ققنوس-منطقه مغازه های خال کوبی بازگشایی با کمی راهنمایی از دولت است. در اینجا چیزی است که انتظار می رود

علامت والترز خود را باز اطاق نشیمن خال کوبی زندگی بوم خالکوبی در مارس 8 پس از بیش از یک ماه بسته شد و حدود 50000 دلار درآمد از دست داد.

والترز و هنرمندان نگه داشته و جلوی درب مرکز شهر تمپه فروشگاه قفل شده “باز کردن” نشانه خاموش و آنها تنها پذیرفته چند قرار ملاقات هر روز هفته باز است.

آنها مقادیر مغازه و لازم است که مشتریان پوشیدن ماسک, در میان دیگر اقدامات.

در بادبان سیاه, خال کوبی, حدود سه مایلی شرق در McClintock درایو کارکنان در زمان یک دوره آنلاین در پیشگیری از عفونت های ارائه شده توسط سازمان بهداشت جهانی قبل از باز کردن.

هنرمندان در مغازه که باز در 15 مه پس از بسته شدن دو ماه زودتر پوشیدن ماسک محافظ, محافظت از چشم, یک پیشبند و دستکش. مشتریان خواسته به اقدامات احتیاطی اضافی که در آینده برای تو بیش از حد.

تو سرو دستور داده شد به در مارس 4 همراه با سالن و آرایشگاه برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

رژیم صهیونیستی. mlb لغو محدودیت های اعمال شده در این صنایع در اوایل این ماه و اجازه کسب و کار برای باز کردن برای قرار ملاقات در مارس 8, اضافی, فیزیکی, فاصله اقدامات و تمیز کردن پروتکل در محل.

اما تو مغازه ها نیست از جمله در فرمانداری به منظور اجازه می دهد سالن و آرایشگاه برای باز کردن. آنها نیست ذکر شده در زیر جهت های مختلف فراخوانی برای چشمه های معدنی و سالنهای ماساژ برای باز کردن یا نه.

کسب و کار مانند تو مغازه ها و دیگران تلقی غیر ضروری زیر ایالت اقامت در خانه که جمعه منقضی شده مجاز به بازگشایی مارس 16.

اما بسیاری مانند زندگی بوم و بادبان سیاه در حال حاضر باز کرده بود.

مغازه ها تا حدودی عامل خود به خود ایجاد خود دستورالعمل های بهداشتی وجود ندارد و هر گونه راهنمایی رسمی از دولت در مورد نحوه بازگشایی شده است.

زمانی که برای باز کردن به تفسیر

زندگی بوم که باز در آسیاب خیابان جنوبی از خیابان نهم در سال 1993 و قدیمی ترین اطاق نشیمن خال کوبی در مرکز شهر تمپه بازگشایی همراه با خرده فروشان و دیگر خدمات مبتنی بر صنایع on May 8.

والترز گفت: اگر آن را امن برای یک سالن یا آرایشگاه برای بازگشایی پس از آن باید آن را امن برای یک فروشگاه تاتو برای باز کردن بیش از حد. تو سرو یک سطح بالاتر بهداشت نسبت به برخی از کسانی که خدمات دیگر به دلیل ماهیت کار به هر حال, او گفت:.

مثل زندگی بوم هنرمندان در بادبان های سیاه و سفید آماده بودند برای بازگشایی در مارس 8, گفت: هنرمند Lorenza چادویک.

اما پس از خواندن Ducey منظور اجازه می دهد سالن و آرایشگاه به بازگشایی بیشتر دقت آنها تصمیم گرفت برای چند روز صبر کنید چادویک گفت.

“هنگامی که او اصلاح اقامت در خانه سفارش در پایان مارس اجازه می دهد ناخن سالن باز ما فرض ما بودند در همان رده. اما ما از طریق خواندن چاپ خوب است و ما اصلا احساس او خطاب ما,” او گفت:. “آن شده است کمی گیج کننده است.”

دیگر مغازه ها به نظر می رسد صبر کنید تا سفارش منقضی شده به باز کردن. بانوی شانس تو در گرند خیابان در نزدیکی خیابان پانزدهم بازگشایی on May 16 با توجه به فروشگاه سایت.

جدید پروتکل های ایمنی

به عنوان مغازه بازگشایی صاحبان و هنرمندان به دنبال به دولت و دستورالعمل های فدرال برای دیگر صنایع به صنایع ایمنی خود را برنامه.

یک دفتر فرمانداری گفت: کارکنان مشغول به کار بود با مقامات بهداشت عمومی به منظور توسعه راهنمایی برای کمک به تو مغازه ها بازگشایی با خیال راحت اما آنها هنوز منتشر نشده است.

والترز استخدام خدمه برای استریل کل فروشگاه با اسپری ضد میکروبی قبل از باز کردن زندگی بوم.

قرار ملاقات مبهوت بنابراین این فروشگاه می توانید محدود کردن تعداد زیادی از مردم در داخل در یک زمان. مشتریان گرفته شده مستقیما به هنرمند غرفه برای جلوگیری از تجمع مردم در لابی و مشتریان مجاز نیست به مهمانان با آنها.

غرفه داخل مغازه در حال فاصله حدود 10 تا 12 فوت از هم جدا. هنرمندان پاک کردن ایستگاه های خود را بین انتصاب و پاکسازی دیگر اغلب لمس سطوح.

آنها در انجام هر گونه و بینی و دهان و یا صورت خالکوبی و یا سوراخ است که نیاز مشتریان به حذف ماسک خود را.

والترز گفت که او با استفاده از دستورالعمل های دولت صادر شده برای سالن و آرایشگاه برای ایجاد ایمنی خود را از پروتکل های.

“من فقط باید یک استاندارد است که من نمی خواهد به دور از این که چرا ما رفت بالا و فراتر از آن را دریافت آماده برای بازگشایی,” او گفت:. “ما می خواهیم به نگه داشتن خود را امن مشتریان ما امن است و ما نمی خواهیم برای قرار دادن هر کسی که در یک وضعیت است که باعث می شود آنها ناراحت کننده است.”

هنرمندان در بادبان سیاه در حال کار برای برنامه ریزی مجدد قرار ملاقات است که لغو شد در طول دو ماه از بسته شدن چادویک گفت.

درب قفل شده است و تا هیات نظارت بر هر کس که می آید به فروشگاه. مشتریان ایمیل از پروتکل های جدید قبل از آمدن در آنها باید یک ماسک به قرار ملاقات خود را و داده دست ضد عفونی کننده زمانی که آنها راه رفتن در داخل.

آنها نمی تواند به ارمغان بیاورد مهمانان و هنرمندان نیست تا هر وقت ملاقات برای گردن و یا صورت خالکوبی.

فروشگاه می پرسد که مشتریان ترک وسایل شخصی خود را در ماشین و یا در خانه. اگر آنها را در یک کیسه و یا موارد دیگر آنها می توانید آنها را در سطل بسته که کارکنان sanitizes بین استفاده کنید.

آن را امن برای باز کردن ؟

برخی از مغازه های خال کوبی شروع پله تا خود را مطابق با تلاش و به طور موقت امتناع پیاده روی در قرار ملاقات برای کمک به کاهش سرعت گسترش ویروس به عنوان تعدادی از COVID-19 موارد شروع به صعود در آریزونا در ماه مارس است. برخی از مغازه ها به طور داوطلبانه بسته شده است.

Hollis Cantrell صاحب یاد Tattoo & Piercing در گلندیل گفت: Arizona Republic که او نا امید شد با آریزونا فقدان قوانین و مقررات بیش از تاتو میباشد. او نگران است که بدون مجوز مورد نیاز تاتو سرو می تواند گسترش بیماری است.

دولت نیاز به تاتو هنرمند به استفاده از سترون سوزن و افراد زیر سن قانونی ممنوع از گرفتن خالکوبی بدون رضایت والدین, اما آن را نمی کند تنظیم صنعت, بازرسی سرو و یا نیاز به هنرمندان تحت آموزش. دموکرات ها در دولت خانه معرفی یک لایحه در سال 2018 که مورد نیاز مغازه های خال کوبی برای دریافت گواهی سلامت اما آن را بدون فوت گرفتن یک جلسه.

در حالی که COVID-19 شناسایی شده در نمونه خون وجود ندارد و شواهد روشن آن را می توان با دست زدن به خون حمل اثری از این ویروس با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

والترز گفت: تو مغازه ها در حال حاضر به دنبال یک سفت و سخت و بهداشت رژیم چرا که آنها در حال برخورد با مشتریان خون. مغازه ها باید قادر به با خیال راحت باز با اقدامات دیگر.

“تمیز کردن بخش بسیار روش استاندارد برای ما,” او گفت:.

رسیدن به خبرنگار Paulina Pineda در [email protected] یا 480-389-9637. او در توییتر دنبال کنید: @paulinapineda22.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im