پنس: trump’s اقدامات نگه داشتن ما شیوع ویروس در خلیج

اگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته نشده بود “اقدامات بی سابقه ای,” coronavirus شیوع اثر خواهد بود بسیار جدی تر در ایالات متحده آمریکا معاون رئیس جمهور مایک پنس است که هماهنگی دولت در پاسخ به شیوع گفت: پنج شنبه شب.

“واقعیت این است که به دلیل اقداماتی که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان … شما می دانید که پایان سفر بسته شدن مرزهای ما به مردم در آینده از چین ایجاد قرنطینه فرایند راه اندازی یک نیروی کار اگر رئیس جمهور تا به حال گرفته شده آن دسته از اقدامات بی سابقه ای ما می تواند در یک مکان بسیار متفاوت,” پنس گفته فاکس نیوز’ Sean Hannity.

در چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پنس مسئول هماهنگی دولت فدرال پاسخ. پنس گفت Hannity که در عمل اتفاق افتاده به سرعت و حتی قبل از بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر در Jan. 31 اعلام بیماری بهداشت عمومی اورژانس.

“هنگامی که ما برای اولین بار دریافت کلمه از شیوع کروناویروس در مدت کوتاهی پس از اولین سال تیم سلامت در آمد” گفت: پنس یادآوری توصیه های خود را برای پایان دادن به سفر هوایی نزدیک مرز و ایجاد قرنطينه برای آمریکایی ها بازگشت به ایالات متحده است.

“رئیس جمهور تهمت نمی دریغ برای یک ثانیه. او گفت: “آیا آن'” گفت: پنس اشاره کرد که دیگر رئیس جمهور را به خود گرفته است ،

به عنوان روز پنج وجود دارد نبوده جدید کروناویروس مورد گزارش شده در سراسر کشور به مدت دو هفته به غیر از یک بیمار در کالیفرنیا که بیماری در نظر گرفته شده است اولین جامعه انتقال ویروس است.

“ما تا به حال 15 مورد در این کشور گفت:” پنس. “مردم در حال درمان و خوبی انجام می دهند.”

او همچنین گفت: کاخ سفید امیدوار است قانونگذاران قرار داده خواهد شد سیاست را کنار گذاشته در حالی که این کشور می پردازد شیوع و که او تا به حال خوب “گفتگو” با مجلس سنا و نانسی پلوسی رهبر اقلیت چاک شومر پس از مغلوب ساختن پیشی جستن از او خواست برای رسیدن به آنها.

در طول روز چهارشنبه نشست خبری این تهمت متهم هر دو از سیاسی coronavirus مسئله و گفت پلوسی در تلاش است به علت ترس و وحشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>