گروه همتايان نشان می دهد وعده در کمک به مردان در مواجهه با مشکلات روحی و روانی

 

علامت مایر می داند که وجود دارد تنها یک چیز سخت تر از گرفتن یک مرد به درمان — و نگه داشتن او در درمان است. مایر از مینیاپولیس است که یک مددکار اجتماعی بالینی مجاز و از بنیانگذاران آن صورت پایه (faceitfoundation.org) که ماموریت است که برای کمک به مردان در درک و بهبود از افسردگی است. چهره آن تاسیس در سال 2009 ارائه می دهد فردی و گروهی حمایت, جامعه, حوادث و آموزش برای متخصصان بهداشت روانی. در 2019, غیر انتفاعی راه اندازی غیر معمول برنامه جفت شدن درمان سنتی با همتايان برای دیدن اگر که ترکیبی بهبود نتایج برای مردان است. نتایج اولیه نگاه امیدوار کننده است. مایر, مذاکرات در مورد برنامه و آنچه مردان باید بیشتر به دریافت اقامت و ذهنی سالم است.

 

س: شما گفته اید که مردان را به درمان اما آنها تمایل به تنها ماندن با آن را برای یک یا دو جلسه. چرا ؟

یک: ادبیات روشن است که مردان جلوگیری از رفتن به روان درمانی پس از یک یا دو بازدیدکننده داشته است. برای تعدادی از دلایل آن را نه در خدمت آنها هست. نشستن به مدت 50 دقیقه از صحبت کردن است از عقل برای بسیاری از مردان است. این بچه ها هرگز احساسات 101. بچه ها نیاز به پوشش ،

 

س: پس شما ارائه شده است که پوشش در حالی که هنوز نیاز است که آنها را ببینید یک درمانگر. و آنها خوب است ؟

یک: این همه مردانی که در حال حاضر شرکت کردند در صورت حمایت از آن گروه است. بسیاری از آنها شده است از آمدن به ایالات متحده برای سال و ساخته شده اند دوستی. اما ما نه یک درمان سازمان است. من می خواستم آنها را نیز به درمان آن موثرتر خواهد بود. ما نوع وعده داده شده این بچه ها که ما می تواند کمک به آنها را در یک راه جدید است. من ارسال یک e-mail در مورد این برنامه و آن را مانند من فروش بلیط به بازی هفتم از سری جهانی.

 

س: به عبارت دیگر آنها گرسنه برای کمک های حرفه ای اما در راه آنها می توانید بهترین آن را دریافت خواهید کرد.

A: مردانی که در این درب در حال گرسنگی به بهتر. آنها دچار افسردگی و اضطراب و بسیاری از بستری شدن در بیمارستان و اقدام به خودکشی. آنها 40, 50, 60 سال, در نهایت افشای اسرار آنها به انجام تمام زندگی خود را از جمله جنسی و فیزیکی. آنها شده ایم درمانی با الکل و مواد مخدر و قمار. بسیاری از دیگر روابط با شرکای خود و یا بچه ها. آنها به تنهایی است.

 

س: چگونه بسیاری از مردان شرکت کننده در این طرح در سال 2019?

یک: ما تا به حال سه گروه از نه مردان هر. هر گروه برای ملاقات و حدود هشت هفته از دیدن درمانگر به صورت جداگانه پنج بار. سپس آنها آمد به آن صورت برای چهار نظیر-چراغ جلسات که در آن آنها می تواند مورد بحث و تقویت مهارت های آنها در یادگیری حرفه ای جلسات درمان با یک روانشناس بالینی.

 

س: چه آنها می گویند کمک بسیاری در آن جلسات درمان?

یک: بچه ها عاشق روانشناس زیرا او مستقیم. برخی با حضور در جلسات با همسران خود. روانشناس مشترک داستان واقعی زندگی و انجام مهارت های مبتنی بر درمان با این بچه ها مانند هدایت تصاویر, تنفس, تکنیک های [چشم جنبش رویکرد] EMDR نه فقط بحث درمان است.

 

س: چه شما و آن صورت co-founder لایحه Dehkes شنیدن خود را در جلسات گروه در حالی که مردان نیز از دیدن این روانشناس?

یک: گاهی اوقات این خنده دار بود. هنگامی که ما می خواهم جمع دوستانه ما, گروه محیط زیست, آنها می گویند, “آنچه که فقط اتفاق افتاده است؟” یا “من درک نمی کنم که چگونه است که بهره برداری می کند.” اما آنها همچنین گفته اند که آنها آغاز شده بود در محل کار نشسته گوش دادن به تأملات هدایت و آنها می خواهم کمتر احساس اضطراب. اعتماد به نفس خود را که قرار بود ، ما شروع به دیدن خوش بینی در آنها است.

 

س: چه شد برخی از نتایج قابل اندازه گیری?

یک: نود و هشت درصد از مردان کامل تمام پنج جلسات درمان. پنجاه و یک درصد به شدت مورد توافق و 39 درصد به توافق رسیدند که داشتن یک همکار گروه پشتیبانی برای حضور در یک جزء مهم در کمک به آنها برای تکمیل پنج جلسات درمان. و مهم ترین آنها نشان داد که بهبود قابل توجهی در افسردگی و اضطراب امتیاز مقیاس آنها ارائه درمان. بیست و پنج نفر از 27 مردان گفت: آنها به شدت مورد توافق و یا توافق کردند که افسردگی بهبود یافته به دلیل ترکیبی از همتايان و پنج جلسات درمان. تعداد کمی از مردان هنوز هم از دیدن این روانشناس.

 

س: آیا این گران گزاره?

یک: آن را در واقع بسیار مقرون به صرفه است. ما با مذاکره قابل ملاحظه ای کاهش می یابد نرخ ساعتی با روانشناس به حداکثر رساندن تعداد جلسات درمان مردان می توانند شرکت کنند. و من تسهیل تمام 15 گروه همتايان. بر اساس نرخ بازار ما انجام هدف ما در نیمی از هزینه و زمانی نتایج بهتر چون ما هماهنگ کردند.

 

پرسش: از کجا بودجه آمده است ؟

A: o’gara بنیاد خانواده شده است ابزاری در کمک به آن صورت رشد می کنند و در حمایت از این پروژه است. ریچارد و دبورا o’gara ما وصل به کاترین B. اندرسن صندوق از St. Paul بنیاد که همچنین کمک به تامین مالی این پروژه است. با تشکر از فرد و خانواده بنیاد بودجه ما می تواند در خدمت بیش از 200 مردان در محدوده سنی 32 تا 70 و ما لازم نیست هزینه ای را نیکل است.

 

س: این کار سختی است. چرا شما آن را انجام دهید ؟

یک: بیل [Dehkes] و من شروع به آن را به خاطر خود ما تمایل به کمک به خودمان است. در نوبه خود به ما کمک کرد تا بسیاری از مردم است.

 

Q: آیا شما با ارائه این ترکیب برنامه دوباره ؟

یک: اگر ما می توانیم بودجه ما بیشتر است. آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال. من می خواهم انجام پنج گروه اگر ما می تواند دلار است. آن را با این نسخهها کار.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر