پردو مزارع تایید مثبت مورد COVID-19 در پری, گرجستان, مرکز تولید

SALISBURY, Md., مارس 28 سال 2020 /PRNewswire/ — Perdue مزارع آموخته امروز که دیپلم در ما پری گرجستان پردازش بیشتر تسهیلات که شده است به کار برای بیش از یک هفته آزمایش مثبت برای COVID-19. ما قادر به افشای جزئیات اضافی در اطراف این فرد مطابق با قوانین حفظ حریم خصوصی. پس از دریافت این اطلاع رسانی این شرکت بلافاصله تصویب آن همه گیر پاسخ پروتکل که به دنبال هدایت دقیق از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) از جمله:

  • اطلاع و هماهنگی پاسخ روش با كلیه احزاب (محلی مقامات بهداشت در محل وزارت کشاورزی ایالات متحده بازرس Perdue منابع انسانی و سلامتی کارکنان Coronavirus پاسخ رهبر و تسهیلات مدیر عملیات);
  • مصاحبه با تحت تاثیر قرار کاردانی به تعیین حرکات و تماس با دیگران;
  • چک کردن فیلم های ضبط شده از دوربین داخلی به ببینید که چه کسی شریک شده اند ممکن است در تماس نزدیک با (عرض شش متر و بیش از 10 دقیقه);
  • کاملا تمیز و بهداشتی کل تسهیلات فراتر از کامل بهداشت که همه از امکانات این شرکت تحت هر 24 ساعت و با مایع اضافی انجام شده در مناطق قابل دسترسی توسط تحت تاثیر قرار دیپلم در دوران قبل از 14 روز. این روش به شدت به دنبال دستورالعمل CDC برای این فرآیند;
  • به اطلاع همکاران بودند که به طور بالقوه در معرض آسیب کاردانی و ارائه آنها را با راهنمایی برای انجام یک ارزیابی خطر بالقوه خود را در معرض قرار گرفتن با استفاده از دستورالعمل CDC.

بیاورد و کاردانی است که در قرنطینه به مدت 14 روز در حالی که هنوز دریافت و پرداخت و بدون حضور مجازات و ممکن است بازگشت به کار هنگامی که تایید شده به انجام این کار توسط یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی.

این شرکت در ادامه افزایشی اقدامات پیشگیرانه در تمام امکانات آن که اجرا شد در اوایل ماه مارس برای حفاظت از سلامت همکاران از جمله افزایش بهداشت و تمیز کردن (بالا و فراتر کامل مایع است که تمام امکانات دریافت در هر 24 ساعت) و تمدید ساعت از بسیاری از محل مراکز سلامتی در امکانات که در دسترس هستند برای همه همکاران و خانواده های آنان رایگان است. علاوه بر این شرکت در حال اجرای متوسط چک کردن تمام امکانات و یادآوری همکاران به دنبال سی دی راهنمای بهداشت مناسب است.

“ما بزرگترین نگرانی برای سلامت و ایمنی از همکاران ما گفت:” پردو مزارع رئیس جیم Perdue. “ما متعهد به حمایت از آنها را به عنوان آنها باقی می ماند اختصاص داده شده به نقش خود به عنوان ضروری پرسنل در طول این زمان ناشناخته.”

هر CDC COVID-19 شناخته شده است به یک منتقله از طريق غذا پاتوژن و “به دلیل ضعیف بقای این coronaviruses در سطوح وجود دارد احتمال بسیار کم خطر گسترش از مواد غذایی محصولات یا بسته بندی که در حال حمل بیش از یک دوره از روز و یا هفته در محیط سرد و یا منجمد درجه حرارت.” پردو در ادامه به تنظیم دقیق پیشگیرانه استانداردهای ایمنی و بهداشت در تمام امکانات ما. همه Perdue محصولات همچنان USDA بازرسی و ساخته شده با بالاترین استانداردهای ایمنی و کیفیت.

در مورد Perdue مزارع
ما یک نسل چهارم خانواده متعلق به سازمان غذا و کشاورزی شرکت ما 100هفتم سال از کسب و کار. از طریق ما اعتقاد مسئول غذا و کشاورزی ما توانمند سازی مصرف کنندگان و مشتریان و کشاورزان از طریق مورد اعتماد انتخاب در محصولات و خدمات.

این PERDUE® نام تجاری شماره یک نام تجاری از مرغ تازه در آمریکا و شرکت رهبر در مرغ ارگانیک در آمریکا و Perdue تجارت محصولات کشاورزی بین المللی محصولات کشاورزی و خدمات شرکت است. در حال حاضر ما در صدمین سال ما مسیر رو به جلو است در مورد بهتر شدن نه فقط بزرگتر است. ما هرگز استفاده از مواد مخدر برای رشد و ارتقاء در پرورش دام و طیور و ما به طور جدی به پیشرفت ما رفاه حیوانات برنامه. مارک های ما هستند رهبران در هیچ-آنتی بیوتیک ها-همیشه و مرغ و بوقلمون و گوشت خوک و در USDA آلی خبره مرغ. اطلاعات بیشتر در corporate.perduefarms.com.

منبع Perdue مزارع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>