در این سال هر بازدید کننده یک فرصت برای ایجاد یک عملکرد و سبک طرح ارتقا در مشورت با یکی از ونس & Hines’ محصول ، این ونس & Hines آن را به شما (TM) مشاوره اجازه می دهد تا سواران برای ایجاد یک شخصی برنامه ریزی برای به روز رسانی دوچرخه خود را نگاه و عملکرد. هر طرح است شخصی بر اساس سوار موتور سیکلت سواری سبک و بودجه. این شرکت انتظار دارد یکی از گزینه های محبوب به جدید خود را Torquer 450 لغزش فایرفاکس طراحی شده به طور خاص برای ارائه صدای عالی و سبک و عملکرد به Harley-Davidson M8 تور دوچرخه در حالی که انتشار و سازگار در تمام 50 ایالت.

سواران می توانید انتخاب کنید برای ارتقاء در محل و یا ممکن است استفاده از ونس & Hines آن را به شما (TM) سند مشاوره به محلی خود فروشنده موتور سیکلت انجام نصب و راه اندازی.

“ما همه چیز را گرفته است تا شکاف دیگر در این سال گفت:” جان Potts, Vance & Hines رئیس فروش و بازاریابی. “تمام صفحه نمایش های جدید برای کمک به مشتریان و درک بهتر هر یک از محصولات ما شایسته ترین کارکنان در صنعت و یک تجربه شخصی برای هر سوار که بازدیدکننده داشته است.”

2020 برنامه طول می کشد تجربه به موتور سیکلت حوادث از ساحل به ساحل با توقف اضافی اضافه شده در طول سال. فعلی مسیر شامل: Daytona Bike WeekDaytona Beach, FL), آریزونا هفته دوچرخه (Phoenix AZ), Laughlin رودخانه اجرا (Laughlin, NV) دوچرخه هفته (گل تلفونی ساحل SC) متولد, رایگان Show (Orange County, CA) سیاه تپه رالی (Sturgis SD), Delmarva هفته دوچرخه (Salisbury, MD) خیابان ارتعاشات (Reno, NV), دوچرخه, Blues & BBQ (فایت AR), Biketoberfest (Daytona Beach, FL).

مکان دقیق برای هر تور را متوقف می توان در رویدادهای بخش از ونس & Hines وب سایت.

در مورد ونس & Hines

ونس & Hines نام تجاری همواره در مورد افزایش نشاط از موتور سیکلت سوار. آن زمانی آغاز شد که تری ونس و بایرون Hines جوان بودند علاقه مندان در جنوب کالیفرنیا موتور سیکلت مسابقه کشیدن صحنه. تری همیشه می خواستم برای رفتن سریع تر و بایرون می دانستند چه را که اتفاق می افتد. خود را در مسیر موفقیت و جلب توجه دیگر روروک مخصوص بچه ها دوچرخه سواران و موتور سیکلت تولید کنندگان که ترجمه به تجاری تقاضا برای محصولات و خدمات خود را. امروز این شرکت به فروش می رساند طیف گسترده ای از عملکرد و سفارشی کردن لوازم جانبی را برای تقریبا هر نام تجاری از موتور سیکلت. ونس & Hines استراتژی باقی می ماند همان زمانی که آنها تاسیس شد در سال 1979; را دوچرخه سریعتر در مسیر مسابقه و استفاده از آن آموخته را تاثیرگذار محصولات برای دوچرخه سواران.

مطبوعات تماس با ما:

استیو Piehl
414-375-0475
[email protected]
https://vanceandhines.com/

منبع ونس & Hines

لینک های مرتبط

https://vanceandhines.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im