پیوریا است یک گام نزدیک تر به تخریب طولانی خالی Smitty ساختمان بسیاری از تماس eyesore

آریزونا دادگاه تجدید نظر تایید یک تصمیم گیری است که می تواند پایان یک سال اختلاف و پایین آوردن یک Smitty فروشگاه مواد غذایی در مترو ققنوس که بسیاری از نمایش به عنوان یک چشم درد.

طولانی خالی ساختمان در نزدیکی 84 و بزرگ راه در پئوریا شده است این مرکز از اختلاف بین مسئولان شهرستان که می خواهید به آن را تخریب و صاحب ران Hassid که می خواهد به فروش آن را برای سود.

اختلاف می رود تا سال 2018 زمانی که Hassid اول دادگاه تجدید نظر این شهر به منظور تخریب ساختمان. این شهرستان از هیئت تجدید نظر تایید تخریب بنابراین Hassid زمان آن را به Maricopa County Superior Court. اما دادگاه و در حال حاضر در دادگاه طرفه با شهرستان.

Hassid می تواند درخواست تجدید نظر تصمیم دادگاه به آریزونا دیوان عالی کشور اما هیچ تضمینی وجود ندارد دادگاه خواهد شنیدن در این مورد.

یک پیوریا سخنگوی گفت: این شهرستان خواهد تعیین گام های بعدی پس از این مدت زمان برای یکی دیگر از درخواست تجدید نظر را تصویب کرده است.

در ضمن Hassid ثبت شده است $4 میلیون اطلاع از ادعا در برابر شهر است که می تواند منجر به بیشتر حقوقی کشمکش است. او مدعی است که شهر کارکنان تجاوز در اموال خود و با دخالت یک فروش بالقوه.

طرف دادگاه با پیوریا

Hassid در سال 2018 اولین درخواست کرد به منظور تخریب ساختمان به یک شهر هیئت تجدید نظر که اجازه نمی دهد او را به ارائه گزارش در ساختمان ایمنی او به سفارش از یک مهندس. او در غیر این صورت مجاز به صحبت می کنند قبل از هیئت مدیره.

او ادعا کرده است در دادگاه که در شهر, تجاوز خود را به دلیل فرایند اجازه می دهد او را به حال حاضر است که شواهد. دادگاه تجدید نظر مخالف.

“(Hassid) تا به حال این فرصت را به انجام در حال حاضر اعتراض و استدلال به هیئت مدیره” فوریه تصمیم می گوید. “ما به این ترتیب نتیجه گیری … (او) دریافت دادرسی در ارتباط با هیئت مدیره جلسه.”

صاحب ساختمان می خواهد $4M از شهر

Hassid ادعا در برابر پیوریا مدعی است که:

  • کارگران شهرستان تجاوز با آمدن بر روی ملک و قرار دادن یک زنجیره لینک حصار در اطراف آن است.
  • حصار در اطراف ساختمان دخالت کرده است با خریداران بالقوه است.
  • مقامات شهر “عمدا دخالت” با خریداران علاقه مند باعث Hassid به از دست دادن در معاملات متعدد.

“این شهرستان است به اطلاع دیگر خریداران بالقوه که شهر حاضر اجازه می دهد تا توسعه مجدد از اموال” این ادعا می گوید.

Hassid ادعا می کنند به دنبال 4 میلیون دلار از این شهر اما ادعا می کند می گوید او را برای حل و فصل $3.25 میلیون اگر شهر می پردازد و در عرض 40 روز از دریافت این ادعا است. Hassid نمی خواهد نظر و اشاره کرد که او “بدانند مراحل بعدی.”

پیوریا نمی خواهد آدرس اتهامات در Hassid متوجه ادعا اگر چه شهرستان سخنگوی جن استین گفت: پیوریا خواهد “با شور و نشاط در دفاع از موقعیت خود را.”

قاضی: ساختمان های بیماری ‘وحشتناک’

Hassid و مستقر در کالیفرنیا کاردانی اول خریداری قدیمی Smitty ساختمان در سال 2006 برای $3.5 میلیون. او شده است تلاش برای فروش آن از سال 2010.

او اذعان ساختمان کار دارد اما حفظ آن را تقریبا به عنوان بد به عنوان شهر گزارش می گویند. گزارش آن را به نام ساختمان “مورد غفلت قرار گرفته و آسیب دیده” و یک خطر ایمنی.

یک Maricopa County Superior Court judge توافق با شهرستان.

“وضعیت ساختمان است که برای قرار دادن آن ملایم وحشتناک” قاضی تیموتی Thomason نوشت: در سال 2019 تصمیم گیری است.

رسیدن به خبرنگار جاشوا بولینگ در [email protected] یا 602-444-8138. او را دنبال کنید در توییتر @MrJoshuaBowling.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>