باید که واقعا در رفتن خود را در گنجه کشودار?

پس از coronavirus-موجب اجرا بر روی کاغذ توالت ققنوس منطقه شهرستانها به سرعت صادر یادآوری به فکر می کنم دو بار در مورد سیفون کسانی که “flushable” دستمال توالت.

همان می رود برای دستمال حوله کاغذی و یا سایر بداهه در میان کاغذ توالت کمبود در سراسر دره.

بسیاری از این محصولات نمی شکستن به راحتی به عنوان کاغذ توالت و می تواند هزینه پشتیبان گیری به خانه یا خیابان یا فاضلاب.

برخی از افراد پیدا کرده اند راه حل دیگری برای این معضل است. قیمت محصولات فروش افزایش یافت به عنوان کاغذ توالت به فروش می رساند با توجه به رادیو فردا.

و کاغذ توالت هنوز هم در حال تولید است. Procter & Gamble آمریکا کارخانه در پنسیلوانیا است که باعث می شود Charmin بود پاک شده بود برای ادامه فعالیت با وجود این دولت shut-down “غیر ضروری” کسب و کار با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز.

آنچه به خیط و پیت کردن به خیط و پیت کردن

اما اگر خود را از پنهانگاه در حال اجرا است کم, شهرستان, مقامات می گویند که در جواب چه باید برافروخته است ساده: کاغذ توالت — تنها.

گزینه های دیگر نیاز به رفتن در سطل زباله.

آن را از تعجب کارکنان که تا به حال به جلو و 10 پا از 1200 پوند جمعی از دستمال حوله کاغذی و دیگر غیر-flushable محصولات از یک پمپ در سال گذشته است.

Flushable دستمال مرطوب می تواند ویران’

تعجب تشویق ساکنان به اقدامات پیشگیری برای جلوگیری از کفش های چوبی و حتی قبل از شیوع کروناویروس.

اگر چه flushable دستمال مرطوب را به پایین تخلیه در آن طول می کشد ساعت به هفته به تنزل در سیستم فاضلاب به عنوان مخالف به یک زن و شوهر دقیقه برای کاغذ توالت “ترک مقدار زیادی از زمان به انتقام ویران کردن در لوله های خود را” با توجه به تعجب.

دستمال مرطوب می تواند “به عنوان یک شکارچی میت” برای موارد دیگر سرخ توالت.

تعجب را در فاضلاب زیرساخت های طراحی شده است برای رسیدگی به دستمال مرطوب و دیگر زباله سرخ توالت, اما این افزایش حجم و باعث مشکلات عملیاتی این شهرستان گفت.

Scottsdale, مقامات می گویند که آنها در حال تنظیم روش برای مبارزه با انسداد ممکن.

هنوز هم این شهر را فاضلاب بخش گفت: “تهدید واقعی از سیستم فاضلاب انسداد” است که در لوله های پیشرو به مردم خانه و سیستم های جمع آوری در خیابان.

“این نمی تواند اغراق آمیز باشد: خیط و پیت کردن نیست هر کاغذی محصولات دیگر از کاغذ توالت!” Scottsdale, مقامات گفت.

رسیدن به خبرنگار Paulina Pineda در paulina.pineda@azcentral.com یا 480-389-9637. او در توییتر دنبال کنید: @paulinapineda22.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de