‘افراد مبتلا به اوتیسم در اینجا خوش آمدید’: مسا اول آریزونا آتش نشانی برای تبدیل شدن به خبره اوتیسم مرکز

مسا آتش و گروه پزشکی تبدیل به اولین تیم آتش در آریزونا برای دریافت تعیین اینکه یک گواهی اوتیسم مرکز.

تعیین اعطا شد توسط بین المللی از مدارک و دورههای آموزشی استاندارد می آید و پس از پرسنل آتش نشانان و دیگر اولین پاسخ دهندگان در گروه دریافت موقعیت خاص آموزش به “افزایش درک و حساسیت در هنگام کمک به افراد مبتلا به اوتیسم و یا دیگر حساسیت حسی” با توجه به آزادی مطبوعات توسط سازمان است.

این IBCCES سایت می گوید که گواهی اوتیسم مراکز باید اختصاص داده شده به خدمت به افراد مبتلا به اوتیسم باید حداقل 80 درصد از کارکنان خود را آموزش دیده و خبره در زمینه اوتیسم و متعهد به آموزش مداوم در به اوتیسم.

IBCCES جمهور مردیت Tekin گفت که این استاندارد را به یک دنیا تفاوت به مردم در طیف اوتیسم در این منطقه است.

“اگر آنها (آتش و تیم پزشکی) در پاسخ به یک وضعیت اضطراری و یا کار کردن با یک فرد است که ممکن است یک حسی نیاز آنها آموزش است که اجازه می دهد آنها را می دانم آنچه که به نظر می رسد و آنچه آنها نیاز دارند” Tekin گفت: در مصاحبه با آریزونا جمهوری در روز چهارشنبه.

اوتیسم است که سریعترین رشد اختلال رشد در ایالات متحده آمار Tekin اشاره به اهمیت داشتن اولین پاسخ دهندگان آموزش در مورد چگونه به رویکرد مردم در طیف.

“وجود دارد تعداد زیادی از افرادی که تجربه حسی است که متفاوت از neurotypical مردم” Tekin, گفت:, و اضافه کرد که این شهر از ملکه کریک در آتش و تیم پزشکی نیز آغاز شده است روند تکمیل آموزش به دریافت تعیین.

Tekin گفت: گواهی اوتیسم مرکز آموزش سهام, بهترین شیوه برای برقراری ارتباط با مردم در طیف اوتیسم در یک فیلم مبتنی بر فرمت.

“(آموزش) پیاده روی آنها را از طریق چگونه یک فرد مبتلا به اوتیسم تجارب جهان,” او گفت:. “آن را می دهد آنها را با شرایط و پیشنهادات در مورد چگونه به تغییر رویکرد خود را.”

اولین پاسخ که تحت آموزش پس از آن باید بیشتر همدردی و درک درستی از افرادی که تجربه جهان متفاوت تر از بسیاری از Tekin گفت.

دانیل Openden, رئيس جمهور و مدیر عامل از جنوب غربی به اوتیسم تحقیقات و منابع مرکز نیز مورد تحسین قرار گرفته در این بخش تمرکز بر شمول است.

“تمام چیزهایی که آنها انجام می دهند به آموزش و پرورش ارائه آگاهی و پشتیبانی بنابراین افراد مبتلا به اوتیسم هستند بهتر یکپارچه و پذیرفته شده در جامعه خود فوق العاده است,” او گفت:.

آتش نشانی می پیوندد شهرستان تلاش برای درک اوتیسم

مسا اولین اوتیسم گواهی شهرستان در کشور شده داده تخصيص توسط IBCCES در ماه نوامبر.

اما تلاش در جهت تعیین راه اندازی شد بازدید مسا, این شهر مقصد بازاریابی سازمان است که همچنین به عنوان یک گواهی اوتیسم مرکز در سال گذشته است.

با توجه به بازدید مسا مطبوعاتی اعلام کرد که تعیین on Nov. 18 کسب و کار بودند را تشویق به شرکت در تخصصی اوتیسم آموزش کمک خواهد کرد که کارکنان بهتر تشخیص اوتیسم و “خدمات نیاز ASD (اختلال طیف اوتیسم) مسافران از مراحل برنامه ریزی تعطیلات به زمانی که آنها می رسند در مقصد و در طول اقامت خود را.”

تقریبا 4000 اعضای جامعه تکمیل و یا متعهد به تکمیل اوتیسم فرآیند صدور گواهینامه و تقریبا 60 مسا کسب و کار تلقی می شد گواهی مراکز اوتیسم در زمان اعلام آزادی مطبوعات گفت.

علاوه بر این از آتش و تیم پزشکی به اوتیسم پسند ادارات و سازمانها و کسب و کار در این شهرستان را مورد ستایش قرار داد به عنوان یک گام مهم در پیشبرد مسا فشار برای گنجاندن.

“این است که واقعا باور نکردنی برای دیدن ناگهانی از حمایت و تعهد به اوتیسم گواهینامه ابتکار در اینجا در مسا” بازدید مسا سخنگوی میشل Streeter در بیانیه ای گفت به جمهوری.

Streeter گفت: سازمان آتش نشانی “است شناخت چقدر مهم شهروندان در این طیف هستند به جامعه ما” و اضافه کرد که مسا افتخار است “آنچه که این دستاورد به معنی کیفیت زندگی در اینجا در شهر ما.”

Openden نیز اشاره شده این شهرستان تلاش برای اوتیسم آگاهی به ویژه ستایش بازدید مسا برای رهبری این جنبش است.

“آنها نوع و گفت به تمام جهان به سوى مسا! افراد مبتلا به اوتیسم خوش آمدید در اینجا’,” او گفت:.

مسا مقامات آتش نمی نظر در مورد صدور گواهینامه پس از درخواست از آریزونا جمهوری.

رسیدن به خبرنگار در bfrank@arizonarepublic.com یا 602-444-8529. او در توییتر دنبال کنید @brieannafrank.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر