در یک نمایش نمادین عادی, معاون رئیس جمهور, مایک پنس تحویل یک شروع آدرس به نیروی هوایی ایالات متحده آکادمی 2020 فارغ التحصیلی کلاس روز شنبه — سفر با هدف نشان دادن کشور است که به تدریج بازگشایی پس از هفته از coronavirus shutdown.

ساخت تنها سفر دوم در خارج از واشنگتن در شش هفته پنس صحبت در scaled-down مراسم در کلرادو اسپرینگز که در آن دانشجویان در راهپیمایی 6 فوت (1.8 متر) از هم جدا و شنبه 8 فوت (2.4 متر) از هم جدا.

“من می دانم که ما جمع آوری در یک زمان چالش بزرگی در زندگی ملت ما” پنس گفت: به عنوان او شروع سخنان خود. “و در حالی که ما کاملا نمی مانند معمول فارغ التحصیلی در آکادمی نیروی هوایی اجازه دهید من به شما بگویم این است که یک دید عالی. و من نمی خواهد هر جای دیگر اما با 62 کلاس از آکادمی نیروی هوایی این کلاس از سال 2020 است.”

این رویداد معمولا جذب یک جمعیت بزرگ به شاهین ورزشگاه که دارای حداکثر ظرفیت بیش از 46,000. اما در این سال همه گیر مجبور آکادمی به مراسم فارغ التحصیلی به بازدید کنندگان از جمله دوستان و خانواده نزدیک به 1000 فارغ التحصیلان. هنوز هم در این مراسم به ویژگی های آن امضا نمایشی دراماتیک توسط Air Force Thunderbirds, و همچنین به عنوان یک ترکیب از سخنرانی.

به عنوان مراسم شروع فارغ التحصیلان صف خارج و در سکوت ادای احترام کردند معاون رئیس جمهور کاروان به عنوان او وارد خالی پردیس در مدت کوتاهی پس از ساعت 11 صبح به وقت محلی. آنها بعد از ثبت به ورزشگاه بود که کاملا سکوت اما برای رول درام و سر و صدا از شلوار رسمی راهپیمایی در محل.

“شما می دانستید فارغ التحصیلی خود را روز به یاد ماندنی خواهد بود. اما آیا شما تصور کنید که خود را شروع خواهد را در اواسط آوریل ؟ یا این که هر یک از ما می توانست یک ماسک صورت در آماده ؟ و یا که می خواهد مارس یک COVID-سازگار با هشت پا از هم جدا به موزاییک سیمانی مرمر نما پرسید:” باربارا بارت از نیروی هوایی.

پنس صحبت در مورد این دولت در پاسخ اشاره کرد که “ما جمع آوری در زمان بحران ملی به عنوان coronavirus اپیدمی اثرات ملت ما و جهان.”

“فقط از شما می خواهم مردم آمریکا افزایش یافته است به چالش. آنها مانند شما را ملاقات کرده اید لحظه با شجاعت انعطاف پذیری و قدرت” او گفت:.

با وجود این کاملا متفاوت بصری را پنس روز سفر بود که به عنوان یک سیگنال به ملت که همه گیر پاسخ وارد مرحله جدیدی شده است.

آن را به سختی “ماموریت انجام شد.” صدها نفر از آمریکایی ها همچنان به مرگ هر روز از ویروس. اما کاخ سفید و مشاوران بر این باورند که با انتشار در پنج شنبه فدرال دستورالعمل ترسیم چگونه متحده باید بازگشایی و تلاش و جمعه به آدرس تست, کمبود چه شده بود فوری بحران در حال حاضر انتقال به یک دوره پایدار مهار.

پنس در ابتدا به معنای به صحبت می کنند به این آکادمی فارغ التحصیلان از طریق فیلم ضبط شده به عنوان مقامات نظامی که نقل مکان کرد تا شروع به دلیل همه گیر شک پنس می خواهم به سفر. اما کاخ سفید و مشاوران و گفت: پنس در دوشنبه ساخته شده خود را به سفر به کاخ سفید بود و, نهایی آن دستورالعمل برای بازگشایی آمریکا دوباره.

او برنامه ریزی شده به ادامه سفر خود را با سفر به ویسکانسین در روز سه شنبه.

روز جمعه دولت فدرال برترین دانشمندان پیشرو coronavirus پاسخ به دنبال منصرف کردن آمریکایی ها از این تصور که هر کس در کشور نیاز به تست قبل از جامعه می تواند شروع بازگشایی.

اما به مراتب بیشتر چالش در انتظار انتخابات گفت: همانطور که آنها آماده به تلاش برای متقاعد کردن یک پاچه مردم زخم خورده از تصاویر از کیسه های بدن و مسدود تجهیزات پزشکی به شرایط جدید و طبیعی که در آن ویروس خواهد شد بخشی از یک اختلال در زندگی روزمره.

شنبه مدرج به پایین آکادمی نیروی هوایی مراسم دربسته در محیط یک تلاش ترم از کلاس های مجازی و انفرادی غذا در اتاق خوابگاه برای 967 فارغ التحصیلان.

آکادمی underclassmen به خانه فرستاده شدند زودتر این ترم به دلیل بیماری همه گیر. این کلاس فارغ التحصیل ماند, اما باقی مانده جدا شده از یکدیگر برای جلوگیری از گسترش ویروس.

دو دانشجوی درگذشت در ماه مارس از آنچه تصور می شد به خودکشی این روزنامه گزارش داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de