Peoria, برادران امید خود را از دست ساز کارت را تشویق به COVID-19 بيمار

Manpreet Chadha و همسرش, Krishdeep هر دو پزشکان و گفت: فرزندان خود را یک شب در مورد کارت تشکر از شما ارسال شده به کارکنان مراقبت های بهداشتی در بیمارستان.

فرزندان خود فکر کرده اید که آیا بیماران که نمی توانید به بازدید کنندگان بودند دریافت کارت بیش از حد.

“ما متوجه شد که بیماران خواهد بود احساس تنهایی و ما می خواستم به برخی از شادی به آنها گفت:” Hurshneet که 15.

Hurshneet و برادرش Pravneet, 12, جمع آوری مداد رنگی و نشانگر cardstock و شروع به ساخت کارت های خود را در پئوریا اتاق ناهار خوری.

Pravneet اذعان می کند او را بهترین هنرمند اما او فکر نمی کند که آن را مهم است. “ما در نقطه ای از شادی می شود در سراسر,” او گفت:.

بر روی کارت آنها ارسال, نشاط بخشی, نقل قول هایی مانند “don’t worry, be happy” و “این است که در مورد چگونه به شما رسید. آن را در مورد چگونه شما می توانید ضربه زدن و نگه داشتن در حال حرکت رو به جلو” از فیلم “راکی.”

“ما می خواهیم آنها را به مبارزه با بیماری خود و نه تسلیم” Hurshneet گفت.

پسران خود را اول تحویل در ماه مه 200 کارت برای بنر Estrella مرکز پزشکی. از آن پس آنها را ساخته اند و تحویل 1,000 کارت به بیمارستان ها و ملت ناواهو.

روز چهارشنبه آنها در زمان کارت و کیسه های پر از آب و مواد غذایی و سرفه قطره, لوازم آرایش و موارد دیگر به دایره شهرستان غیر انتفاعی ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی مراقبت از افراد با COVID-19 که بی خانمان هستند.

آنها نشانه کارت از “پروژه لبخند AZ.” آنها به ایجاد یک Facebook صفحه درخواست دیگران برای ایجاد کارت های بیش از حد.

Pravneet تصور کارت در بيماران میز کنار تخت و یا دوخته شده بر روی دیوار خود را.

“من امیدوارم که آنها احساس شادی و آنها را به یک لبخند بر روی چهره خود را,” او گفت:. “ما می خواهیم آنها را به زمانی که آنها به تنهایی هنوز هم وجود دارد بسیاری از افرادی که در مورد مراقبت از آنها را و آنها را می خواهید برای دریافت بهتر است.”

ساخت کارت باعث می شود پسران احساس بهتر هم چیزی مثبت در یک زمان دشوار است و کمک می کند تا به نگه داشتن آنها را از نگرانی در مورد پدر و مادر خود را.

“ما به شما در حفظ و انجام این کار تا زمانی که COVID-19 است که در اینجا” Hurshneet گفت. “ما می خواهیم برای کمک به.”

رسیدن به کارینا مطلوب در [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و Twitter @KarinaBland.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im