PGA Tour روز پنج شنبه در تنظیم آن تابستان برنامه با حرکت جک نیکلاس’ یادبود مسابقات به جولای هفته قبل از 3M باز در بلین و جهان گلف قهرمانی-فدرال اکسپرس سنت جود را دعوتی به هفته بعد از آن.

تور مقامات را به اتاق را برای حوادث در اصل برنامه ریزی شده برای اواخر ماه مه یا ژوئن است که در حال حاضر شده است به عقب رانده: چارلز شواب چالش در فورت ورث موشک وام مسکن کلاسیک در دیترویت و یادبود در کلمبوس, اوهایو منتقل شده اند به ماه ژوئن یا اوایل ماه جولای. RBC میراث کلاسیک در اصل برنامه ریزی شده برای این ماه در حال حاضر برگزار خواهد شد در اصل ایالات متحده باز تاریخ در اواسط ماه ژوئن.

RBC کانادا باز شده است لغو شد. این شواب چالش در ژوئن 8-14 خواهد بود که برای اولین بار مسابقات بازی زمانی که PGA Tour رزومه.

که حرکت می کند دو مراسم یادبود و WGC-فدرال اکسپرس سنت جود را به آنچه بودند باز تاریخ ایجاد در هفته گذشته زمانی که انگلیسی ها باز لغو شد و مسابقه گلف در لغو توکیو المپیک نبود بلافاصله جایگزین شده است.

3M باز باقی مانده است, برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 20-26 در TPC شهرهای دوقلو در بلین.

3M باز, مدیر اجرایی, Hollis Cavner گفت که او انتظار دارد که بازیکنان در یک مختصر فصل به بازی متوالی مسابقات — شروع با یادبود مسابقات از طریق PGA قهرمانی در سان فرانسیسکو Aug. 3-9 — و سپس یک هفته قبل از شروع پلی آف.

“من فکر می کنم ما باید زمینه” Cavner گفت.

در حال حاضر PGA Tour برنامه ای برای بازی اول چهار رویدادهای پس از برنامه رزومه در فورت ورث بدون تماشاگر. جان دیر کلاسیک در ایلینوی تنظیم برای دو هفته قبل از 3M باز است در حال حاضر مجموعه ای برای اولین بار مسابقات در مقابل طرفداران. این سفر روز پنجشنبه گفت که آن را به طور مستمر بررسی coronavirus پروتکل هایی است که می تواند پیاده سازی در حوادث به “اطمینان از سلامت و رفاه برای همه است.”

“ما رزومه رقابت تنها زمانی که کار از نزدیک با ما مسابقات همکاران و جوامع آن در نظر گرفته شده است امن برای انجام این کار تحت هدایت پیشرو عمومی, مقامات بهداشت و درمان” PGA Tour کمیسر جی موناهان در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im