یک شب هنگامی که Merissa همیلتون مشغول به کار بود اواخر در مرکز شهر فینیکس او نزدیک بود مورد حمله یک مرد در خارج از دفتر.

همیلتون که مشغول به کار بود به عنوان ققنوس عضو شورای شهر Sal DiCiccio را تشکیل نماینده خدمات در آن زمان گفت که او تا به حال به تماس پلیس و صبر در ترس بود چرا که او “مجاز به حمل اسلحه در ساختمان است.”

“این چیزی است که من برنامه ریزی شده بود, آن چیزی است که من آماده شد و برای من غیر مسلح,” او گفت: Arizona Republic.

همیلتون یکی از 16 سخنرانان برجسته در طول یک دوم متمم تجمع روز شنبه در آریزونا کنگره که در آن او داستان خود را در مقابل بیش از یک برآورد از 2500 نفر در آن حضور داشتند. داستان او, او گفت: یک مثال از اینکه چگونه اسلحه می تواند کمک به محافظت از مردم است.

“آن نوع تجربه است که من فکر می کنم اکثر مردم باید آگاه تر از” همیلتون گفت. “مردم که پنهان انجام وجود دارد برای محافظت از نه تنها خود را بلکه خود شهروندان.”

این تجمع سالانه شاهد بزرگترین مردم در انتخابات در روز شنبه با بیش از 2500 تجمع مردم برای جشن گرفتن حق مردم برای حمل سلاح با توجه به RidersUSA معاون رئیس جمهور و رویداد سخنگوی مایک سالیوان.

وجود دارد به نظر نمی رسد به هر گونه مقابله با معترضان در این تجمع است.

قبل از شنبه رالی این رویداد بزرگترین حضور حدود 500 نفر در سال گذشته گفت: Sullivan. او توضیح داد که در سال جاری افزایش است و به احتمال زیاد با توجه به چند تفنگ-کنترل صورت حساب های معرفی شده در آریزونا مقننه در این جلسه از جمله آنهایی است که در گسترش چک های پس زمینه برای اسلحه خرید و بان کی مون با ظرفیت بالا مجلات و به اصطلاح سلاح های حمله.

در حالی که پیشنهاد لوایح انتظار نمی رود که به دور از مردم در سراسر کشور به خشم آمده بودند صرف احتمال دوم خود را اصلاح حقوق می تواند محدود و یا آشکار دور گرفته شده است.

“وجود دارد یک لایحه در مجلس سنا در مورد ممنوعیت سلاح های تهاجمی و ما اصلا موافق با این لایحه گفت:” دیوید ادی یک گلندیل ساکن ، “ما اینجا هستیم تا به ما نشان می دهد برای حمایت از متمم دوم و ما حق حمل سلاح است.”

ادی با حضور در این تجمع در روز شنبه با خانواده و دوستان — یک گروه از حدود 15 مردم با پوشیدن یک پیراهن که اظهار داشت: “کنترل اسلحه است در مورد اسلحه های آن را در مورد کنترل است.”

به ادی و اسلحه و اطمینان از ایمنی و حفاظت برای او و خانواده اش. در حالی که او هرگز در یک وضعیت نیاز به استفاده از اسلحه برای حفاظت از ادی گفت: او می داند که مقدار زیادی از “داستان های ترسناک” است که حکم داشتن یک تفنگ.

“من یک بار دیدم یک مقاله در مورد یک پسر پایین رانندگی در اتوبان و او را دیدم یک پلیس در حال ضرب و شتم به مرگ من خواهد جلو و کمک کند که افسر با تفنگ من اگر من تا به حال به جای این که افسر پلیس کشته شدن” او گفت:.

همچنین در این تجمع تفنگ-فعال حقوق بشر و نویسنده آلن Korwin اعلام کرد که TrainMeAZ و آریزونا شهروندان دفاع لیگ بنیاد در حال ادغام شد. او گفت: مقالات امضا شد شنبه و تلاش خواهد شد “شادابی و تولد است.”

TrainMeAZ هدف آموزش به مردم در تفنگ استفاده تیراندازی و تفنگ ایمنی و Korwin گفت: آنها در حال رفتن به آن را دریافت به مدارس. آموزش آغاز شد آریزونا 2010 قانون اساسی انجام قانون است.

او صحبت کردیم به طور خلاصه در مورد 2010 طرح دعوی در دادگاه با شهر فینیکس بیش از ایستگاه اتوبوس تبلیغات با عبارت “اسلحه صرفه جویی در زندگی” بیش از یک بزرگ قلب قرمز. تبلیغ اظهار داشت: “آریزونا می گوید: آموزش بچه های خود را” و شامل وب سایت TrainMeAz.com که متصل بازدید کنندگان با سلاح گرم آموزش.

تبلیغات قرار داده شد در اتوبوس متوقف می شود در اطراف این شهر و پس از آن حذف شده است. این Goldwater موسسه واصل طرح دعوی در دادگاه با حمایت از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا برای دفاع از TrainMeAZ.

“این یک مسئله آزادی بیان و ما برنده پس از سه سال و نیم” Korwin گفت: در این تجمع است.

کارولین شرمن با حضور در این تجمع گفت که او تا به حال یک بار یک تفنگ اشاره کرد و در چهره او در حالی که زندگی در کالیفرنیا سال پیش; با این حال دولت سختگیرانه قوانین اسلحه او مانع از حفاظت از خودش, او گفت:.

“چگونه آنها فکر می کنم آن را خوب برای خلع سلاح کردن من و نه به من فرصتی برابر برای دفاع از خودم را؟,” او گفت:. “من نمی توانم مبارزه با 300 پوند ، تنها اکولایزر من خواهد بود یک سلاح و آنها در زمان این حقوق از ما دور است.”

شرمن در حال حاضر ساکن در پرسکات, حضور روز شنبه تجمع برای حمایت از متمم دوم حقوق در آریزونا به عنوان تفنگ-کنترل لوایح پیشنهاد شده است.

“حتی اگر آنها نمی گذشت در حال حاضر آن را نوعی chipping دور در دیوار,” او گفت:. “بیشتر به شما تراشه در آن بیشتر از آن ترک و بیشتر این ترک ها بیشتر قلوه سنگ و خیلی زود دیوار پایین می آید.”

رسیدن به خبرنگار در chelsea.curtis@arizonarepublic.com و یا او در توییتر دنبال کنید @curtis_chels.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im