پیوریا مرد می گوید: کمبود تخت بیمارستان قرار دادن یک توقف به خود پیوند کلیه عمل جراحی

برای کمبود تخت بیمارستان دارن Skousen می گوید که او قادر به دریافت و پیوند کلیه در روز جمعه.

در روز پنج شنبه گفت: او یک تماس از بنر-دانشگاه پزشکی پیوند موسسه گفتن او را او برای اولین بار در خط برای یک اهدا کننده کلیه. او سوار به مرکزی ققنوس آیا لازم دبستان کار — از جمله یک تست است که تایید او منفی بود برای COVID-19 — و بازگشت به پیوریا خانه که در آن او بسته بندی شده کیسه ای برای خود پیش بینی پنج شنبه شب اقامت در بیمارستان.

اما چند ساعت بعد از پیوند مرکز نامیده می شود می گویند عمل جراحی شده بود لغو شد به دلیل نبود تخت بیمارستان در دسترس است.

“من پرسید: اگر آنها می توانید آن را در حوزه های مختلف بیمارستان” Skousen, 43, گفت آریزونا جمهوری در روز جمعه. “آنها فقط گفت:” نه.””

او به شوخی که از او پرسید اگر یک گنجه که در آن او می تواند راه اندازی اما جواب همان بود.

از طریق یک سخنگوی بنر سلامت کاهش یافته است به نظر با استناد به حریم خصوصی بیمار. Skousen را پیوند جراح بازگشت نیست یک تماس برای اظهار نظر در روز جمعه. جمهوری بررسی سوابق پزشکی Skousen به اشتراک گذاشته است که نشان می دهد او قرار داده شده بر روی بنر پیوند لیست سال گذشته است.

یک نظرسنجی در ایالات متحده آمریکا پیوند مراکز انجام می شود در اواخر ماه مارس مستند “کاهش قابل توجه” در جامد-پیوند اعضا پس از رمان coronavirus همه گیر آغاز شد. بررسی منتشر شده در مجله پزشکی لانست یافت که بزرگترین کاهش در پيوند کليه.

محققان در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده پزشکی نسبت به کاهش عدم اطمینان بیش از چگونه COVID-19 تاثیر می گذارد پیوند اهدا کنندگان و دریافت کنندگان و همچنین پتانسیل برای این ویروس به پایمال کردن سیستم مراقبت های بهداشتی.

اگر Skousen را از دست ندهید فرصت خود را برای دریافت یک اهدا کلیه ممکن است این ارگان تحویل داده شد به بیمار دیگر در جای دیگر.

ایالات شبکه برای ارگان های نظارت ملی پیوند عضو سیستم با سیاست های در مورد نحوه رسیدگی به اهدا اعضای بدن و کامپیوتری سیستم تطبیق. وب سایت خود را می گوید اهدا ارگان های همسان هستند بر اساس پزشکی فنی دهنده و گیرنده.

“به طور کلی محلی نامزدهای دریافت ارگان ارائه می دهد قبل از کسانی که ذکر شده در دور بیمارستان” آن را می گوید. این سایت می گوید اهدا کلیه ها می تواند تنها حفظ 24-36 ساعت.

نمایندگان در شبکه نیست, پاسخ به سوالات در روز جمعه در مورد Skousen است.

برای Skousen اخبار بود deflating پس از اینکه در دیالیز به مدت 19 ماه است.

“هیچ کلیوی” او اعلام کرد که در Facebook صفحه که در آن او تواریخ سفر خود را به دریافت یک جدید کلیه. “همه چیز خوب نگاه اما هیچ تخت های موجود برای من به یک اتاق.”

ساعت قبل او شده بود و خوش بینانه است. این سومین بار در کمتر از سه ماه است که او در تماس بوده در مورد یک مسابقه بالقوه. دو تماس کار نمی کند. این بار همه چیز به دنبال خوبی: او در بالای لیست کار خون همسان و او منفی COVID آزمون.

“تلاش برای گرفتن بیش از حد هیجان زده” او ارسال شده در Facebook صفحه در روز پنج شنبه. “اگر شما فکر می کنم در مورد آن ارسال برخی از vibes خوب و نماز را به اهدا کننده و خانواده خود را.”

روز جمعه او فلسفی.

“من نمی گسل بنر در هر راه” Skousen در مصاحبه ای گفت:. “اگر وجود دارد هیچ جایی وجود ندارد ،

دولت در بخش بهداشت و درمان را COVID-19 داده ها آنلاین نیست آدرس بستر و ظرفیت در بیمارستان های خاص, اما آن را نشان می دهد بیمارستان ها به طور کلی بیشتر کامل است.

از روز شنبه تنها 15 درصد از تخت بستری و 9 درصد از بزرگسالان فشرده-واحد مراقبت تخت در دسترس بود با توجه به Arizona Department of Health Services. شده اند وجود دارد تقریبا 92,000 مثبت COVID موارد و 1,788 مرگ و میر.

Skousen می کند سرزنش COVID — “کاملا.”

“پوشیدن ماسک به عنوان آنجا که ممکن است دور ماندن (از جمعیت)” او گفت:. “به نظر می رسد مانند تهدید واقعی است.”

مردم نیاز به نگه داشتن در ذهن است که COVID دارای اسپین آف اثرات مانند انکار تخت بیمارستان برای پیوند نامزد او گفت:.

Skousen که با این نسخهها کار برای گلندیل پارک ها و تفریح و سرگرمی گروه گفت که او طول می کشد استاندارد COVID احتیاطی با توجه به وضعیت پزشکی است.

“من قطعا پوشیدن یک ماسک من فاصله اجتماعی, من از خانه کار می کنند در بیشتر قسمت ها,” او گفت:. او را محدود می کند که می تواند به خانه او سهام با نامزد خود و بچه های خود را و به طور کلی کم گذاشته.

او شروع دیالیز در ماه دسامبر سال 2018 پس از یک زودتر پیوند کلیه شکست خورده است. او شده است یک کلیه بیمار پس از سن 25 زمانی که عوارض ناشی از خون رگ بیماری او هزینه یک کلیه.

بدون تخت متوجه شد deflating او گفت: اما او خود را “حزب ترحم” پنج شنبه و در تلاش است به ماندن مثبت است.

“من کمی غمگین من نوع از انتظار نیست تا زمانی که مردم دیگر” Skousen گفت: از اینکه پس از نزدیک به یک کلیه. “این یک کار بسیار دشوار و روند من منتظر انجام دياليز هر شب.”

در حال حاضر او را به انتظار.

اما خود را بالا غذای آماده از تجربه نیست در مورد پوشیدن ماسک یا اقامت در خارج از جمعیت.

“همه باید ثبت نام برای یک اهدا کننده عضو” او گفت:. “مردم باید واقعا فکر می کنم در مورد زندگی اهدا کنندگان.”

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @maryjpitzl.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de