پنتاگون هشدار طالبان در برابر خشونت ادامه

نمایندگان نیروهای ایالات متحده در افغانستان و طالبان درگیر کمیاب از شکاف در شنبه تخلیه در رسانه های اجتماعی در مورد به تاخیر انداختن روند صلح افغانستان.

پس از مذاکرات طولانی در پشت درهای بسته طالبان و ایالات متحده امضا توافق نامه در ماه فوریه برای کاهش خشونت و حرکت به سوی مذاکرات با دولت افغانستان اما حملات این گروه افزایش یافته و پس از آن.

سانی لگت سخنگوی نیروهای آمریکایی در افغانستان با استفاده از توییتر به آدرس طالبان همتای روز شنبه گفت نیروهای ایالات متحده می خواست روند صلح به جلو حرکت کند اما اگر پاسخ القاعده در ادامه به افزایش حملات.

“حملات تولید حملات در حالی که محدودیت تولید خویشتن داری. اگر خشونت را نمی توان کاهش می یابد — پس از آن وجود خواهد داشت پاسخ” لگت گفت: در توییتر و برچسب زدن و پرداختن به طالبان سخنگوی Zabihullah مجاهد.

مجاهد پاسخ داد که این مسیر به وضوح نهفته در اجرای دوحه توافق.

“آیا آسیب رساندن به محیط زیست در حال حاضر با بی معنی & اظهارات تحریک آمیز,” Muhajid توییتی به لگت اضافه کرد: “ما متعهد به پایان دادن به ما افتخار خود را تعهدات.”

طالبان می گویند که ایالات متحده نمی دادند و دولت افغانستان برای پیاده سازی یک زندانی ارز ذکر شده در این توافقنامه تصریح شده است که ارز از 6000 زندانی – 5,000 اعضای گروه شورشی و 1000 از نیروهای افغان.

لگت اذعان شده است وجود دارد کاهش خشونت علیه شهرستانها و در برابر نیروهای ائتلاف.

“اما ما صحبت از همه طرف کاهش خشونت تا حد 80 درصد به هموار کردن راه برای صلح” لگت افزود: با اشاره به افزایش حملات بر نیروهای افغان.

طالبان باید نصب شده بیش از 4500 حملات پس از امضای قرارداد با ایالات متحده با توجه به داده ها دیده می شود خبر داد. استان ها, سخت ترین ضربه در حال آنهایی که با اکثر COVID-19 عفونت که به سرعت در حال گسترش در سراسر این کشور جنگ زده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im