نگاه مردم به COVID-19 تست آنتی بادی برای پاسخ اما بدون تست ارائه می دهد تضمین

برای هفته پزشک مت هاینز درمان شده بود COVID-19 بيمار در توسان مرکز پزشکی. نگران است که او ممکن است ندانسته قرارداد virus او رو تست برای آنتی بادی است.

اما هاینز به زودی آموخته آزمون او داده بود متناقض و نتایج منفی کاذب به بیماران دیگر.

در توصیه پزشک خود هاینز رفت و به ARCpoint آزمایشگاه برای غربالگری دوباره با آزمون های ساخته شده توسط تولید کننده های مختلف.

“ما در یک وضعیت که در آن ما نمی باید یک ایده عالی در مورد کیفیت این آزمون ها” هاینز گفت. “ما همه به دنبال تست اما ما نه درخواست” آن را قابل اعتماد?'”

هر دو از هاینز در آزمون برگشتم منفی است.

“من فکر می کنم آن را بسیار به احتمال زیاد است که من تا به حال COVID-19 اما من نمی دانم برای مطمئن,” او گفت:.

با توجه به عدم فدرال به طور کامل تایید شده و تایید تست برای رمان coronavirus برخی از سطح از عدم قطعیت همراه با تمام نتایج آزمون تا کنون هر دو برای تشخیص تست های انجام شده از طریق swabbing و برای تست آنتی بادی انجام می شود از طریق نمونه خون.

عدم اطمینان یک مشکل است زیرا قابل اعتماد, تست بسیار مهم است سلاح مورد نیاز برای مبارزه با این بیماری همه گیر. آزمایش نمونه خون برای آنتی بادی می تواند کمک به روشن مردم را به بازگشت به کار اگر آنتی بادی ارائه ایمنی و جلوگیری از گسترش بیشتر این بیماری است.

هزاران نفر از مردم به شدت در جستجوی پاسخ در حال حاضر به امضا کردن به تست آنتی بادی در آریزونا بدون هر گونه تضمین می کند که نتایج آنها دریافت خواهد بود قابل اعتماد است.

در تلاش به سطح شیب دار تا تست در دسترس بودن پس از یک پاسخ تنبل در ابتدای COVID-19 بحران غذا و دارو صادر سیاست اجازه می دهد تا آنتی بادی آزمایش برای کروناویروس جدید به بازار عرضه می شود و توزیع به واجد شرایط آزمایشگاه و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی بدون قبل از FDA, نقد و بررسی, تا زمانی که آنها را ملاقات الزامات خاص.

FDA سیاست اجازه ده ها نقطه از مراقبت های بادی آزمون به بازار از جمله یک مورد استفاده توسط خصوصی تست شرکت ARCpoint Labs که دو آریزونا مکان یکی در اسکاتسدیل آریزونا و یکی در توسان.

تا به امروز تنها چهار آنتی بادی خون-بر اساس آزمایشات تایید شده اند برای مواقع اضطراری با استفاده از مجوز از FDA و آزمون ارائه شده توسط ARCpoint Labs دریافت نکرده است که مجوز نشده است.

توزیع کنندگان برای نقطه از مراقبت های تست استفاده شده توسط ARCpoint Labs اعتماد به نفس است که آزمون خود را قابل اعتماد است اما برخی از نقطه از مراقبت های آزمون را در بازار به اثبات رسانده اند نادرست در آن زمان هیچ یک از جمله کسانی که توسط FDA مورد بررسی می تواند ارائه هر گونه تضمین می کند.

آنچه ما می دانیم درباره خصوصی آزمون

نوشته اصلی ARCpoint Labs در اسکاتسدیل آریزونا ارائه شده آزمون های ساخته شده توسط یک شرکت تولیدی ژجیانگ شرق ژن زیست فناوری برای $60. اما آزمایشگاه روشن به یک نقطه جدید-از-مراقبت آزمون در هفته گذشته ساخته شده توسط تولید کننده چینی Hangzhou Biotest بیوتکنولوژی.

ARCpoint Labs’ توسان سایت گفت: این همیشه دومی تست.

پس از رشد شک و تردید بیش دقت نقطه از مراقبت های آنتی بادی آزمایش هر دو مکان آغاز شده ارائه شده بر آزمایشگاه تست آنتی بادی از طریق دسترسی به آزمایشگاه پزشکی در فلوریدا, ARUP آزمایشگاه در ایالت یوتا و پر جنب و جوش امریکا در ویرجینیا. اسکاتسدیل آریزونا آزمایشگاه مالک تیم Terrill گفت: این آزمایشگاه بر اساس آزمون هزینه $175 و دیگر را به انجام.

با وجود سازمان بهداشت جهانی راهنمایی که در نقطه از مراقبت های آزمون تنها باید مورد استفاده در پژوهش تنظیمات Terrill گفت: او معتقد است که در برخی موارد نقطه از مراقبت های آزمون می تواند بهتر از آزمایشگاه مبتنی بر آنتی بادی آزمایش.

“وجود دارد این درک عمومی است که اگر شما را به خون قرار داده و آن را از طریق یک پیچیدگی بالا آزمایشگاه باید آن را بهتر است. اما واقعیت این است که همیشه چنین نیست,” او گفت:. “شده است وجود دارد بسیار بد مطبوعات در مورد سریع نقطه از مراقبت های آزمون بسیاری از آنها ناخواسته. اما شما می توانید با یک نفر خوب و به دقت آن را می توان در بالا و یا بالاتر از پیچیدگی بالا تست آزمایش در یک آزمایشگاه مرجع.”

در ژجیانگ شرق ژن بیوتکنولوژی بالینی ارزیابی گزارش آزمون اصلی مورد استفاده توسط اسکاتسدیل آریزونا محل تا به حال به طور کلی حساسیت 61.8% برای تشخیص کوتاه مدت آنتی بادی است که به مبارزه با عفونت اولیه و حساسیت 94.4% برای آنتی بادی است که در حال فکر برای ارائه حفاظت طولانی مدت.

ارزیابی ارزیابی 60 نمونه کلی و آیا نشان نمی دهد که آیا عوامل دیگر ممکن است تداخل با تست حساسیت. همچنین تست دقت محاسبه شد با مقایسه نتایج با نتایج حاصل از گرد و خاک-بر اساس آزمایشات تشخیص اما گرد و خاک-بر اساس تشخیص تست های شناخته شده به منفی کاذب نتایج.

معلوم نیست چه دقیق تشخیص آزمون مورد استفاده به عنوان پایه در ارزشيابی بالينی هستند. ژجیانگ شرق ژن بیوتکنولوژی پاسخ نمی دهند به کلامی درخواست برای اظهار نظر و پاسخ به ایمیل فرستاده سوالات.

آمریکا آزمایش پزشکی توزیع کننده تایید Biosciences فروش آزمون از ژجیانگ شرق بیوتکنولوژی. یک تایید Biosciences سخنگوی نوشت: در یک ایمیل که شرکت “دریافت بسیار مطلوب بازخورد از متخصصان پزشکی است که با استفاده از آزمون و انجام خود را مستقل امکان سنجی در کلینیک های خود را.”

در یک ارزیابی مطالعه انجام شده توسط اراسموس MC یک مرکز پزشکی دانشگاه در هلند با همکاری سازمان بهداشت جهانی ژجیانگ شرق ژن زیست فناوری را آزمایش مشخص شد که به طور کلی حساسیت 83.33%. این میزان دقت است در تاریخ همتراز با دیگر نقطه از مراقبت های تست آنتی بادی است که در حال حاضر دریافت اضطراری با استفاده از مجوز از FDA به نام Cellex.

این آزمون در حال حاضر مورد استفاده توسط ARCpoint Labs است که به نام CoronaChek. این Hangzhou Biotest شرکت زیست فناوری بالینی ارزیابی آزمون نمونه خون از بیش از 400 بيمار و گزارش به طور کلی حساسیت 91.8% برای تشخیص کوتاه مدت آنتی بادی و 99.6% برای طولانی مدت آنتی بادی است.

“ما انجام داده ایم به اندازه کافی از آنها را دیده و به اندازه کافی از آنها را به صورت بسیار راحت در خود دقت” Terrill گفت.

Terrill گفت: این آزمون با توجه مثبت آنتی بادی نتایج به تایید COVID-19 بيمار که او معتقد است یکی از نشانه های که تست کار می کند.

او گفت که او نمی دانید که بسیار در مورد فرآیند تولید برای CoronaChek آزمون. Hangzhou Biotest بیوتکنولوژی نیز پاسخ نمی دهند به کلامی درخواست برای اظهار نظر و ایمیل سوالات.

یکی از پتانسیل دام با CoronaChek آزمون است که آن را نشان می دهد می تواند یک نتیجه مثبت برای چهار مربوط به گونه ای از coronavirus با توجه به Hangzhou Biotest بیوتکنولوژی بالینی ارزیابی است. معلوم نیست چگونه به احتمال زیاد آن است.

مانند ژجیانگ شرق ژن بیوتکنولوژی تست دقت از گرد و خاک-بر اساس نتایج آزمون بودند که مورد استفاده برای اندازه گیری دقت CoronaChek آزمون نیز مشخص نیست.

که به دلیل گرد و خاک-بر اساس آزمون دشوار جمع آوری نمونه روند و قادر به تشخیص COVID-19 در افراد بدون نشانه با توجه به برایان Andrus این COO ایالات متحده بر اساس آزمون توزیع کننده CLIAwaived است که توزیع CoronaChek آزمون.

“ما لزوما نمی دانند که آنهایی که منفی کاذب در زمانی که شما در حال انجام این مقایسه” Andrus گفت. “هر کس می خواهد به نوعی از گرفتن بر روی چیزی به عنوان 100 درصد و قطعی … اما حتی با (سواب مبتنی بر تشخیص تست) شما می توانید منفی کاذب.”

در حال آزمایش برخی از بهتر از دیگران است ؟

در کل گفت: دانشگاه آریزونا immunologist Deepta باتاچاریا نقطه از مراقبت های تست آنتی بادی ایجاد یک خریدار برحذر باشید وضعیت.

“همه از این انگشت خراش آزمون خود گزارش, با, تا آنجا که من می توانم بگویم هیچ تایید توسط آزمایشگاه های مستقل” او نوشت: در یک ایمیل. “شاید این تست خوب است اما با توجه به تاریخ دیگر مانند آزمون من اصرار احتیاط — حداقل تا زمانی که FDA مسائل اضطراری با استفاده از مجوز (که خیلی کم میاره).”

CLIAwaived سابقه طولانی با Hangzhou Biotest زیست فناوری است که در آن می گوید: تولید دیگر مورد تایید FDA محصولات.

Andrus گفت که او نمی دانست چه سازنده در فرایند کنترل کیفیت است که برای CoronaChek تست اما گفت CLIAwaived آیا آزمون های اضافی از CoronaChek زمانی که آن را دریافت محموله.

برای هر حمل و نقل آن را دریافت CLIAwaived آزمون 10 کیت به ازای هر لات برابر با تایید مثبت و منفی COVID-19 نمونه Andrus گفت. آنها باید آزمایش حدود 70 کیت این راه است. تا کنون Andrus گفت CLIAwaived می داند که یک فرد می تواند مثبت تست برای آنتی بادی هنگامی که آنها را حداقل 0.5 میکروگرم آنتی بادی در هر میلی لیتر از خون است. بررسی در راه هستند برای دیدن اگر آزمون را نشان می دهد نتایج مثبت برای کاهش سطح آنتی بادی است.

او همچنین گفت CLIAwaived شده است توزیع آزمایشات به بیمارستان ها و محققان دانشگاه به طور مستقل مورد آزمایش قرار. یک موسسه تحقیقاتی توسط دانشگاه جانز هاپکینز است که در فرایند ارزیابی های مختلف 20 نقطه از مراقبت های آزمون با همکاری موسسه ملی بهداشت.

در حالی که Andrus به رسمیت شناخته شده وجود دارد که برخی از آزمون وجود دارد که “واقعا بد بودن” او با اعتماد به نفس است که CoronaChek آزمون را در نهایت تایید شده برای مواقع اضطراری با استفاده از مجوز.

“ما در حال تلاش برای فشار به جلو چون ما می دانیم که خونین چیز کار می کند,” او گفت:. “ما نمی خواهیم برای قرار دادن چیزی در خارج وجود دارد که می تواند مضر باشد.”

خوب نقطه از مراقبت های تست آنتی بادی می تواند روشن مردم را به بازگشت به کار و کمک به دوباره باز کردن اقتصاد اگر آنتی بادی های نشان داده شده به ارائه حفاظتی ایمنی. آنتی بادی آزمایش همچنین می توانید شناسایی بدون علامت ویروس حامل.

بد نقطه از مراقبت های آزمون بیشتر می تواند از گسترش این بیماری همه گیر توسط نادرست نشان دادن نتایج مثبت برای آنتی بادی — دادن آزمون داوطلبان از امنیت کاذب.

این CoronaChek تست شد در فوریه و ارائه شد به FDA برای نقد و بررسی در مارس 13, با توجه به Andrus.

ARCpoint Labs است که با استفاده از یکی از آزمون ها در حال حاضر پاک شده توسط FDA برای استفاده از آنجا که این آزمون سخت برای به دست آوردن حق در حال حاضر Terrill گفت. برخی از آنها نیز گران تر و یا کمتر در دسترس هستند زیرا نه نقطه از مراقبت های آزمون های او اضافه شده است.

آزمون داوطلبان از جان گذشته برای پاسخ

CLIAwaived گفت: آن را دریافت کمتر از 1 میلیون آزمون به مراتب کمتر از زمان تقاضا است.

بیش از 2 ، 000 نفر در حال حاضر تست شده در ARCpoint Labs در اسکاتسدیل Terrill گفت و بیش از 1500 نفر آزمایش شده اند در توسان محل. صدها یا هزاران نفر دیگر در حال ثبت نام در هر دو محل در هر هفته.

تعداد بسیار کمی در حال آزمایش مثبت آنتی بادی است. توسان آزمایشگاه صاحب Wendell بلند گفت: تنها در حدود 3-5 ٪ از مردم تست شده در آزمایشگاه را دریافت کرده اند مثبت آنتی بادی نتایج.

“من راه می رفت به آزمون احساس بسیار با اعتماد به نفس است که من می خواهم یک نتیجه مثبت” گفت: توسان ساکن نی نی دنتون که صاحب یک زندگی کمک مرکز در توسان و گفت: او به خاطر شدت بیمار در ماه دسامبر.

“تست من برگشتم منفی,” او گفت:. “من احساس کمی شبیه من پانچ در روده.”

او امید به مثبت آنتی بادی نتایج آنجا که او گفت: ایده داشتن هر گونه بالقوه ایمنی خواهد او را به صلح از ذهن است. هر چند او خود اعلام کرد شکاک دنتون انتخاب است به باور او نتایج آزمون.

“من می خواهم به فکر می کنم آن را دقیق بود چون من نمی خواهم به پرداخت وجود دارد به گل در آب,” او گفت:. “من در نوع خود استعفا داد به این واقعیت است که تا زمانی که چیزی بهتر می آید من باید آن را در ارزش اسمی.”

سوزان مونتی ساکن شمال ققنوس گفت: او شده است در لیست انتظار برای دریافت آنتی بادی آزمایش در هر دو توسان و اسکاتسدیل آریزونا آزمایشگاه برای بیش از یک هفته است.

“من آنها را در همه زمان ها,” او گفت:. “من می خواهم به می دانم که اگر من آن را به حال. آیا شما می خواهید بدانید که اگر شما تا به حال آن را؟”

مونتی نیست فقط یکی از جان گذشته برای پاسخ. تقاضای بالا برای تست led به گزارش از ازدحام بیش از حد در اسکاتسدیل آریزونا آزمایشگاه محل. پس از ثبت نام برای دریافت تست شده در اسکاتسدیل آریزونا آزمایشگاه David Goldfarb و همسرش دیزی یک ایمیل کردم گفتن آنها را در هر زمان در روز سه شنبه.

آنها هر دو بیمار در اوایل فوریه پس از سفر و امیدوار بودند برای پیدا کردن اینکه آیا آن را با توجه به جدید کروناویروس. هنگامی که آنها وارد داوود گفت: او به نام اتاق و پرسید: در مورد اینکه آیا آنها تا به حال تست در خارج; فرد در تلفن به او گفتم و همسر خود را به داخل ساختمان است.

“محل پر بود” دیوید گفت. “نبود یک اتاق انتظار. این زن که بود بررسی ما در هیچ ماسک.” و نه بسیاری از افراد دیگر در اتاق انتظار.

در مجموع دیوید تخمین می زند که حدود هشت نفر در اتاق انتظار در مجاورت نزدیک از یکدیگر ساخته شده است که او احساس می شود.

“من به نوبه خود در اطراف به همسرم. من گفت: “آیا شما می خواهید به ترک؟'”

دو دقیقه پس از راه رفتن در, دیوید و دیزی چپ بدون دریافت آزمون خود را. داوود گفت: او امیدوار بود به گرفتن برخی از صلح از ذهن از آزمون. او در حال حاضر نگران است که او می تواند بدست بیمار در آزمایشگاه است.

“اگر آزمونهای دقیق نیست من نخواهد بود اما آنها در حال قرار دادن افراد در معرض خطر,” او گفت:.

Terrill گفت: اسکاتسدیل آریزونا آزمایشگاه می گوید 40 تا 150 نفر به آمده در هر روز تا حد امکان از تراکم اما نمی دهد افراد خاص بار ملاقات.

“ما سعی کردیم به فرد بار … آن کار نمی کند بسیار خوب” Terrill گفت. “مردم تمایل به چشم پوشی از آن می آیند و هر زمان که آنها می خواستند به آمده است.”

او گفت: کارکنان خود را كشتن سطوح به طور منظم و پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی در هنگام انجام تست. او گفت: خوش آمدید به مشتریان خارج صبر خود را برای نتایج آزمون یا تست در یک چادر در خارج اما که آن را “کمی بی دست و پا برای انجام انگشت خراش در یک ماشین است.”

توسان آزمایشگاهی می دهد آزمون داوطلبان فرد بار ملاقات و ذخایر تعداد معینی از قرار ملاقات برای اولین پاسخ دهندگان و کارکنان مراقبت های بهداشتی.

‘وجود دارد فوق العاده ای تقاضا’

هاینز گفت: تجربه تست گرفتن در ARCpoint Labs در توسان خوبی بود با وجود سوال در مورد آزمون دقت.

“آنها مناسب شفاف,” او گفت:. “هیچ کس در تلاش برای ایجاد این پایان-تمام-بود-تمام آزمون.”

در حالی که هیچ گلوله نقره ای, هاینز گفت: او نا امید در عدم اعتماد گسترده آزمایش و فکر می کند که دولت فدرال شده است می تواند آماده تر با یک آزمایش هر چه زودتر.

“ما باید به حال این آزمایشات توسعه چهار ماه پیش” او گفت:. “ما می توانست بهتر آزمون با فوق العاده, فشار, و فشار زیادی بر روی سیستم به پاسخ اما همچنین آنها را به خارج وجود دارد به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به دلیل وجود دارد فوق العاده و قابل فهم تقاضا است.”

عدم اعتماد تست باعث می شود او را مضطرب در محل کار پس از او هرگز نمی توانید مطمئن باشید از نتایج زمانی که او می گوید بیمار که آنها منفی برای این بیماری و یا اینکه آیا او یک ناقل بدون علامت ویروس, او گفت:.

“وحشتناک ترین تهدید بالقوه است که من می تواند در انتقال این بیماری به بیماران مردم بسیار من سوگند یاد کرد, برای محافظت از,” او گفت:.

آماندا موریس را پوشش می دهد همه چیز علوم زیستی است که شامل مراقبت های بهداشتی, تکنولوژی, جدید پژوهش و محیط زیست است. او را راهنمایی, ایده های داستان و یا سگ الگوهای رفتاری در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @amandamomorris برای علوم زیستی آخرین به روز رسانی.

مستقل پوشش علوم زیستی در آریزونا است که توسط یک کمک مالی از Flinn پایه و اساس است.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de