Pacific Gas & Electric اعتراف گناه به 84 فقره قتل نفس غیر ارادی به صورت یک نوار از مرگ و نابودی و پس از آن چیز ساییده شده شبکه برق مشتعل 2018 آتش سوزی که نابود سه شمال کالیفرنیا شهرها و سوار ملت بزرگترین ابزار به ورشکستگی است.

در مورد درخواست روز دوشنبه اعلام کرد حل این اتهامات رو PG&E به عنوان بخشی از یک قبلا مهر و موم شده در کیفرخواست Butte County است. آن را نشانه دومین بار در این دهه است که شرکت بی توجهی به اوج خود رسید در آن تلقی می شود جنایی. PG&E در حال حاضر در حال گذراندن پنج سال کیفری مشروط و اعمال پس از آن را محکوم به شش فقره جنایت برای جعل سوابق و ایمنی دیگر نقض اساسی یک گاز, انفجار که منفجر محله و کشته شدن هشت نفر در سان برونو کالیفرنیا.

به عنوان با آن قبل از محکومیت کیفری هیچ یک از PG&E خواهد به زندان برود برای شرکت در جنایت جنایت است. به جای آن مورد درخواست با Butte County دفتر دادستان منطقه خواستار PG&E به پرداخت 4 میلیون دلار جریمه حداکثر مجاز است. آن را نیز کمک به پرداخت برای تلاش برای بازگرداندن دسترسی به آب برای ساکنان تحت تاثیر از دست دادن کانال تخریب توسط چه شد شناخته شده به عنوان اردوگاه آتش.

“ما نمی تواند به جای همه که آتش سوزی از بین رفته اما امید ما این است که در این مورد درخواست همراه با ما بازسازی تلاش کمک خواهد کرد که جامعه رو به جلو حرکت از این حادثه غم انگیز” PG&E مدیر عامل شرکت بیل جانسون گفت.

در بیانیه ای Butte County District Attorney مایک رمزی گفت که امیدوار است مورد درخواست را “یک بیت از یک حس عدالت انجام می شود” برای آتش.

Camp Fire survivor, Lisa Williams خشمگین شده بود با نتیجه. “این یک جنایت علیه جامعه” او گفت:. “جریمه نمی کند رفتار خود را تغییر دهید. آنها با پرداخت آن و تکرار رفتار بد.”

Butte County مقامات ثابت 2018 آتش سوزی مرگ و میر در 85 اما رمزی فاش دوشنبه که بیشتر شواهد شک و تردید در مورد اینکه آیا یکی از این مرگ و میر به طور مستقیم ناشی از آتش سوزی.

یکی از کسانی که فوت شد Jay Downer را روی صندلی چرخدار با استفاده از برادر با سگ خود را در کنار او. جی Downer همچنین گفت که او نگران قیمت PG&E برای پرداخت آن کشنده سهل انگاری. “اگر من خوابش برد در چرخ یک خودرو کشته و یک نفر من خواهد بود به اتهام قتل شبه عمد و من می خواهم به صرف زمان در زندان” Downer گفت.

PG&E برنامه ریزی شده است برای ورود به آن درخواست و در صورت محکومیت در دادگاه برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 24.

نوامبر. 8, 2018, آتش دامن زده شده توسط بادهای قوی اجبار هزاران نفر از مردم به سرعت فرار در اتومبیل های خود را به شعله های آتش پاره پاره از طریق دره باریک جوامع است. بازماندگان توصیف کاروان از خودروهای فرا گرفته ،

یک سری از 2017 blazes پاره از طریق شمال کالیفرنیا و کشته شدن 44 نفر. اگر چه دولت محققان پیدا نکردم PG&E مقصر برای کسانی که به آتش سوزی این شرکت است که پذیرش مسئولیت برای آنها در آن مورد ورشکستگی به عنوان بخشی از یک $13.5 میلیارد دلار حل و فصل خواهد شد که پرداخت قربانیان 2017 و 2018 آتش سوزی.

کمتر از سه ماه پس از Butte County, آتش سوزی, PG&E برای ورشکستگی زمینه در اوایل سال 2019 به کمک سپر ابزار از بیش از 50 میلیارد دلار در ادعا ضرر و زیان ناشی از یک بد منسوخ شبکه برق. PG&E حل و فصل است کسانی که ادعا می کند برای $25.5 میلیارد دلار از جمله این صندوق راه اندازی برای قربانیان آتش سوزی.

پس از تشکیل پرونده ورشکستگی PG&E استخدام جانسون به عنوان رهبر جدید خود را به شکل فرهنگ خود را به عنوان شرکت گام تا تلاش های خود را برای بهبود ایمنی و قابلیت اطمینان از آن خطوط برق.

جانسون محور مورد درخواست به عنوان یک نشانه آن است که PG&E “تلاش برای ایجاد آینده ای بهتر برای همه نگران است. ما می خواهیم آتش سوزی قربانیان و مشتریان و تنظیم کننده و رهبران بدانید که این درس را به ما آموخته از آتش اردوگاه باقی می ماند یک نیروی محرکه برای ما برای تبدیل این شرکت است.”

جانسون قبلا اذعان کرد که آن را سالها به جلو است که در حالی که PG&E هرچه حدود 40 میلیارد دلار به شدت مورد نیاز ارتقاء.

در ضمن PG&E برنامه به صورت دوره ای خاموش قدرت در طول بسیار باد می وزد و شرایط خشک برای به حداقل رساندن خطرات آتش سوزی در بخش هایی از وسیع قلمرو خدمات فراهم می کند که برق به 16 میلیون نفر است. خود را برای پذیرش خود PG&E bungled عمدی خاموشی آن تحمیل پاییز گذشته به غضب از مشتریان و رهبران جامعه که مورد شکایت نمی شود گفت: در مورد قطع.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom قبلا ابراز شک و تردید در مورد اینکه آیا این شرکت ساخته شده است به اندازه کافی تغییرات به اصلاحات راه خود را و او را تهدید به جلوگیری PG&E برنامه ریزی برای خارج شدن از ورشکستگی این تابستان. PG&E ارشد تنظیم کالیفرنیا خدمات عمومی کمیسیون هنوز باید تایید شرکت ورشکستگی طرح یک تصمیم گیری است که انتظار می رود ظرف چند هفته آینده.

هفته گذشته Newsom کاهش یافته و اعتراض خود را در میان شیوع کروناویروس است که او را وادار به منظور هر کس در دولت باقی می ماند در خانه های خود را به عنوان آنجا که ممکن است به کاهش گسترش COVID-19.

کالیفرنیا غیر معمول دارای اهرم بیش از PG&E سرنوشت در ورشکستگی به دلیل نیاز شرکت دولتی تصویب طرح خود را برای واجد شرایط برای پوشش از یک آتش سوزی صندوق بیمه است که دولت ایجاد شده در تابستان گذشته. Newsom backpedaled در جمعه ورشکستگی پر کردن دادگاه گفت که او معتقد است در حال حاضر PG&E برنامه واجد شرایط آن برای پوشش. به عنوان بخشی خود را مقابله با PG&E فرماندار دموکرات است که هنوز هم حفظ حق به دنبال یک دولت-تامین مالی تصاحب این شرکت اگر آن را نمی کند ظهور از ورشکستگی توسط 30 ژوئن مهلت.

این داستان درست شده است تا منعکس کننده که کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom کاهش یافته است همه اعتراض خود را به PG&E ورشکستگی طرح است. نسخه قبلی گفت که او تا به حال تنها کاهش یافته و برخی از ایرادات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im