دو رهبران دموکرات در کنگره هستند دعوت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حمایت از یک سری از مراحل به کمک آمریکایی ها در مقابله با شیوع کروناویروس — از پرداخت مرخصی استعلاجی به گسترده و رایگان تست و دیگر حرکت می کند.

مجلس سنا و نانسی پلوسی رهبر حزب دموکرات چاک شومر گفت: تهمت باید سلامت و ایمنی عمومی برای اولین بار و از جمله مراحل باید اولویت بیش از حرکت برای کمک به شرکت های مقابله با ضرر و زیان مالی — مانند کاهش مالیات برای شرکت های بزرگ.

“ما خواستار آن است که دولت اولویت دادن به سلامت و ایمنی کارگران آمریکایی و خانواده های آنها بیش از منافع شرکت های بزرگ” آنها در بیانیه ای گفت.

در میان مراحل آنها در حال هل دادن: پرداخت مرخصی استعلاجی برای کارگران نهفته قرنطینه سفارشات و یا کسانی که مسئول مراقبت از کودکان در مورد تعطیلی مدارس; افزایش بیمه بیکاری برای کارگران که ممکن است از دست دادن شغل خود به دلیل شیوع; گسترش برنامه های غذایی به مردم نهفته coronavirus; و کافی برای حفاظت از کارگران خط مقدم در تماس با کسانی که در معرض.

مراحل دیگر آنها می خواهند در حال گسترده رایگان coronavirus تست درمان مقرون به صرفه برای همه; حمایت از قیمت سنگ آهن در بازار و افزایش منابع در سیستم پزشکی برای پاسخگویی به افزایش تقاضا.

“دولت باید حرکت سریع تر و به طور جدی به آدرس شديد اثرات coronavirus در امنیت مالی در امریکا خانواده” گفتند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im