مغلوب ساختن پیشی جستن دولت توافق صلح با طالبان باز می شود درب به صورت اولیه آمریکا خروج نیروهای نظامی که وزیر دفاع علامت Esper می بیند به عنوان یک گام به سوی گسترده تر با هدف آماده شدن برای آینده بالقوه جنگ با چین است.

Esper است چشم خود را در “قدرت رقابت” که به معنی ماندن یک قدم جلوتر از چین و روسیه در جبهه های آینده از جمله در فضا و در نسل بعدی سلاح های استراتژیک مانند hypersonic موشک های پیشرفته و سلاح های هسته ای. او می بیند چین به طور خاص به عنوان یک تهدید رو به افزایش به آمریکا غلبه در صحنه جهانی است.

به انجام بیشتر برای آماده شدن برای چین چالش Esper می خواهد به انجام کمتر در افغانستان و عراق و جاهای دیگر. آن را کمتر مورد حرکت نیروهای نظامی به طور مستقیم به آسیا از جاهای دیگر در جهان و بیشتر در مورد کاهش تعهدات در پایین اولویت مناطق به طوری که بیشتر واحد های نظامی می توانید با هم در خانه در مهارت های مربوط به جنگ متعارف. پیشینیان در پنتاگون مشابه داشته اند امید تنها کشیده می شود به بحران در بیشتر میانه است. در سال گذشته به تنهایی در ایالات متحده فرستاده است 20,000 اضافی نیروهای نظامی به خاورمیانه عمدتا به دلیل نگرانی در مورد ایران.

با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تاکید بر پایان دادن به آمریکا در جنگ علیه افراط گرایان طالبان از جمله در افغانستان Esper می خواهد به آن را به عنوان بسیاری از سربازان به عنوان او فکر می کند او محتاطانه می توانید به طوری که آنها می تواند به آماده شدن برای “پایان بالا” جنگ است.

استفان Biddle, تحلیلگر سیاسی و استاد دانشگاه کلمبیا بین المللی عمومی و امور شک و تردید است که ایران قادر خواهد بود به طور کامل تغییر دور از افغانستان و در منطقه ای دیگر نقاط داغ مانند عراق یادآوری است که دولت اوباما سعی کردم همان چیزی که — نیز با افزایش چین در ذهن در 2011-2014 دوره است.

“مشکل این بود دولت اسلامی پشت سر هم بر روی صحنه” در عراق و سوریه Biddle در مصاحبه ای گفت و “حقیقت و ببین آن حق بازگشت به تمرکز بر خاورمیانه و جنگ.”

در سخنان روز شنبه در کابل Esper نگه داشته و تمرکز بر چشم انداز کامل ایالات متحده به خروج در حالی که هشدار می داد که ایالات متحده “دریغ نخواهد کرد” برای حمله به آنچه که او به نام تهدید تروریستی در افغانستان اگر طالبان دچار تزلزل در وعده خود برای جلوگیری از گروه های افراطی به استفاده از خاک افغانستان برای راه اندازی حملات در سرزمین های ایالات متحده آمریکا و یا متحدان آن است.

“ما هنوز راه طولانی برای رفتن” Esper گفت.

کاهش نیروهای ایالات متحده در سطح افغانستان به صفر است “ما هدف نهایی او گفت:” اما اضافه کرد که آن را “ماه ها است.”

در اواخر سال گذشته Esper گفت که او خواهد بود مایل به کاهش نیروهای نظامی سطوح حتی اگر هیچ معامله می تواند ساخته شده با طالبان.

“من می خواهم به انجام است که به دلیل آنچه که من می خواهم به انجام است reallocate نیروهای به” منطقه آسیا و اقیانوس آرام گفت: در رونالد ریگان ملی دفاع فروم در ماه دسامبر. او گفت که او می خواهد به انجام همان چیزی که در خاورمیانه و آفریقا و اروپا.

“همه از این مکان های که در آن من می توانید آزاد کردن سربازان که در آن من می تواند هر دو آنها را به خانه به آنها اجازه می دهد برای استراحت و دوباره اماده کار کردن و آموزش مجدد و یا/و سپس reallocate آنها را (به منطقه آسیا و اقیانوس آرام) به رقابت با چینی برای اطمینان بخشیدن به متحدان ما برای انجام تمرینات و آموزش,” او گفت:.

پنتاگون عمومی املای دقیق جدول زمانی برای کاهش نیروهای نظامی در افغانستان اما Esper گفت: قرارداد صلح امضا شنبه در دوحه, قطر توسط مقامات آمریکایی و طالبان نمایندگان باعث شروع یک کاهش در حال حاضر از مجموع حدود 13,000 مورد 8600 شبیه به شماره مغلوب ساختن پیشی جستن به ارث برده و زمانی که او وارد کاخ سفید سه سال پیش. کاهش اتفاق نمی افتد بلافاصله آن انجام خواهد شد بیش از یک دوره چند ماه و می تواند آهسته متوقف و یا حتی معکوس اگر صلح چشم انداز روشن ترش.

“همه چیز بستگی به شرایط و وابسته به طالبان رفتار” ژنرال مارک Milley رئیس ستاد مشترک ارتش و فرمانده سابق نیروهای آمریکایی در افغانستان گفت: یک کمیته مجلس در روز چهارشنبه.

آمریکا را به خروج در حالی که مشروط بر طالبان انطباق پرسش نه فقط در مورد ثبات کشور و همچنین چشم انداز برای ادامه مبارزه با عدم طالبان افراطی مانند القاعده و دولت اسلامی وابسته در افغانستان است. برخی در کنگره از جمله حزب جمهوری خواه در کنگره لیز چنی از وایومینگ در حال فشار دادن مقامات پنتاگون برای اطمینان داد که آنها نمی خواهد همکاری یا هماهنگی با طالبان به عنوان یک counterterror شریک است.

آن خواهد بود “دیوانگی” چنی روز چهارشنبه گفت به اعتماد طالبان که در حال اجرا بود از افغانستان و پناه دادن به القاعده زمانی که نیروهای ایالات متحده حمله کرد در ماه اکتبر سال 2001. به عنوان بخشی از معامله مذاکره با واشنگتن طالبان وعده داده شده به اجازه القاعده با استفاده از این کشور به عنوان یک مرحله بندی زمین برای حمله به ایالات متحده و متحدان آن است.

اگر روند صلح موفق و ایالات متحده به پایان می رسد تا برداشت کامل آن ممکن است انتخاب کردن برای “over-the-افق” عملیات نیروی. در آن صورت ایالات متحده در عملیات ویژه نیروهای نظامی خواهد بود مستقر در یکی یا بیشتر در نزدیکی کشورهایی مانند ازبکستان و لغزش در داخل و خارج از افغانستان در صورت لزوم به مانیتور و یا برای حمله به القاعده و یا طالبان.

آن را با طالبان ارتباط نزدیک با القاعده پس از این گروه تروریستی به رهبری اسامه بن لادن انجام گردید. 11, 2001 حملات تروریستی در ایالات متحده آمریکا است که باعث شد رئیس جمهور جورج دبلیو بوش برای حمله به افغانستان یک ماه بعد.

ایالات متحده نیروی سطوح در افغانستان زوال یافت و جریان در طول سال. در اوایل آمریکایی ها امیدوار بودند که یک نیروی کوچک می تواند نگه داشتن درب ظرف را در القاعده و آموزش ارتش افغانستان. اما از حدود 2500 سرباز در پایان سال 2001 به زور شروع به پریدن کرد به حدود 22,000 پنج سال بعد. باراک اوباما رئیس جمهور تا این حد رواج تعدادی از مورد 34,000 در شروع ترم اول خود را به 100,000. در زمان او کاخ سفید این تعداد کاهش یافته و به 8,400.

تهمت وارد شده در ژانویه 2017 با هیچ اشتها برای ادامه افغان بست. او متقاعد شد با این وجود در ماه اوت سال 2017 به اضافه کردن چند هزار سرباز به عنوان بخشی از آنچه که او به نام یک استراتژی جدید برای منطقه است. که شامل تعیین زلمای خلیل زاد یک سفیر سابق ایالات متحده در کابل به رهبری مذاکره با طالبان که در نهایت تولید می شود روز شنبه معامله و فرصتی برای ایالات متحده به حرکت فراتر از افغانستان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im