اجرای زنده در Kuaishou, Lang Lang می آید و پس از 6 ماه وقفه

سرگرم کننده جمعیت با ترکیبی از آهنگ ها, داستان بازی ها, لانگ چین بدمینتون قهرمان المپیک Cai یونو محبوب ملکه نه توپ پان Xiaoting نیز مهمان-ستاره دار در نشان می دهد. سه نفر reminisced در مورد بازی های آنها را در طول دوران کودکی خود را با شروع از 80s تمام راه را به 2000s و همچنین نمایش مهارت های خود را از طریق ورزش و موسیقی در چالش است.

هنگامی که یادآوری دوران کودکی خود را در 90s Lang pگذاشته یکی از خود شروع فاز مورد علاقه Étude Op. 10, No. 5 in G♭ عمده توسط فردریک شوپن, وایing the online audience.

این اولین livestream میزبانی Lang به عنوان آخرین livestream همچنین در Kuaishou شد ویژه ولنتاین برگزار شد در اوایل سال جاری به افتخار حمایت از تلاش ها در برابر COVID-19.

میزبانی Kuaishou, لنگ livestream جذب جریان اصلی موفقیت با بیش از 3 میلیون و در تنظیم و شرکت از طریق نظرات و هدیه. محبوبیت این نشان می دهد نشان داده است که تغییر در حرکت به livestream نرم افزار مانند Kuaishou است که در اینجا به ماندن بگیرید. با بیشتر متقاطع محتوا مانند لنگ را نشان می دهد Kuaishou پیشگام موج جدیدی از محتوای ویروسی به livestreaming بیشتر رایج در فرهنگ عامه است.

“توسط اتحاد fanbases و پرورش بیشتر ارتباطات Kuaishou با هدف ایجاد انعطاف پذیر جوامع در سراسر ژانرهای و پس زمینه” گفت: Yan Qiang معاون ارشد رئیس جمهور از Kuaishou.

در مورد Kuaishou تکنولوژی

Kuaishou توسعه فن آوری محتوا های سیستم عامل و باعث می شود محتوای تولید ، توزیع و مصرف سریع و آسان است. مطالب ما توصیه سیستم ساخته شده است در یک درک عمیق از کاربران ما و مطالب به اشتراک گذاشته شده در سیستم عامل های ما هر روز است.

گل سرسبد ما محصول Kuaishou است چین پیشرو کوتاه تصویری به اشتراک گذاری و شبکه های اجتماعی پلت فرم که کاربران را قادر می سازد برای ضبط منحصر به فرد و لحظات به یاد ماندنی از زندگی روزمره خود و در تعامل با پیروان در زمان واقعی است. ما فن آوری ارائه می دهد کاربران بسیار تجربه شخصی و تشویق اعضای از همه جوامع برای ایجاد و کشف جالب و محتوای پویا.

در سال 2011 تاسیس Kuaishou تکنولوژی است که مقر آن در پکن با بیش از 10 ، 000 کارکنان و دفاتر در چین, ایالات متحده, هند و برزیل. ما قابل توجه سرمایه گذاران شامل DCM Ventures, Morningside سرمایه گذاری, سرمایه سکویا Temasek Holdings, Tencent و بایدو. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.kuaishou.com.

  • مارس 2011 GIF Kuaishou ایجاد شد و به عنوان یک محصول ابزار برای ایجاد GIFs متحرک
  • اکتبر 2013 GIF Kuaishou تبدیل شد به یک فرم کوتاه تصویری پلت فرم اجتماعی – Kuaishou
  • ژانویه 2015 Kuaishou را DAU (روزانه کاربر فعال) بیش از 10 میلیون
  • سپتامبر 2017 Kuaishou کل کاربران بیش از 600 میلیون و DAU بیش از 80 میلیون
  • دسامبر 2017 Kuaishou را DAU بیش از 100 میلیون
  • ژوئن 2018 Kuaishou فناوری تکمیل شده کسب Acfun یک ACG تصویری جامعه
  • ممکن است 2019 Kuaishou را DAU بیش از 200 میلیون
  • مارس سال 2020 Kuaishou را DAU بیش از 300 میلیون
  • جولای سال 2020 Kuaishou را Livestream DAU پیشی 170 میلیون

برای دانلود Kuaishou اینجا را کلیک کنید.

منبع Kuaishou تکنولوژی

لینک های مرتبط

http://www.kuaishou.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im