پیوریا اعلام وضعیت اضطراری در بسته کتابخانه و دیگر امکانات شهرستان برای جلوگیری از گسترش coronavirus

پیوریا اعلام دولت محلی اضطراری در 19 مارس است و به تدریج سخت تر محدودیت به سرعت گسترش جدید کروناویروس.

رژیم صهیونیستی. mlb محدود ناهار خوری در رستوران در 20 مارس و دستور میله تئاتر و سالن های ورزشی در هر شهرستان با تایید موارد است.

کمتر از دو هفته بعد Ducey در مارس 30 صادر ایالت اقامت در خانه جهت است که اجرا خواهد شد از طریق آوریل است.

پیوریا گفته مقامات اورژانس اعلام خواهد شد کمک به این شهرستان دریافت ایالتی و فدرال کمک.

“ایمنی و رفاه ما ساکنان باقی مانده است ما بالاترین اولویت” شهردار کتی Carlat گفت. “وجود دارد بسیاری از چالش های مرتبط با این بیماری همه گیر اما یک چیز روشن است — آن را به هر یک از ما کار عمدا برای کاهش تماس فیزیکی برای کند کردن روند گسترش این ویروس است.”

چه باز در پئوریا

پیوریا بسته شده است تمام ساختمان های شهر به این مکان تا اطلاع ثانوی.

امکانات رفاهی در پارک های شهر نیز توقیف تا اطلاع ثانوی. کسانی که امکانات عبارتند از: دستشویی زمین بازی تنیس و بسکتبال دادگاه “انتخاب” رشته های ورزشی, محله پارک پارکینگ و گروه مناطق بازی.

رمادة رزرو لغو طریق حداقل مارس 30.

“پس از بررسی اجرایی نظم و CDC دستورالعمل های ما مطمئن هستیم که این تصمیم به نفع سلامت و ایمنی ما ساکنان” جان Sefton پیوریا مدیر از پارک های تفریحی و امکانات جامعه در بیانیه ای گفت:. “ما به شدت تشویق به ورزش و فعالیت در فضای باز در پارک های ما; با این حال انجام این کار باید در هنگام مصرف توصیه می شود اقدامات احتیاطی.”

تمام شهر کتابخانه ها بسته شده و در حال حاضر همراه با تفریح و سرگرمی مراکز پیوریا مرکز هنرهای نمایشی و غرب دره موزه هنر.

کتاب قطره باز خواهد ماند و از دوشنبه تا جمعه و ساکنان هنوز هم می توانید چک کردن دیجیتال و کتاب و فیلم و موسیقی را از این شهر کتابخانه آنلاین در peoriaaz.gov/library.

ریو ویستا تفریح اعضای مرکز باید عضویت خود را تمدید با توجه به این شهرستان است.

پیوریا تعویق یا لغو شد, شهرستان, حمایت, حوادث, برنامه ها و جامعه ورزشی لیگ از طریق آوریل است. رویدادهای خاص مانند دوم شنبه در پئوریا هنر و جشنواره فرهنگ و شکار تخم مرغ عید پاک در حال لغو شد.

ضروری شهرستان خدمات مانند امنیت عمومی سطل آب و فاضلاب در ادامه به اجرای. آب shutoffs به حالت تعلیق تا زمانی که ممکن است 10.

“ما هر کاری لازم باشد برای اطمینان از تداوم خدمات ضروری برای پیوریا ساکنان به عنوان ما در تلاش برای محافظت و حفظ بهداشت عمومی و جلوگیری از گسترش Covid-19,” Carlat در بیانیه ای گفت.

چگونه برای نظارت بر شهر کسب و کار

شورای شهر و برنامه ریزی و منطقه بندی کمیسیون livestreaming جلسات آنلاین از طریق این شهر YouTube و Facebook pages.

“همانطور که ما همچنان به درک تاثیر COVID-19 محدود کردن تعامل جامعه در نظر گرفته شده است برای حمایت کند کردن روند گسترش این ویروس” شهردار گفت.

اطلاعات بیشتر در مورد تاثیر خدمات را می توان در وب سایت شهر.

رسیدن به خبرنگار جاشوا بولینگ در [email protected] یا 602-444-8138. او را دنبال کنید در توییتر @MrJoshuaBowling.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>