پنسیلوانیا اولیه با تاخیر

پنسیلوانیا, نمایندگان مجلس با رای جمعه به تاخیر دولت اولیه انتخابات توسط پنج هفته به تاریخ 2 ژوئن گذشته به طور بالقوه سنبله دولت را گسترش coronavirus موارد است.

اندازه گیری به تصویب هر دو مجلس جمهوریخواهان کنترل مجلس قانونگذاری ایالتی در روز چهارشنبه و رژیم صهیونیستی است. تام گرگ دموکرات گفت که او آن را نشانه.

به عنوان یک نتیجه, پنسیلوانیا, ملحق خواهد شد بیش از 10 متحده در به تاخیر انداختن مقدماتی.

از آن می آید فقط چند ماه پس از گرگ و نمایندگان مجلس با تصویب قانون دادن هر رای دهنده توانایی به ایمیل در یک رای گیری.

در لایحه پنسیلوانیا خواهد خود را نگه دارید اولیه انتخابات ژوئن 2, به جای مارس 28 زمانی که دولت می تواند در ضخامت از افزایش COVID-19 موارد است.

گرگ دولت استواری علنا بحث در مورد پیش بینی برای زمانی که به آن معتقد است افزایش موارد را به اوج اما. اما آموزش و استخدام نظرسنجی کارگران در آن زمان می تواند به اثبات غیر ممکن است قانونگذاران می گویند.

در علاوه بر این به تاخیر اولیه تاریخ قانون را county انتخابات دفاتر شروع به سر در پردازش و جدول بندی پست الکترونیکی-در برگه های رای به تازگی مجاز تحت پنج ماهه قانون انتخابات.

اجازه انتخابات کارگران در شروع 7 صبح در روز انتخابات به جای پس از نظرسنجی نزدیک طراحی شده است برای کمک به آنها را جلوگیری از یک نسخه پشتیبان تهیه است که مقامات شهرستان ها هشدار داده اند می تواند گسترش آراء در انتخابات ریاست جمهوری برای روز بعد.

همچنین این امر نیاز است که به چالش می کشد به کسانی رأی واصل شود و با جمعه قبل از روز برگزاری انتخابات به روشن کردن پس از انتخابات بار پردازش و شمارش پست الکترونیکی-در و غیابی.

به طور جداگانه این قانون خواهد اجازه دهید شهرستانهای تحکیم حوزه های رأی گیری در بخشی به دلیل برخی از در حال حاضر در واقع در خانه های سالمندان است که می تواند مستعد ابتلا به شیوع کروناویروس. بسیاری از نظرسنجی کارگران مسن تر هستند افرادی که به خصوص در معرض خطر قانونگذاران می گویند.

اولیه رای دهندگان را انتخاب نامزدها در رقابت نژاد برای ریاست جمهوری و کنگره و قوه مقننه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>