Petrolern LLC اعطا D. O. E. Grant برای زمان واقعی زیرسطحی نظارت

آتلانتا, جولای 17, 2020 /PRNewswire/ — Petrolern LLC یک آتلانتا-بر اساس تکنولوژی شرکت اعطا شده است 1.2 میلیون دلار کمک مالی از ایالات متحده آمریکا وزارت انرژی (D. O. E.) بیشتر به توسعه و تجاری آن دولت از-هنر یادگیری ماشین بر اساس فن آوری های زمان واقعی کسب فشرده سازی و انتقال و پردازش زیادی زیرسطحی می دهد. طراحی و توسعه توسط Petrolern را به دانشمندان داده و زیرسطحی مهندسین این تکنولوژی پتانسیل به طور کامل تغییر چگونه نفت و گاز و دیگر منابع هستند اداره می شود.


ادامه مطلب

اگر چه در اصل برای زیرسطحی CO2 plume نظارت این رمان تکنولوژی می توانید اضافه کردن مقدار قابل توجهی به نفت و گاز و انرژی زمین گرمایی در صنایع به عنوان به خوبی. این فن آوری ارزان قیمت می تواند به شدت افزایش ایمنی و سودآوری پروژه و در حال حاضر مورد توجه چندین نفت و گاز اپراتورهای شرکت های آب و برق و فیبر نوری فن آوری شرکت.

Petrolern مدیر عامل شرکت دکتر حامد سروشمی گوید: “برخورد با مجموعه داده های بزرگ همواره یک چالش برای صنعت نگه داشتن زمان واقعی نظارت و کنترل عملیات زیرسطحی تا به حال تنها یک رویا است. من بسیار افتخار ما تیم با استعداد برای تبدیل رویا به سمت واقعیت. این پنجمین چنین قرارداد ما اعطا شده است و در دو سال گذشته از دولت و صنعت با هدف بهبود دقت و وضوح زیرسطحی خصوصیات و نظارت است. ما همچنان به افزایش پایه مشتری و مشارکت فن آوری برای ما R&D فعالیت است.”

Petrolern LLC یک پیشرو در خدمات و ارائه دهنده فن آوری های زمان واقعی فن آوری و downhole tools برای نفت و گاز کربن ذخیره سازی و مخزن زمین گرمایی نظارت بر راه حل. آن را قادر می سازد امن تر عملیات و مقرون به صرفه تر تصمیم گیری برای حفاری تکمیل تحریک تولید و ذخیره سازی و ترویج توسعه سبزتر راه حل های انرژی. بازدید www.petrolern.com برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قابلیت ها و پروژه ها.

برای اطلاعات بیشتر در مورد تکنولوژی و فرصت های همکاری تماس با ما, Dr. Alan J. Cohenدر [email protected]

تصاویر مرتبط

image1.png

لینک های مرتبط

Petrolern صفحه مربوط به

منبع Petrolern LLC

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im