ققنوس و مسا دریافت میلیون ها نفر در coronavirus بودجه امداد اما هنوز مشکلات مالی

مترو ققنوس شهرهای شروع به دریافت میلیون ها دلار در coronavirus کمک از دولت فدرال — در عین حال آنها هنوز هم انتظار را قابل توجهی کاهش هزینه به تعادل بودجه خود را.

ققنوس و مسا هفته گذشته دریافت $293 میلیون و 90 میلیون دلار به ترتیب از Coronavirus امداد صندوق بخشی از کنگره $2.1 تریلیون مراقبت در عمل بسته است.

ققنوس مسا و مناطق دیگر شهرستانها در حال انتظار برای دریافت پول اضافی از طریق دیگر مراقبت کمک های مالی اداره فدرال بخش اما تنها شهرهای با جمعیت بالای 500,000 واجد شرایط به صورت مستقیم Coronavirus صندوق امداد کمک های اولیه.

که پول تنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت برای محصولات و یا خدمات به طور مستقیم مربوط به COVID-19.

در حالی که ققنوس و مسا مقامات می گویند آنها سپاسگزار برای بودجه پول کمک نمی خواهد شهرهای نگه داشتن بودجه خود را شناور.

جلسات عمومی حرکت آنلاین: چه اتفاقی می افتد به نظر ؟

با اقامت در خانه سفارش در محل شهرستانها در حال از دست دادن ناشناخته — اما احتمال قابل توجهی در مقدار فروش و درآمد مالیاتی که به آنها تکیه می کنند به صندوق خدمات مانند کتابخانه ها, پارک ها و پلیس.

رهبران شهر به صورت محلی و در سراسر کشور خواسته اند کنگره به تجدید نظر در کمک محدودیت به طوری که آنها می توانید پلاگین گسترش حفره های بودجه است. تا کنون آنها ناموفق بوده است.

“به نظر می رسد مثل این است که یک خبر بسیار خوب و بسیار بد, اخبار, سناریوی” مسا شهردار جان جایلز گفت: در این شهر از اهمیت تخصیص. “به نظر می رسد مانند ما در حال رفتن به در یک برنامۀ ریاضت اقتصادی در برخی از جهات و تلاش برای کشف کردن راه برای خرج کردن این همه پول در مناطق دیگر.”

ققنوس بحث انتخاب هزینه

ققنوس شهرستان معاون مدیر جف بارتون گفت: ققنوس است که تا کنون مورد استفاده خود را تسکین پول به سفارش تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و دستکش برای خط مقدم کارکنان و تجهیزات کامپیوتری است که اجازه می دهد تا برخی از کارکنان به کار از راه دور.

این شهرستان تا کنون دستور $13.7 میلیون دلار در این نوع از تجهیزات است اما تنها در مورد دریافت $814,000 از آن به دلیل در سراسر کشور کمبود تجهیزات.

بارتون گفت: دولت فدرال را راهنمایی در مورد چگونگی کمک پول می تواند صرف است “بسیار محدود” و شهرستان است که هنوز هم تعیین چیست و مجاز نمی باشد.

دستورالعمل آموزش که بودجه:

  • باید “لازم است هزینه” وارده با توجه به COVID-19 اضطراری برای بهداشت عمومی.
  • نباید قبلا در اختصاص بودجه شهرستان.
  • باید متحمل بین 1 مارس از طریق Dec. 30.

بارتون گفت: با استفاده از هدایت او معتقد است شهر خواهد بود قادر به استفاده از $293 میلیون دلار برای موارد اضافی مانند تمیز کردن لوازم دنده محافظ و کارکنان پرداخت برای کارکنان ایم که کشیده از منظم تکالیف به کار به طور مستقیم بر روی COVID-19 پاسخ.

او گفت: این شهرستان به احتمال زیاد شروع خواهد شد با استفاده از این بودجه برای بی خانمانی خدمات بالاتر و فراتر از سنتی بودجه شهرستان را فراهم می کند برای بی خانمانی.

در حال حاضر ققنوس اختصاص داده شده حدود 27 میلیون در بی خانمانی مسکن و کسب و کار برنامه های کمک. که پول را از دیگر کمک های مالی ارائه شده توسط مراقبت در عمل اما نه $293 میلیون پرداخت مستقیم.

بارتون گفت که بر خلاف برخی از سواحل شرق شهرستانها که عمل بیمارستان ققنوس ندارد فراوانی مستقیم هزینه های سلامت که باعث می شود تصمیم گیری چگونه به صرف پول به چالش کشیدن.

او همچنین هشدار داد که شورای شهر این است که “یک بار پول” است که باید صرف شود تا پایان سال است.

“تا آنجا که ما می خواهم به بیرون رفتن و ایجاد تمام این برنامه های فوق العاده که در آن پول رفته چگونه شما را حفظ کند؟” بارتون گفت.

مسا شروع می شود نورد از برنامه های

مسا در اوایل ماه آوریل ایجاد ابتکار به مسا مراقبت برای یادگیری در مورد کوروناویروس نیازهای مرتبط با سراسر شهر — به خصوص نیازهای ساکنان غیر انتفاعی و کسب و کارهای محلی — به منظور کشف کردن چگونه به صرف فدرال دلار است.

در سه روز از امدادرسانی به 120 نفر از کارکنان شهرستان از 14 بخش نام بیش از 3500 ساکنان غیر انتفاعی و کسب و کار به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نیازهای خود را به منظور به سطح شیب دار تا برنامه ها و مشارکت به عنوان به زودی به عنوان فدرال دلار وارد شده است.

ساکنان بیشتر در مورد دسترسی به مواد غذایی به موقع اورژانس پزشکی و پلیس پاسخ دسترسی به لوازم خانگی دسترسی به داروها و کمک به اجاره و آب و برق و بیکاری و بهداشت روانی.

سازمان های غیر انتفاعی بودند که بیشترین نیاز به کمک مالی برای ادامه برنامه های. و کسب و کار شد بیشتر نگران فوری منابع مالی و مشتریان بازگشت.

از آن مسا حرکت رو به جلو برای برنامه ریزی برنامه های. اولیه برنامه های مربوط به امنیت غذایی و کسب و کار کوچک کمک به هزینه های آن هستند و برخی به بازپرداخت شود. مناطق دیگر کمتر به وضوح تعریف شده و شهر در حال کار بر روی ساخت مطمئن شوید که برنامه های دیگر واجد شرایط تحت دستورالعمل های فدرال.

“ما در حال اجرای چیزهایی که در روز و عمده برنامه ها در روز, و ما قصد داریم برای ادامه به انجام این کار” دستیار شهرستان مدیر Kari کنت گفت. “نیاز وجود دارد که نیاز است در حال حاضر, بنابراین ما در حال حرکت بسیار سریع است.”

امنیت غذایی بالا بود نگرانی ساکنان بنابراین مسا بلافاصله نورد از سراسر شهر بود توزیع مواد غذایی برنامه برای افراد نیازمند است. این شهرستان با همکاری محلی و سازمان های غیر انتفاعی مانند ایالات بانک مواد غذایی و میانه بانک مواد غذایی که در حال حاضر توزیع مواد غذایی در مسا و نیاز به کمک برای دیدار با افزایش تقاضا است.

ایالات مواد غذایی بانک مثلا بانک فدرال حدود 500 تا 550 خانواده ها در هر هفته قبل از همه گیر و در حال حاضر در خدمت بیش از 2.300 خانواده در هر هفته با توجه به شهرستان ارائه شده است.

مسا کمک خواهد کرد در این مناطق به عنوان منابع غذایی حمل و نقل و توزیع از جمله امکان استفاده از مرکز کنوانسیون به تصویب کردن مواد غذایی در داخل خانه به عنوان آب و هوا گرم.

اولیه برنامه هزینه انتظار می رود عبارتند از:

  • $200,000 برای 12 هفته و عرضه مواد غذایی است.
  • $30,000 هر هفته برای کمک به ایالات مواد غذایی بانک اجاره مرکز کنوانسیون.
  • $52,000 هر هفته در مسا هزینه های نیروی انسانی.
  • حمل و نقل/ هزینه های تحویل تعیین خواهد شد.

برنامه های دیگر آمده می تواند شامل یک رستوران و آشپزخانه خرید کردن برنامه و یک برنامه کارت که در آن ساکنان می توانید با استفاده از یک کوپن برای وعده غذایی رایگان بسته از رستوران های محلی.

“این کمک می کند تا ما با ناامنی غذایی که شماره شناسایی به عنوان مبرم ترین مسئله با تمام نظرسنجی هایی که ما انجام دادیم. آن را اجازه می دهد ما را به هدایت منابع مالی به سمت مبارزه کوچک مسا کسب و کار. و آن را اجازه نمی دهد ما را به هدف قرار دادن افراد و خانواده هایی که در معرض خطر بی خانمانی” جایلز گفت: امنیت غذایی برنامه.

جزئیات کسب و کار کوچک برنامه کمک خواهد شد مشخص شده به شورای شهر در این هفته.

“آنچه ما انجام می دهیم در حال حاضر نورد از برنامه های است که به صراحت مشخص از آنجا که ما احساس می کنیم بندر امن در حرکت رو به جلو با کسانی است که چرا شما از شنیدن امنیت غذایی, چرا شما از شنیدن کسب و کار کوچک” شهر مدیر کریس بردی گفت.

برنامه های دیگر ممکن است شامل کمک های اضافی به افراد دچار بی خانمانی و همچنین اجاره و آب و برق برنامه های کمک برای مبارزه اجاره و مالکان است. این شهر نیز با استفاده از بودجه فدرال برای جبران آتش و ادارات پلیس برای ماسک و تجهیزات مربوط به COVID-19.

شهرستانها درخواست فدرال برای سهولت محدودیت

دولت فدرال تا به حال ساخته شده است آن را کاملا روشن است که شهرستانها می توانید با استفاده از coronavirus کمک به پر کردن شکاف بودجه آنها در حال تجربه به دلیل کاهش فروش و مالیات بر درآمد.

“این یک چالش دشوار چرا که از یک سو ما در حال کار را از طریق برنامه ها و کاهش برنامه نویسی ما کاهش نیروی کار; از طرف دیگر ما در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه به سطح شیب دار بالا و ارائه حمایت ها و برنامه های” بردی گفت: از مسا.

فدرال محدودیت نیست متوقف شهرستان رهبران از امید کنگره را تغییر ذهن خود را.

“من فکر می کنم بسیاری از ما هنوز در حال برگزاری بر روی امید است که فدرال تسلیم و به ما اجازه می دهد به جای درآمد” بارتون گفت.

بارتون هشدار داده ققنوس شورای شهر که این شهر ممکن است به صورت کسری از هر نقطه از $25 میلیون به $130 میلیون بسته به چه مدت رکود اقتصادی موجب شده توسط COVID-19 همچنان ادامه دارد.

این می تواند به معنای خدمات قابل توجهی کاهش و کارمند اخراج.

ققنوس معاون شهردار بتی Guardado گفت: در جلسه هفته گذشته که او برنامه ریزی شده برای ارسال نامه ای به کنگره درخواست آنها را به هم شل محدودیت در پول خود را در حال حاضر اختصاص داده شده به شهرستانها و یا اختصاص بودجه اضافی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به تعادل بودجه. دیگر اعضای شورا ابراز علاقه به امضای به حرف او گفت:.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل به نظر نمی رسد علاقه مند در کمک به شهرستانها بیشتر است.

در یک مصاحبه رادیویی با مجری رادیویی محافظه کار هیو هویت, مک کانل گفت که او ترجیح می دهم متحده و شهرستانها به پرونده ورشکستگی بیش ادامه به درایو بدهی های ملی با کمک پول است.

“من فکر می کنم کل این کسب و کار از کمک های اضافی برای دولت و دولت های محلی باید به طور کامل مورد بررسی قرار,” مک کانل گفت. “[W]e در حال آماده به ارسال یک بررسی خالی به آمریکا و دولت های محلی به صرف هر گونه راه را انتخاب کنند.”

مدت کوتاهی پس از مک کانل نظر آریزونا سناتور. Kyrsten Sinema سرزنش این پیشنهاد گفت: “سیاست های حزبی در واشنگتن نباید قرار داده مسئول ایالات آریزونا — یا ما شهرها یا استان ها که در بودجه بند کفش — در خطر ورشکستگی است.”

“اعلام ورشکستگی به معنی کاهش به آتش نشانان و پلیس و خدمات بهداشتی و درمانی و کار و فرصت های کسب و کار. ما از حمایت هر دو حزب در سنا برای درآمد جایگزینی برای نگه داشتن ما, متحده, استان ها و شهرستانها قوی و پر رونق” Sinema گفت.

مسا معتقد است آینده فدرال محرک لایحه ممکن است انعطاف بیشتری در آن محدودیت در شهرستان و شهر بودجه از جمله این فرصت را به استفاده از پول فدرال برای کمبود درآمد. این شهر همچنین دارای امید Coronavirus امداد صندوق اصلاح خواهد شد بنابراین مسا می توانید با استفاده از برخی از آن 90 میلیون دلار برای جبران درآمد از دست داد.

شهرهای کوچکتر در نقطه سخت تر

تنها پنج شهرستانها و استان ها — Phoenix, مسا, Tucson, Maricopa و Pima County— دریافت خود مراقبت تخصیص به طور مستقیم از دولت فدرال به عنوان جمعیت خود را بیشتر از 500,000.

برای شهرهای زیر 500.000 وضعیت کمی murkier و بیشتر هنوز هم ناشناخته است. مقامات در آن شهرستانها انتظار آنها را دریافت خواهد کرد برخی از Coronavirus صندوق امداد پول از دولت تخصیص اما جزئیات شده اند کار می کرد.

دولت هنوز صادر راهنمایی برای چگونه مراقبت در قانون بودجه توزیع خواهد شد به جوامع چندلر سخنگوی متی Burdick گفت.

برخی از شهرستانها مشغول به کار شده اند با لیگ آریزونا شهرستانها و شهرهای کوچک است که صحبت با دفتر والی در مورد اینکه چگونه دولت تخصیص ممکن است توزیع به شهرستانها. مکالمات در حال انجام با توجه به تمپه سخنگوی نیکی ریپلی اما هنوز مشخص نیست که محرک دلار برسد شهرهای کوچکتر.

Scottsdale انتظار هر بودجه فدرال به جریان از طریق آریزونا گروه مدیریت اضطراری که کانال پول به استان ها و شهرهای با کمتر از 500,000 نفر. این شهرستان ردیابی مستقیم COVID-19-هزینه های امید پرداخت فدرال و دلار از طریق دولت است.

شهرستانها دریافت کمک های مالی از منابع دیگر از مراقبت عمل می کنند اما. بیشتر در حال حاضر و بعد فورا رفت واز یک تخصیص از ایالات متحده وزارت مسکن و توسعه شهری برای تکمیل برخی از توسعه ارتباطات دلار دریافت می کنند در سال است. که پول تنها می تواند صرف در برخی از مسکن و محله توسعه پروژه های کم درآمد و متوسط ساکنان نه در کلی تر COVID-19-هزینه های مربوط.

ایالات متحده آمریکا امروز کمک به این داستان.

رسیدن به جسیکا بوهم در [email protected] و آلیسون در Steinbach [email protected] آنها را دنبال کنید در توییتر @jboehm_NEWS و @alisteinbach.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im