شاید برخی سابق وحشی GM درست بود در مورد کوین Fiala پس از تمام

وحشی است در حذفی مسابقه تا حد زیادی به دلیل Kevin Fiala که برگ حق رای دادن در موقعیت بی دست و پا بنگاه با تشکر از شما توجه داشته باشید به او که هیچ کس می خواهد به نام.

درست است: پل فنتون.

به عنوان مدیر کل فنتون به سرعت کار می کرد برای تبدیل شدن به محبوب حداقل کارکنان در تاریخ. او همچنین معامله Mikael Granlund به نشویل برای Fiala در یکی از بهترین معاملات در تاریخ حق رای دادن.

شاید با تجربه تر GM را بدست یک پیش نویس انتخاب اضافه شده به تجارت اما متفاوت جنرال موتورز ممکن است به حال این بینش Fiala که فنتون را به عنوان یک سابق ارزیاب برای شکارچیان. روز او معامله برای Fiala, فنتون او را به نام “برق” و Fiala در حال حاضر نگه داشتن چراغ در وحشی.

مینه سوتا شده است به دنبال یک بازیکن مثل Fiala پس از ساخت و ساز آغاز شد در اکسل انرژی مرکز. فنتون فرود آمد و او برای یک مرکز که در سنت بزرگ وحشی, مبارزات به نمره اهداف.

یکشنبه شب Fiala خود را ادامه داد به ثمر رساند شراب خواری اضافه کردن یکی دیگر از هدف و کمک های وحشی را 4-3 به زیان واشنگتن پایتخت چه در زمان احساس مانند یک دوئل شخصی با الکس Ovechkin.

“که سرگرم کننده بود” Fiala گفت: پس از ارائه مورد نیاز مراثی در مورد از دست دادن. “این بسیار سرگرم کننده بود. یک بازی بزرگ و یک تجربه بزرگ است.”

وحشی تمام زمان گلزن برجسته است Mikko Koivu که اولیه نقص همواره فقدان هدف-توانایی به ثمر رساند.

Koivu دارای 271 امتیاز بیشتری نسبت به شماره 2 در لیست ماریان Gaborik که در مینه سوتا برای فقط هشت فصل است. شماره 3 توسط ژاک Parise که در هشتم فصل در مینه سوتا است.

شماره 4 توسط Pierre-Marc بوچارد و شماره 5 دفاعی فکر defenseman Ryan Suter.

بهترین مچ شات در حق رای دادن تاریخچه متعلق به Gaborik که او نیز صاحب بهترین مبارکه سرعت. بهترین slapshot متعلق به برایان Rolston. Parise بهترین net-جبهه مکانیک و بوچارد رتبه در میان بهترین stickhandlers.

قبل از Fiala, Gaborik شد که وحشی ترین و با استعداد و پویا بازیکن اما او بسیاری از آسیب خود را در breakaways. او به ندرت آنچه را که Fiala به طور معمول می کند: نگاهی به جن بافت از طریق سه بازیکن و انتخاب یک گوشه.

Gaborik نیز به ندرت لعنتی دور از راه دور به عنوان Fiala بود زمانی که او به ثمر رساند با یک پرتاب در بازی قدرت در دوره اول در روز یکشنبه.

که Fiala را 20th هدف از این فصل است. او دارای 21 امتیاز و 11 گل در گذشته 14 بازی. او به ثمر رساند تا یک گل در چهار مستقیم و در شش تا از هفت بازی گذشته خود.

“هر شب او را به آوردن آن گفت:” مربی موقت Dean Evason. “ما صحبت های زیادی در مورد بلوغ خود را در سطح او را درگیر در هر بازی در شیوه با هم تیمی های او بازی چنین خوب هاکی و در یک زمان بسیار مهم.”

Fiala به ثمر رساند اهداف زیبا. این دید که وحشی طرفداران عادت.

یکشنبه شب وحشی در زمان سریع 1-0 شود در یک هدف توسط رایان Donato و سپس پایتخت را به ثمر رساند سه مستقیما از جمله دو در Ovechkin slapshots.

فقط زمانی که وحشی نگاه outclassed این lefthanded-تیراندازی Fiala ارائه یک تصویر آینه به righthanded Ovechkin, رانندگی, افزایش شات گذشته پایتخت دروازه بان برادن هولتبی.

Koivu همواره رواقی در بهترین. Gaborik خجالتی به نظر می رسید. Fiala است که نه تنها تبدیل شدن به سرگرم کننده ترین بازیکن در تاریخ — اما او رفتار به عنوان اگر مظاهر پتانسیل ستاره شدن هستند یک هدیه است نه یک نفرین.

در سال های اخیر حتی زمانی که وحشی شد و کارآمد ادبانه آن معمولا به دلیل جن در اختیار داشتن و یا ریگ اهداف یا جن جنبش است. Parise هر دو از بهترین و ناب ترین وحشی رو به جلو به عنوان یک بازیکن که در تولید نقاط رانندگی به خالص و درصد.

Fiala بیشتر هنری تر و با استعداد تر — آیا ما مجاز به این می گویند در مورد یک بازیکن ؟ — سرگرم کننده است.

فقط در صورت وحشی می شود هرگز در اطراف برای ارسال این کارت به من اجازه ارائه مناسب احساسات:

با تشکر پل فنتون. وحشی شده اند unwatchable اگر شما تا به حال ساخته شده است که در مقابله.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>