پیتر ناوارو: چین کالاهای تقلبی را تهدید می کند اقتصاد ما

اقتصاد ایالات متحده و همچنین ایمنی عمومی است که در معرض خطر میلیاردها دلار محصولات تقلبی که در حال صادر و فروخته شده در سایت های تجارت الکترونیک مانند آمازون و علی بابا اما سرکوب آمدن پیتر ناوارو, مدیر دفتر تجارت و تولید, سیاست, روز جمعه گفت.

“ما در حال آمدن سخت” ناوارو گفت: فاکس نیوز’ “Tucker Carlson امشب.” “آنها یا رفتن به بازی توپ و رفع این خود و یا ما در حال رفتن به آن را برای آنها است. اما در هر صورت آمریکا است که آسیب های این.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است “واقعا مصمم” است که با فروش کالاهای تقلبی را متوقف خواهد کرد “و شما می دانید که هنگامی که رئیس جمهور مصمم است آن را به توقف” گفت: Navarro.

او گفت کارلسون که تحت یک عملیات “مگا فلکس” صادرات چین قرار گرفت و “نتایج شگفت انگیز است.”

بررسی تقلبی موارد که منجر به یک Department of Homeland Security گزارش که در بخش بین الملل سایت تجارت الکترونیک برای تسهیل تقلبی فروش تعیین کرده است که بیش از 10 درصد از میلیون بسته هایی که می آیند از چین شامل قاچاق اقلام و حدود نیمی از کسانی که تقلبی موارد هر کجا اعم از کیف های دستی به داروهای تجویزی.

“شما باید کنترل مواد مانند فنتانیل” گفت: Navarro. “شما باید به چیزهای عجیب و غریب مانند تفنگ صدا خفه کن جعلی گواهی نامه ی رانندگی. این یک بیماری همه گیر از تقلبی.”

DHS گزارش همچنین شامل یک طرح برای سرکوب آمازون و دیگر سایت های تجارت الکترونیکی با مجازات و جریمه اگر آنها را ترک نکنید اجازه می دهد آیتم های به فروش می رسد.

این تحقیقات می رود تا ژوئن 2016 زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده در طول مبارزات انتخاباتی خود برای سرکوب چینی سرقت مالکیت معنوی.

“جعل و تقلب است که واقعا ناب ترین بیان این که” ناوارو گفت.

نظرات خود را به عنوان یک اختلاف و درگیری بین ناوارو و مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس. با توجه به واشنگتن پست Navarro است متهم بزوس از حمایت از یک جلسه با او به بحث در مورد تقلبی فروش. آمازون در حال حاضر می گوید که آن را ارسال مدیران شرکت نمی بزوس برای دیدار با Navarro.

“فقط در هفته گذشته در دفتر بیضی رئیس جمهور امضا فرمان اجرایی که به ما اجازه خواهد داد که به تدریج کنترل جریان از این مسائل از چیزهایی مانند چین ارسال از چین گفت:” ناوارو. “2020 سال است ما باید برای متوقف کردن این به دلیل این است که صدمه زدن به آمریکایی ها است.”

شده اند وجود دارد گزارش از آیتم های خطرناک از جمله انفجار باتری و ناامن صندلی ماشین همراه با مواد غذایی فاسد موارد, او گفت:.

“مشکل در سیستم است که تمام بار می افتد در دولت به بازرسی و حقوق مالکیت فکری دارندگان اساسا پیدا کردن این مسائل در آمازون و گزارش آن گفت:” ناوارو. “آمازون بر خلاف آجر و ملات خرده فروشان می شود به اسکیت بازی کردن scot-free به دلیل قوانین وجود دارد که در حال ساخته قرار نیست مقدار مسئولیت را بر روی آنها. این چیزی است که ما در حال تلاش برای تغییر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر