Peoria, Maricopa county ساکنان نبرد سنگ معدن از طریق لایه های بوروکراسی

لورا Passmore خسته است.

او خسته از دیدن یک پر از گرد و غبار و افزایش هر روز از معدن سنگ در نزدیکی خانه اش.

او خسته از صحبت با مقامات دولتی که هنوز برای رسیدگی به این مشکل است.

اما بیشتر از همه او خسته از بی خوابی شب جای خود غلت بزنید و عطفی در تخت خود استراحت قطع شده است خرد کردن از سنگ و بارگیری کامیون ها حداقل سه بار در هفته.

“شما صدای آن را به عنوان اگر شما زندگی می کنند در زیر یک غلتک coaster آن صدای chugging قطار بعدی به شما,” او گفت:.

Passmore زندگی می کند که در یک unincorporated منطقه ماریکوپا کانتی در نزدیکی دره مبارک پارک وی و 115 خیابان شده است تلاش برای تقریبا یک سال برای رسیدن به یک راه حل با معدن که توسط باد از جنوب غرب راک محصولات. معدن نیز در خدمت دو محلی بتن دسته ای از ارائه دهندگان: هسته Redi مخلوط و آریزونا مترو مخلوط.

او و دیگر ساکنان نزدیک ایجاد کرده اند که درخواست صحبت با مقامات دولتی و ملاقات با اپراتورهای معدن به بحث در مورد خطر انداخته است.

اما معدن نشسته در محل تلاقی سه حوزه های قضایی: شهرستان Peoria, Maricopa شهرستان و ایالت آریزونا است.

تا کنون هیچ کس در هر سطح از دولت شده است قادر به ارائه یک راه حل است.

با هر روز Passmore و همسایگان خود شده اند نا امید تر.

“ما در حال انجام با نامه ها و گوش دادن” او گفت:. “ما نیاز واقعی تغییر دهید.”

کیفیت زندگی نگرانی

Passmore اول آغاز شده و با توجه به سر و صدا در ماه اوت گذشته زمانی که این معدن آغاز شد “عامل در سراسر ساعت.”

در طول روز سر و صدا بود و همیشه حاضر. او و خانواده اش به طور منظم awoken در ساعات اولیه توسط سر و صدا.

“شوهر من است که یک آتش نشان است که به خانه می آید به خود را دریافت کنید و هنگامی که او به بیدار در اینجا بیش از او در ایستگاه آتش این مشکل است,” او گفت:.

Passmore نیز شروع به توجه به گرد و غبار در خانه او و در خیابان های تولید شده توسط معدن و خرد کردن عملیات در معدن.

“در ظرف دو روز از خانه من به طور کامل پاک وجود لایه ای از گرد و غبار روی همه چیز,” او گفت:. “و این که با درها و پنجره های بسته در تابستان. AC در حال اجرا است و آن را با کشیدن آن را در.”

Passmore تنها کسی نیست که با توجه به تغییر. در سراسر Agua Fria شستشو شمالی پیوریا را Tierra Del Rio محله استو فون ولد نگران بود.

زمانی که او برای اولین بار ساخته شده است و در خانه خود در ایالت تیرا دل ریو در سال 2014 گفت: “هیچ چیز در رفتن در همه در شستشو” اگر چه او آگاه این منطقه تا به حال معدن بالقوه است.

“من فقط نوع از تماشای آنها را رشد بزرگتر و بزرگتر و بزرگتر” فون ولد گفت. “آنها مانند یک شهر کوچک وجود دارد خارج وجود دارد در حال حاضر و در هیچ زمان و در طول تمام این رشد وجود دارد هر گونه اعلامیه فرستاده به ما که ما می تواند هر گونه ورودی.”

اما پس از آن او شروع به توجه به “دیوانه” سر و صدا و گرد و غبار و آلودگی است. او همچنین شروع به دیدن کامیون های بزرگ حمل سنگ و سیمان سفر “حق را از طریق محله ما.”

فون ولد و Passmore گفت: این مسائل به عنوان جزئی آزار دهنده است. اما با گذشت زمان آنها شروع به نگرانی در مورد سلامت اثرات معدن فعالیت های.

“ما چندین ساکنان زندگی نزدیک به معدن پایین آمدن با دره تب و غیر قابل توضیح ریه بیماری” Passmore گفت.

ساکنان شهرستان مانند Passmore ترس نیز پتانسیل آلودگی آب به عنوان معدن کارکنان حفاری های عمیق تر و عمیق تر در جستجوی سنگ.

“ما نمی هر گونه آب شهرستان و یا خصوصی آب” Passmore گفت. “تنها آب است که می آید از طریق چاه و ما واقعا کم عمق حفاری — 100 فوت و ما به آب است.”

فون ولد گفت که او احساس می کند معدن اجازه داده شده به کار گیرند بدون اینکه پاسخگو تاثیر آن بر جامعه.

“آن را مانند آنها می تواند هر زمان که آنها می خواهند با این حال آنها می خواهند و آنها در واقع می توانید فقط هر آنچه که آنها می خواهند با هیچ واکنش,” او گفت:.

جنوب غربی راک محصولات را پاسخ نمی دهند به آریزونا جمهوری اسلامی درخواست های مکرر برای نظر.

‘با اشاره انگشتان دست خود را’

فون ولد رسیده به پیوریا اول گفتن مقامات در مورد سر و صدا ثابت. آنها که او را مطلع معدن بود و نه در صلاحیت خود و پیشنهاد او صحبت می کنند با Maricopa County Sheriff ،

معاونین کلانتر به کارگردانی او به Maricopa County هوایی بخش کنترل کیفیت; مقامات وجود دارد گفت: او را به تماس با Arizona Department کیفیت محیط زیست.

مقامات با ADEQ به کارگردانی او را به شهر و شهرستان و دفاتر.

Passmore تا به حال تجربه مشابه زمانی که او شروع به تماس.

“ما تلاش کرده اند به رفتن را از طریق تمام کانال های مناسب,” او گفت:. “ما تا به حال حداقل پاسخ چرا که هر کس با اشاره انگشتان دست خود را در یک مسیر متفاوت به این دلیل که زمین به اشتراک گذاشته شده توسط خصوصی و دولتی و county حکومت.”

فون ولد گفت که او به سادگی شروع به تماس با هر کسی که گوش دادن. در سال گذشته او گفت که او در تماس است بسیاری از مقامات دولتی از جمله شهرستان سرپرستان و نمایندگان وزارت امور خارجه. او شده است دلسرد چگونه بسیاری از مقامات نادیده گرفته اند تماس های خود را.

“من و بعد فورا رفت واز به یک نقطه که در آن هر کسی که می خواهد با من صحبت من با آنها صحبت کنید,” او گفت:. “شما دریافت می کنید این افرادی که” این یک county, مشکل,’ ‘این دولت مشکل’ ‘این شهرستان مشکل’ و تمام.”

شهر و شهرستان و مقامات دولتی و همه اذعان دارند که آنها با دریافت شکایت های متعدد در مورد معدن عملیات. اما همه می گویند که برخی از نگرانی های مطرح شده توسط مردم در خارج از حوزه های قضایی خود را.

مسا معدن نبرد: شهرستان ساکنان جزیره در تلاش برای نجات خود تپه از معدن

کتی گرگوری شهرستان معاون مدیر پیوریا گفت: محل معدن نیاز به چندین سازمان های دولتی به کار با هم برای رسیدگی به این مشکل چیزی پیوریا تلاش کرده است به منظور تسهیل.

“ما کار کرده ام واقعا از نزدیک با ساکنان سعی کنید به واقعا تحت فشار قرار دادن گروه های مختلف که در خارج وجود دارد که برخی از توانایی برای نظارت بر عملیات” او گفت:. “تا آنجا که به شهر مربوط می شود ما انجام داده اند همه چیز را ما می توانیم تحت قدرت ما برای رسیدگی به این.”

باب Huhn سخنگوی Maricopa شهرستان را در بخش کنترل کیفیت هوا گفت: به دلیل معدن را عامل این اجازه با ADEQ این شهرستان نمی تواند گام در.

“بسیاری از شکایت ما ما بیرون بروید و نگاهی به هر حال,” او گفت:. “اما آن را ADEQ را صلاحیت حتی اگر آن را در یک شهرستان جزیره است.”

دولت است که اجرای آن از لحاظ مجوز با توجه به کارولین Oppleman سخنگوی ADEQ. اما اجازه نمی مجموعه ای از محدودیت در چه زمان این معدن می تواند کار کند و Oppleman گفت: شهر پیوریا نه ADEQ است که مسئولیت رسیدگی به شکایت سر و صدا.

او گفت: ADEQ انجام داده است “متعدد” انطباق بازرسی از این تاسیسات در زمان های مختلف در طول روز است. پس از این معدن را اجازه صادر شد در سال 2017, آن یافت شده است به noncompliant با اجازه دو بار: برای اولین بار یک رکورد نگه داشتن خطا و بعد از آن برای عدم آب جاده یک کنترل گرد و غبار اندازه گیری.

“تسهیلات اصلاح این موضوع و بازگشت به انطباق” Oppleman گفت. “به طور کلی این اپراتور دارای سابقه خوب و مطابق با ADEQ مورد نیاز است.”

معدن را اجازه داده شد در سال 2017, خوب است از طریق 2022.

این معدن همچنین دارای پنج سال اجاره با آریزونا دولت گروه زمین به عنوان بخشی از معدن واقع در زمین دولت. اجاره منقضی شده و در پایان ماه ژوئن.

لیزا اتکینز آریزونا دولت زمین کمیسر گفت: معدن ارائه شده است یک درخواست به گسترش آن را در اجاره نامه به مدت پنج سال دیگر. درخواست تحت بررسی است.

در حالی که دولت زمین بخش فرآیندهای فرمت درخواست معدن را می توانید در ادامه عملیات تحت شرایط اصلی خود را اجاره. اتکینز گفت: تعدادی از عوامل تعیین اینکه آیا یک اجاره نامه تمدید شده است از جمله انطباق با دولت و مقررات محلی.

“در حالی که ASLD است نه نظارتی آژانس به عنوان زمینه ای صاحب ملک و برای انجام عملیات رخ داده و دولت اعتماد زمین ASLD به رسمیت می شناسد و آن نقش و مسئولیت فعالانه درگیر در این فرآیند به اطمینان حاصل شود که نگرانی از ساکنان خطاب” اتکینز گفت.

فوریه جلسه

پس از ماه از شکایت گرگوری گفت: شهر پیوریا “در زمان رهبری” در راه اندازی یک جلسه بین ساکنان اپراتورهای معدن و مقامات دولتی.

این جلسه به نظر می رسید که منجر به برخی از راه حل های بالقوه. رفتگران خواهد بود به ارمغان آورد به محله اغلب به نگه داشتن جامعه ای پاک و عاری از باقی مانده و معدن توافق برای ساخت یک berm به کمک عایق محله از سر و صدا و گرد و غبار.

اپراتورها همچنین توافق کردند به جای پشتیبان beepers در وسایل نقلیه خود را با clappers که تولید سر و صدا است که حمل نمی کند به راحتی.

“این نوع از کم سر و صدا” فون ولد گفت. “آنها می توانند آن را بشنوند ،

اما پتانسیل خطر انداخته به سرعت فرار به مسائل است. گرگوری گفت: موانع به وجود آمد به دلیل این معدن نیز در خدمت ثانویه بتن عملیات. در حالی که این معدن از اپراتورها توافق برای اجرای تغییرات دیگر اپراتورها نیست.

“مشکل این است که وجود دارد بیش از یک اپراتور در خارج وجود دارد,” او گفت:. “اینجا جایی است که آن را می شود به چالش کشیدن به دلیل واقعی اپراتور است که اجاره های مختلف از شرکت های که در خارج وجود دارد گرفتن سیمان و احتمالا کار زود ساعت در صبح به دریافت کنید که به شغل قبل از اینکه هر زمان که آنها باید برای ریختن بتن در تابستان.”

برای مثال هنگامی که clappers نصب شده در معدن اپراتورهای کامیون فون ولد گفت: صدای پشتیبان beeping بهبود یافته اما نمی ناپدید می شوند.

“وجود دارد بنابراین بسیاری از لباس های دیگر که در داخل و خارج از آن وجود دارد که لازم نیست که ما هنوز هم پشتیبان beeping,” او گفت:.

این برنامه برای ساخت berm همچنین سقوط از هم جدا. فون ولد گفت: زمانی که این معدن شروع به ساخت ساختار آنها ساخته شده آن نزدیک به جاده فقط متری دور از خانه در unincorporated Maricopa.

“این درست در مقابل خانه های خود را,” او گفت:. “آن را زشت بود برای یک چیز و آن را تحریک heck از همه ساکنان. چرا آنها نمی ساخت berm نزدیک به جایی که آنها در واقع کار؟”

ساخت و ساز در berm متوقف هنگامی که ساکنان ابراز مخالفت به محل آن است. فون ولد گفت: اپراتورهای معدن هرگز شروع به ساخت و ساز در ساختار نزدیکی خانه اش در ایالت تیرا دل ریو.

Passmore گفت: او نا امید شده بود پس از جلسه نتوانسته نگرانی خود را.

“ما تا به حال برخی از گوش دادن گوش, اما هیچ کس به نظر می رسد قادر به حرکت توپ به جلو” او گفت:.

گرگوری گفت: وجود دارد هیچ چیز بیشتر است که پیوریا می توانید انجام دهید اگر چه این شهر ادامه خواهد داد و در تلاش برای کار با شهرستان و مقامات دولتی. او گفت که او احساس می کند برای ساکنان این منطقه حاکی از وجود “برخی مشروع کیفیت زندگی و نگرانی است.”

با توجه به مراحل بعدی

حتی قبل از ماه اوت گذشته برخی از ساکنان در حال حاضر ابراز دلخوری با معدن عملیات.

Passmore گفت که در سال 2018 یک سال پس از این معدن آغاز شده در منطقه عملیاتی یکی از ساکنان مشورت با وکلا در مورد وضعیت و ارسال اپراتورهای معدن بس و دست برداشتن نامه.

“زمانی که من در صحبت با وکیل آنها گفت: آنها می خواستند آن را یک گام بیشتر به این دلیل که آنها احساس آنها در یک موقعیت برای انجام این کار” Passmore گفت. “اما مشتری در زمان نمی خواهم.”

در حال حاضر Passmore است و با توجه به آنچه که او انجام خواهد داد.

Passmore بازگشت از یک هفته تعطیلات در روز چهارشنبه. او کشف کرد که معدن عملیات منتقل شده بود عازم جنوب نزدیکتر به او و گفت: او احساس می کند مجبور به دفاع از خانه خود را.

“ما در حال ریختن پس انداز زندگی ما به خانه ما در اینجا,” او گفت:. “این نیست که من استارت صفحه اصلی. این جایی است که شما با قرار دادن قلب خود را به آن و همه چیز شما ساخته شده است به این دلیل که شما در اینجا برای زندگی است.”

یک سوال و یا نوک ؟ رسیدن به خبرنگار ساشا Hupka در [email protected] و یا در توییتر @SashaHupka.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im