رئیس جمهور از ادغام اتحادیه حمل و نقل – محلی 1433, که نشان دهنده رانندگان است. او گفت که او صحبت می کرد با همه شش نفر از مدیران عامل برای شرکت های حمل و نقل در سراسر ولی در مورد ماسک.

“همه آنها گفت: هیچ کس نیاز به درخواست برای اجازه و یا خواهد بود مواخذه برای پوشیدن یک,” او گفت:. “اگر که اتفاق می افتد من می خواهم به دانستن در مورد آن. در این نقطه من اهمیتی نمی دهند اگر کسی می آید به کار در لاستیک اگر این باعث می شود آنها احساس امن تر است.”

تمام شرکت ها و همچنین اتحادیه سفارشات به صورت ماسک و دستکش اما با توجه به تقاضای شدید سفارشات نیست پر شده.

برخی از مسافران گرفتن بدون پرداخت کرایه

اتحادیه رانندگان اتوبوس, ATU محلی 1433 ارسال یک ایمیل به روز جمعه با موضوع خط “کارمند نگرانی های سلامت” برای رانندگان است.

“شهر فینیکس در نهایت به یک توافق به منظور جمع آوری کرایه و شروع به شبانه روزی/deboarding مسافران با استفاده از درب عقب اتوبوس” ایمیل اعلام کرد.

اما ققنوس حمل و نقل عمومی و مقامات اعلام کرد در یک ایمیل به جمهوری اسلامی که کرایه سواری دره مترو و اتوبوس و راه آهن نور خدمات هنوز هم مورد نیاز است.

“وجود دارد هیچ برنامه ای در این زمان به ارائه رایگان کرایه” نوشته سوزان Tierney دره مترو مدیر ارتباطات. “برای محافظت از ایمنی و سلامت ما سواران و همچنین اپراتورهای ما و کرایه بازرسان ما در حال انجام بازرسی بصری.”

لوبیا گفت: توافق با ققنوس مقامات شامل توقف کرایه اتهامات در نور راه آهن و اتوبوس. آن را تا آنجا پیش رفت به امن یک راننده کمک در اندازه گیری تعداد زیادی از مردم سواری به صورت رایگان.

بدون راننده خواهد بود پرسیدن هر مسافر به آنها نشان می دهد اثبات کرایه, او گفت:.

“تنها چیزی که این شهر از ما خواسته است که کمک می کند با یک حساب و هدف قرار دادن دکمه رایگان خود را کنترل کنید,” او گفت:.

که به اصطلاح رایگان, دکمه, گفت, واقع در کنترل پنل متصل به کرایه جعبه و اجازه می دهد تا رانندگان به علامت زمانی که مردم در حال سوارکاری.

Tierney گفت که دره مترو اصرار ضروری سفرهای اتوبوس تنها و درخواست سواران به در اختیار داشتن مدرک معتبر کرایه قبل از سوار شدن. ولی مترو رهبران بر این باورند که سواران را “درک می کنم که پرداخت کرایه مهم است که برای حفظ فعلی و آینده اتوبوس و راه آهن, سرویس,” او گفت:.

به طور منظم یک سواری کرایه است $2.

کرایه بازرسی محدود خواهد شد و در مورد راه آهن نور ماموران امنیتی انجام خواهد شد “بصری تنها کرایه بازرسی.”

“ما نظارت بر این موقت اندازه گیری ایمنی از طریق ماه آوریل” او گفت:.

او جواب نداد که آیا حمل و نقل عمومی مسافر در طول پروتکل های جدید خواهد بود یکی.

ربکا Corrales, 37, گفت که او نه شارژ کرایه و هیچ یک چک برای دیدن اگر او می خواهم پرداخت. جمهوری تایید کرد که همان بدون کرایه و هیچ بازرسی سناریو برای دو سواران دیگر در یکی دیگر از ققنوس, اتوبوس, شنبه. ولی مترو نیز دیگر کشیدن کرایه کارت در نور راه آهن قطار.

در حال حاضر خدمات حمل و نقل هنوز هم در حال اجرا

کورالس خارج شد اتوبوس اوایل روز شنبه پس از او کار نگهداری از کودکان. او گفت که او نیاز به حمل و نقل عمومی برای رسیدن به او کار و بازگشت.

“هیچ نمی shut it down,” او گفت: چشمان خود را گسترش با ترس. “چگونه می تواند ما را وادار به کار می کند؟”

رانندگان که صحبت می کرد به خبرنگاران با جمهوری گفت: برخی از همکاران خود در حال امید بستن به ماندن در خانه برای محافظت از عزیزان. حمل و نقل نیز دیده می شود سبک تر از معمول راه.

در یک روز معمولی یک راننده به نام سیلویا گفت که او می بیند حدود 200 نفر در مسیر. که به حدود 50 نفر در روز با به ندرت بیش از 10 نفر در اتوبوس در یک زمان, او گفت:.

اما حتی با فقط 10 نفر در اتوبوس, این امر می تواند غیر منطقی به انتظار هر فرد به فضای کافی برای پایبندی به 6 فوت اجتماعی فاصله اقدامات توصیه شده توسط CDC.

لوبیا گفت: مشابه اقدامات ایمنی در حال حاضر در محل برای حدود نیمی از ملت های عمومی سیستم های حمل و نقل. او گفت: آن را در زمان یک هفته و نیم از مذاکرات دشوار اما مقامات شهرستان دره مترو با مقامات حمل و نقل شرکت ها و اتحادیه سازش پیدا متمرکز بر سلامت.

“است که آن را کامل اثبات پاسخ به آنچه در جریان است در حال حاضر ؟ نه” او گفت:. “اما آن را به یک جهنم از یک گام در مسیر درست برای حفظ اپراتور امن است.”

لوبیا گفت: گفتگو با Phoenix, شهرستان, شرکت حمل و نقل و دره مترو مقامات در حال حاضر در آثار او گفت: در مورد محدود کردن جمعیت بیش از 10 در اتوبوس.

در حال حاضر او هنوز هم با احتیاط از سازندگان: خدمات در دسترس نباشد.

“حمل و نقل عمومی ضروری است سرویس — ارشد شهروندان به استفاده از حمل و نقل عمومی به پزشکان و مردم با استفاده از خدمات حمل و نقل به و از کار خود را,” او گفت:.

Tierney توافق وجود دارد افرادی که هیچ راه دیگری برای رسیدن به محل کار. این مهم است به مردم که آنها نیاز به رفتن.

“ما درک می کنیم که بسیاری از مسافران به ویژه کارکنان مراقبت های بهداشتی است که تکیه به شدت بر ما سیستم حمل و نقل برای رسیدن به شغل خود را,” او نوشت. “ما می خواهیم برای حفظ خدمات به ادامه اتصال جوامع و افزایش زندگی می کند.”

همانطور که از دوشنبه, مارس 23 تمام ققنوس حمل و نقل مرکز خدمات مشتری ویندوز بسته خواهد شد. Tierney گفت: سواران می توانید خرید کرایه در تلوان ماشین آلات و خرده فروشان آنلاین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de