Pelosi تایید بایدن برای رئیس جمهور: صدای این

مجلس نانسی پلوسی روز دوشنبه تایید جو بایدن نامزدی برای کاخ سفید با این استدلال که معاون سابق رئیس جمهور را تجربه گذشته او باعث می شود فرد به رهبری ایالات متحده از این بیماری همه گیر کوروناویروس و دعوت او را “تجسم امید و شجاعت ارزش و اصالت و صداقت است.”

“جو بوده است که صدای عقل و انعطاف پذیری با یک مسیر روشن به رهبری آمریکا برای خروج از این بحران” کالیفرنیا از حزب دموکرات گفت: در ضبط ویدئو منتشر شده را تایید presumptive دموکرات نامزد.

Pelosi, حمایت شرح زیر است کسانی که از سابق باراک اوباما رئیس جمهور سابق ال گور معاون رئيس جمهور و سنسور. الیزابت وارن D-Mass., و برنی ساندرز من-Vt., در میان بسیاری دیگر.

سخنران اشاره کرد بایدن اجرای بهبود عمل در طول “رکود اقتصادی بزرگ” گفت: آن را ایجاد و ذخیره میلیون ها شغل. او همچنین اشاره کرد که زمانی که دموکرات کنگره در حال عبور از قانون مراقبت مقرون به صرفه — در حالی که بایدن معاون رئیس جمهور — او یک “شریک برای پیشرفت در کاخ سفید و همچنین دفاع و پشتیبانی سرطان Moonshot.”

پلوسی, باقی مانده بود, خنثی, در مورد انتخابات ریاست جمهوری تا به حال گفت: حزب نیاز به تمرکز بر روی شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او نه تایید و یک نامزد قبل از نتیجه اولیه انتخابات روشن ساخته شده بود و از سال 2004 زمانی که او تایید و تشکر. ریچارد Gephardt D-Mo.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im