پنس: “من خوشحال برای دیدن مایکل فلین دوباره’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است او نمی خواهد که رزرو در آوردن ژنرال مایکل فلین را به دولت و معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت که او خواهد بود “خوشحال” فلین دوباره.

“من فکر می کنم ژنرال مایکل فلین است که یک آمریکایی وطن پرست” پنس گفت Axios در HBO در مصاحبه مجموعه به هوایی دوشنبه شب. “او در خدمت این کشور با تفاوت بزرگ در لباس و در حال حاضر به اعتقاد من این تصمیم توسط وزارت دادگستری می گذارد سر چه بود به وضوح دادستانی سوء استفاده و برای بخشی از من, من می خواهم خوشحال به دیدن مایکل فلین ،

وزارت دادگستری اعلام کرد پرونده فلین یک تعداد از دروغ گفتن به بازرسان فدرال کاهش یافته و بیش از تلاش FBI به طور بالقوه دام انداختن او را در یک روند جرم و جنایت است.

پنس در میان افراد فلین دروغ گفته بود تا زمانی که خواسته در مورد تماس با آن-روسی Amb. سرگئی Kislyak که در نهایت منجر به فلین شلیک مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان اولین مشاور امنیت ملی فقط روز به دولت در سال 2017.

دادستان کل ویلیام بر کاهش پرونده فلین برای دروغ گفتن به بازرسان فدرال در مورد روسیه مخاطبین به این دلیل که کار در گذار تیم بود نه یک جرم و جنایت و دروغ ایجاد شد از دادستانی سوء.

حقوقی محقق Alan Dershowitz آن را به نام یک “دروغ دام” در Newsmax تلویزیون ظاهر شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de