پنس: کاهش مالیات 2.0 ‘کاملا آمدن” در این سال

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال کار بر روی “کاهش مالیات 2.0,” دور دوم کاهش مالیات در راستای طبقه متوسط آمریکایی و آنها را “کاملا آمدن” معاون رئیس جمهور مایک پنس کرد.

“من انتظار ما بود صحبت کردن در مورد که قبل از انتخابات سال است” پنس گفت: فاکس کسب و کار’ استوارت Varney. “این یکی از دلایل چرا ما تمرکز بسیار مورد توجه در ساخت مطمئن شوید که نه تنها ما دریافت جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چهار سال در این کاخ سفید اما ما مطمئن شوید که ما تجدید انتخاب یک جمهوری خواه سنا و انتخاب یک جمهوری خواه مجلس نمایندگان.”

این قانون به احتمال زیاد شامل تنظیمات در براکت مالیاتی که در سال 2017 کاهش مالیات و مشاغل قانون قبلا کاهش می یابد با توجه به اظهارات ساخته شده در نوامبر توسط لری Kudlow تهمت ارشد, مشاور اقتصادی, زمانی که او گفت که 15 درصد نرخ مالیات برای طبقه متوسط برای تلفن های موبایل “خیلی خوب است.”

در سال 2017, قانون خواهان کاهش مالیات فردی در حالی که کاهش نرخ مالیات شرکت ها به 21 درصد از 35 درصد است. فرد کاهش موقت بودند اما مقامات دولت می گویند آنها می خواهند به کاهش است که برای اجرا در سال 2025 دائمی است.

Kudlow نیز گفت: در ماه گذشته که او مشغول به کار در کاهش مالیات 2.0 برنامه ای برای منتشر می شود, بعد از این تابستان در زمان به یک کمپین موضوع پیش از سال 2020 انتخابات.

کاهش مالیات در مقایسه با طرح ارائه شده توسط دموکرات ها به دنبال نامزدی ریاست جمهوری که پیشنهاد افزایش مالیات به پرداخت هزینه برای گسترش خدمات دولت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>