Penney پس از ورشکستگی طرح شامل بسته شدن 29 درصد از فروشگاه های

J. C. Penney شرکت ، گروه فروشگاه های زنجیره ای است که برای پرونده فصل 11 ورشکستگی در روز جمعه گفت: از آن خواهد شد در حدود 29 درصد از فروشگاه های آن است.

خرده فروش خود را کاهش ذخیره تعداد به حدود 604 پایین از 846 آن در حال حاضر در سراسر ایالات متحده با توجه به یک شرکت تشکیل پرونده در روز دوشنبه. در سال مالی 2019 آن مکان آورده $9.2 میلیارد دلار فروش خالص است. با کوچکتر فروشگاه ناوگان این شرکت انتظار دارد فروش خالص از $7.5 میلیارد دلار است. آن را نیز خواهد دید و از آن مراکز توزیع.

باقی مانده فروشگاه های که ساخته شده تا 82 درصد خالص سال مالی 2019 فروش “نشان دهنده بالاترین فروش-ایجاد سود آور ترین و سازنده ترین فروشگاه ها در شبکه” به گفته این شرکت تشکیل پرونده.

تشکیل پرونده گفت که 192 تعطیلی را در مالی سال 2020 با بسته شدن و فروش بیشتر از 50 متعلق به شرکت فروشگاه های سال بعد. این شرکت در فرایند تعیین زمانی که و که در فروشگاه ها بسته خواهد شد.

مانند آن فروشگاه همسالان, J. C. Penney (JCP) به چالش کشیده شده است با کاهش ترافیک پا در مراکز و مشتریان شیفت به خرید آنلاین. این روند شده است به سرعت در حال شتاب coronavirus همه گیر است که منجر به جرم خاموش شدن ناگهانی در صنعت خرده فروشی. این شرکت بسته شده است یک تعداد انگشت شماری از فروشگاه ها در سال گذشته تحت اجرایی جیل زواتاو.

در حالی که کفه ترازو پایین آن مکان های فیزیکی پنی گفت: می خواستم آن را به e-commerce فروش بیش از یک چهارم از کل فروش. این برنامه به رشد این بخش به 2.3 میلیارد دلار سال مالی 2024. که از 1.5 میلیارد دلار در سال مالی 2019.

سرمایه گذاران به دنبال شنیدن بیشتر از این شرکت در مورد آن طرح کسب و کار باید صبر کنید. شرکت در جلسه سالانه است که مجموعه ای را در 22 مه به تعویق افتاده است. تاریخ جدید برای این نشست خواهد بود كه در زمان بعد از آن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im