پنتاگون 2 بالاترین-رتبه بندی افسر می گوید نیازهای نظامی تنوع

نیروی هوایی ژنرال جان Hyten دوم بالاترین رتبه افسر در ارتش آمریکا NPR گفت روز چهارشنبه که ارتش و به خصوص رهبری آن باید تبدیل به متنوع تر است.

Hyten گفت NPR “صبح Edition” که تغییر نام پایگاه نظامی به نام بعد از مؤتلفه ژنرال خواهد بود “نماد” از “بیشتر معنی دار تغییر” او را شنیده پرسنل نظامی خواستار.

او گفت که داوطلب خدمت سربازی پرسنل و افسران “اشاره به این است که زمانی که آنها نگاه در ستاد مشترک آنها دیدن همه پیر مردان سفید پوست و آنها می گویند” من می خواهم برای دیدن یک نظامی …. دیدن خودم در ارشد ترین موقعیت های رهبری از نظر خودم از نظر من پس زمینه نژاد ، جنس من.”

Hyten اشاره کرد که بعد از نیروی هوایی رئیس ستاد ژنرال چارلز قهوه ای خواهد بود که اولین آمریکایی آفریقایی عضو ستاد مشترک پس از ژنرال کالین پاول پا را در سال 1993.

“این درست نیست” نیروی هوایی به طور کلی گفت. “این کاملا درست نیست.”

او افزود که در صد از اعضای اقلیت نظامی بالاتر است و در میان پرسنل داوطلب خدمت سربازی از میان افسران و که درصد زنان اقلیت است و حتی کوچکتر در میان هر دو داوطلب خدمت سربازی پرسنل و افسران. به عنوان مثال وجود دارد تنها 72 زن آمریکایی آفریقایی خلبانان از 3,300 زنان است.

Hyten همچنین اعتراف کرد: “من فکر می کنم ما باید یک مشکل با آزار و اذیت جنسی و تجاوز جنسی در ارتش” است و او و ژنرال مارک Milley رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا را به خارج از ارتش برای یک راه حل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de