Pelosi Slights زوم به عنوان غیر قابل اعتماد چینی نهاد’

کنگره نمی خواهد تشکیل از راه دور بیش از زوم اگر مجلس نانسی پلوسی است چیزی برای انجام با تصمیم نمایندگان مجلس در جلسه تقریبا.

پلوسی به نام محبوب ویدئو کنفرانس کسب و کار در یک مصاحبه با MSNBC کریس هایس در روز سه شنبه.

در بحث امکان کنگره جلسه از راه دور پلوسی گفت: “زوم چینی نهاد که به ما گفته شده است و نه حتی اعتماد امنیت.”

زوم است که یک شرکت آمریکایی با ریشه در دره سیلیکون. این شرکت در سال 2011 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن شده اند در سانتا کلارا از سال 2013. مدیر عامل و بنیانگذار شرکت اریک یوان مهاجرت از چین در سال 1997 اما سوابق نشان می دهد او یک شهروند آمریکایی. برخی از شرکت تیم کار می کند در چین است.

زوم شاهد افزایش کاربران به مردم با استفاده از پلت فرم به برگزاری جلسات مجازی و چت با خانواده و دوستان است. این شرکت با برخورد امنیتی و حفظ حریم خصوصی.

مسائل امنیتی به نام “Zoombombing” که در آن مزاحمان را بیش جلسات و ارسال تصاویر توهین آمیز. برخی از کسانی که تماس گرفت از طریق سرور در چین است.

در یک پست وبلاگ یوان گفت: به عنوان محبوبیت از خدمات افزایش یافته است افزود: شرکت سرویس دهنده برای رسیدگی به افزایش و برخی از آنها در چین واقع شده. او گفت: این شرکت با تصحیح این مشکل است.

“این یک مرجع به انتقاد و نگرانی های امنیتی ناشی از شرکت مسیریابی تعداد زیادی از تماس های خود را از طریق چین” یک پلوسی سخنگوی گفت CNBC در یک ایمیل در روز چهارشنبه با اشاره به اظهارات او.

کنگره اخیرا تحت فشار قرار دادند آن زنگ تفریح تا زمانی که ممکن است 4.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im