مجلس نانسی پلوسی روز جمعه متهم جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از تلاش برای سرکوب رای دهندگان در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری زمانی که او پیشنهاد کرد این کشور در نظر تعویق انداختن رای گیری به دلیل COVID-19 شیوع.

کالیفرنیا از حزب دموکرات نظرات به سی ان ان یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال شده به توییتر است که پست الکترونیکی-در رای گیری – ترویج شده توسط دموکرات ها به عنوان یک جایگزین برای سنتی رای گیری برای جلوگیری از شلوغ رای گیری مکان را تشویق به تقلب.

“به همین دلیل او می کند به این دلیل است که بیشتر مردم از شنیدن چیزی است که بیشتر آنها دلسرد رای به” پلوسی گفت: در طول یک مصاحبه با سی ان ان Brianna Keilar. “این یک راه برای سرکوب شدند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت مخالف گسترش رأی-با-پست با استناد به تقلب در انتخابات و نگرانی است. بسیاری از ایالت ها در حال کار برای گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری که شامل ارسال هر ثبت نام رای دهندگان انتخابات. منتقدان ادعا کرده اند که آن را اجازه می دهد تا برای “انتخابات برداشت.”

نیویورک تشکر. پیتر کینگ یکی از چندین توافق با رد این ایده از به تعویق انداختن انتخابات گفت: این یک “اشتباه” به آن را نشان می دهد احساسات تکرار توسط رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل کنتاکی و رهبر اقلیت کوین مک کارتی از کالیفرنیا.

یک NBC News نظرسنجی انجام شده در ماه آوریل گفت: 40 درصد از رای دهندگان فکر می کردم این ایده به تأخیر انداختن انتخابات تا زمانی که شیوع بیماری تحت کنترل دارد.